AkrepAylık Akrep YorumuEylül 2023 & Akrep ve Yükselen Akrep Burçları

Ağustos 28, 20230
eylül ayı burç yorumları, yükselen burcunuza göre aylık burç yorumları

Merhaba yükselen akrep ve akrep burçları

Eylül ayıyla birlikte sonbaharı karşılayacak, kış hazırlıklarına başlayacağız. Ağustosa nazaran sakin bir ay! Hayatımızda işlevini yitirmiş konuları, yeniden işlev kazanıncaya kadar rafa kaldırma, varlığı ile yokluğu bir olan kişileri ise hayatımızdan çıkarma zamanı!

Uzun süredir gündeminizi meşgul eden; 10 ve 7. evlerinizi tetikleyen Venüs ve Jüpiter karesi hem kariyerinizde hem de ortaklı yaptığınız işlerde sizi zora sokmuş olabilir. İlişkinizde üstünlük mücadelesi ile savaşmış olabilirsiniz. Yalnızsanız seçim yapmanın çok zor olduğu bir dönem olmalı! Bunun yanı sıra 3 Eylül Venüs retrosu sona eriyor, böylece sizinle yöneticileriniz ve üstlerinizle olan ilişkilerinizi toparlama zamanı geliyor. Kariyerinizde geçtiğimiz bir ay deneyimlediğiniz konuların üzerinden geçmeniz gerekebilir.

5 Eylül Jüpiter retrosu başlıyor ve 31 aralığa kadar devam edecek; böylece eski bir ilişki yeniden gündeme gelebilir. Süregelen ilişkinizi gözden geçirebilir iyi ve kötü yanlarıyla değerlendirebilirsiniz. Fakat ortaklı projelerde başarılı olabileceğiniz bir dönem başlıyor, verdiğiniz emeğin karşılığını alabilirsiniz. Jüpiter boğa geçişinin burcunuza özel etkilerini hatırlamak isterseniz yıllık burç yorumlarınıza göz atabilirsiniz.

15 Eylül başak burcunda yeni ay;

Aynı gün Merkür retrosu sona eriyor ve Merkür durağan pozisyonda yeni ay gerçekleşiyor. Yeni ay Neptünyen olduğu için sistematik, düzenli ve pragmatik olmadığımız her durumda bir hayal kırıklığına uyanabiliriz. Yarattığımız dünyanın gerçek olup olmadığını anlamak zorlaşabilir. Bu dönem acı içine gömülme veya aksine yaratıcılıkta zirveyi bulabilme şansı sunacak!

Yeni ay 11. evinizde gerçekleşiyor. Hayata dair yeni hayal ve hedefler belirleyebilirsiniz. Daha önce aklınıza bile gelmeyen bir şeye neden olmasın dediğiniz bir dönem! Su akıyor yolunu buluyor ve sizde bazı konulara kendinizi açmaya başlıyorsunuz. Eski konuları kapatıp, yerine özgürlüğünüzü ilan edebilirsiniz.  Yeni kariyer hedefleriyle bir yol çizmeye karar verebilirsiniz. Vakıflar, derneklerde aktif rol oynayabilir, insanlara yardımcı olmak konusunda bireysel adımlar atabilirsiniz. Toksik insanları geride bırakmalısınız! Bazı arkadaşlıklarınızın vadesi dolmuşsa uzaklaşmak en doğrusu olabilir, zira siz akrep burçları için dürüstlük çok önemli. Demek ki derin bağ kurduğunuzu düşündüğünüz biri sizi hayal kırıklığı yaşatabilir. Ghosthinge maruz kalabilirsiniz…

20 eylülde kesinleşen haftaya etkisini yayan Mars Jüpiter gizli saklı bir konuyu açığa çıkarabilir. Belki de hiç endişe duymamanız gereken bir konuda endişe duyabilir, dolayısıyla gizli gizli araştırmalara girişebilirsiniz.

29 Eylül koç burcunda dolunay;

Dolunay haritanızın 6. evinde gerçekleşiyor. Sağlığınızla ilgili konular odağınız olabilir. Sonbahar, hava değişimi sizi çarpsın istemiyorsanız, yanınızda daima bir hırka bulundurmakta fayda var! Vitamin desteği almak, beslenme biçiminize dikkat etmek gerekebilir. Diğer taraftan iş rutinlerinizi toparlamakta zorlanabilirsiniz. Kısaca birlikte çalıştığınız insanlar veya yanınızda çalışan biri ile aranızda bir gerginlik olabilir. Beklentilerinizi sakin ve doğru ifade ettiğinizden emin olmalısınız. Bir evcil hayvan edinebilir, bu süreçte bakıma muhtaç canlılara yardım eli olabilirsiniz. Diğer taraftan ruh – beden dengesini sağlamak adına terapi, dua, spritüal çalışmalar yapmak iyi gelebilir.

Sevgiyle…

Haritanıza özel aylık danışmanlık almak için ❤️ bana ulaşabilirsiniz. Bunun yanında 11 eylülde başlayacak astroloji eğitimine katılmak için başvuru yapabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade