Aylık Yay YorumuYayEylül 2022 & Yay ve Yükselen Yay Burçları

Ağustos 26, 20220
eylül ayı burçlar

Sevgili yaylar ve yükselen yaylar,

Eylül ayı güneşinde başak burcunda seyahati sizin 10. evinizde gerçekleşecek. Dikkatinizde böylece kariyerinize kayacak. İşiniz ve üstlerinizle ilişkinizde parladığınız bir dönem olabilir. 5 Eylülde venüs’ün de başak burcuna geçişiyle birlikte iş ilişkilerinizi güçlendirebilirsiniz. İşinizi geliştirmek adına bir miktar harcama yapmanız bile mümkün. Diğer taraftan toplum önünde insanlarla ilişkilerinizde poztif ve uyumlu görebilirsiniz.

Merkür retrosu

10 Eylülde merkür terazi burcunun 8 derecesinde retro hareketine başlayacak, ardından retrosuna 23 eylülde başak burcunda devam edecek. Terazi sizin 11. eviniz. Merkür’ün retro hareketi arkadaşlarınızla ilişkilerinizde yanlış anlaşılmalara neden olabilir. Diğer taraftan elbette eski bir arkadaşınızla karşılaşabilirsiniz. Eski işinizle ilgili haberler alabilirsiniz. Kariyerinizle ilgili uzun zamandır hayal ettiğiniz konuyla ilgili harekete geçebilir, hedeflerinizi güncelleyerek yeni yol ve yöntemlere başvurabilirsiniz.

Balık Dolunayı

10 eylülde ayın ilk dolunayı balık burcunda gerçekleşecek. Dolunay haritanızın 4. evinde gerçekleşeceği için aileniz, eviniz, eşiniz ve evliliğinizle ilgili önemli konular gündeme gelebilir. Dolunay neptünyen ve oldukça belirsizliği ifade ettiği için sizi üzecek gelişmeler olabilir. Ev değiştirmek isteyebilir, evinizde değişikliğe gidebilirsiniz. Eveleyenlerinizin sağlığıyla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Eğer ev almak, satmak gibi bir düşünceniz varsa bu dönemde anlaşma ve sözleşme yapmak akıllıca olmayabilir. Bir kısım yükselen yay ilişkisine nokta koyabilir!

Ağustos ayında Mars’ın da ikizler burcuna geçişiyle birlikte 7. evinizde hareketlenecek. Eş ve ilişkiler, ortaklıklarda sesler yükselebilir. Gergin olabileceğiniz için hayatınızın bu döneminde mutlaka rahatlatıcı şeylerle ilgileniyor olmanızda fayda var. Duygularınızı içinizde biriktirmeden sağlıklı ifade etme yollarını bulmalısınız! İkili ilişkiler ve ortaklıkları sağlıklı yürütmek zorlaşabilir.

Terazi Yeni ayı

26 eylülde ise terazi burcunda bir yeni ay gerçekleşecek. Yeni ay haritanızın 11. evinde gerçekleşecek. Yeni bir arkadaş çevresi edinebilir, yeni ay sonrasında sosyalleşmek isteyebilirsiniz. Merkür retrosu devam ederken kariyerinizle ilgili beklentilerinizi gözden geçirebilir, sosyal çevrenizden tanıştığınız biriyle yakınlaşabilirsiniz. Bu yıl kıstırılmış hissediyor olabilirsiniz ama bu dönem plan ve proje yapmak önümüzdeki yıla yatırım olabilir. Terazi yeni ayı siz güneş yaylar için olumlu gelişmeler yaratabilir.

Haritanıza özel aylık danışmanlık olmak için ❤️ tıklamanız yeterli

Sevgilerimle…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade