Aylik Terazi YorumuTeraziEylül 2023 & Terazi ve Yükselen Terazi Burçları

Ağustos 28, 20230
eylül ayı burç yorumları, yükselen burcunuza göre aylık burç yorumları

Merhaba yükselen teraziler ve terazi burçları

Eylül ayıyla birlikte sonbaharı karşılayacak, kış hazırlıklarına başlayacağız. Ağustosa nazaran sakin bir ay! Hayatımızda işlevini yitirmiş konuları, yeniden işlev kazanıncaya kadar rafa kaldırma, varlığı ile yokluğu bir olan kişileri ise hayatımızdan çıkarma zamanı!

Uzun süredir gündeminizi meşgul eden; 11 ve 8. evlerinizi tetikleyen Venüs ve Jüpiter arkadaşlarınızla aktiviteler nedeniyle harcamalar yaratabilir. Kariyerinize dair getirileri gözden geçirerek harcama dengesi yapmak zorunda bırakabilir. Bunun yanı sıra 3 Eylül Venüs retrosu sona eriyor böylece siz yükselen teraziler için sosyal çevrenizden uzaklaştırılması gerekenleri uzaklaştırabilirsiniz. Aşk ve ilişkilerde yanlış anlaşılmalar ve ego savaşları sona erebilir.

5 Eylül Jüpiter retrosu başlıyor ve 31 aralığa kadar devam edecek; böylece uzun zamandır ödenmeyen borçlar ödenebilir, ertelenen operasyonlara girilebilir. Diğer taraftan miras, nafaka gibi konular gündeme gelebilir. Jüpiter boğa geçişinin burcunuza özel etkilerini hatırlamak isterseniz yıllık burç yorumlarınıza göz atabilirsiniz.

15 Eylül başak burcunda yeni ay;

Aynı gün Merkür retrosu sona eriyor ve Merkür durağan pozisyonda yeni ay gerçekleşiyor. Yeni ay Neptünyen olduğu için sistematik, düzenli ve pragmatik olmadığımız her durumda bir hayal kırıklığına uyanabiliriz. Yarattığımız dünyanın gerçek olup olmadığını anlamak zorlaşabilir. Bu dönem acı içine gömülme veya aksine yaratıcılıkta zirveyi bulabilme şansı sunacak!

Yeni ay 12. evinizde gerçekleşiyor.  Psikolojik olarak korku ve kaygılara kapılarak bulunduğunuz alanı değiştirmek isteyebilirsiniz. Arkanızdan konuşulan dedikodularla yüzleşerek sert tepkiler verebilirsiniz. Bu yüzden bu dönemde danışmanlık almak, terapi ve Bach çiçekleri terapisi almak iyi gelebilir.  Hastane ziyaretleri yapabilir, sağlığınızla ilgilenebilir, ruh- beden bütünlüğü adına beslenme biçiminizi değiştirebilirsiniz. İkili ilişkilerinizde agresif tutumlar sergilememeye gayret etmelisiniz, sorunların üzerini örtmek, konuşmamak sorunları çözmez. Sağlıklı kendini ifade sonrasında yaşanabilecek krizlerin önüne geçebilir. Bir süredir Merkür de burada retro oturup bir muhasebe yapabilirsiniz.

20 eylülde kesinleşen haftaya etkisini yayan Mars Jüpiter maddi konularda sürpriz gelişmeler getirebilir. Beklenmedik bir ödeme çıkabilirken, uzun zamandır emek verdiğiniz ödeme size dönebilir. Cinsel olarak libidonun arttığı bir süreç!

29 Eylül koç burcunda dolunay;

Dolunay haritanızın 7. evde gerçekleşiyor. Evliliğiniz veya ilişkilerinizde hızlı bir o kadar agresif bir dönemdesiniz. Belki de her zaman olduğu gibi karşınızdaki insanı tolore etmek istemeyeceksiniz! Aksine bekarlar için evlilik girişimleri olabilir. Diğer taraftan kısa bir yolculuk yapmanız gerekebilir. Aynı zamanda ortaklıklarda aceleci kararlar almaya meyillisiniz. Sosyal çevrenizden destek görebilir, özellikle ilişkilerde hayatınızın geri kalanında ne yapmak istediğinize dair planlar yapabilirsiniz. Bir kısım yükselen teraziler yeni maceralara hazırlanacak gibi görünüyor.

Sevgiyle…

Haritanıza özel aylık danışmanlık almak için ❤️ bana ulaşabilirsiniz. Diğer taraftan 11 eylülde başlayacak astroloji eğitimine katılmak için başvuru yapabilirsiniz.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade