Aylık Yay YorumuYayEylül 2023 & Yay ve Yükselen Yay Burçları

Ağustos 28, 20230
eylül ayı burç yorumları, yükselen burcunuza göre aylık burç yorumları

Merhaba yükselen yaylar ve yay burçları

Eylül ayıyla birlikte sonbaharı karşılayacak, kış hazırlıklarına başlayacağız. Ağustosa nazaran sakin bir ay! Hayatımızda işlevini yitirmiş konuları, yeniden işlev kazanıncaya kadar rafa kaldırma, varlığı ile yokluğu bir olan kişileri ise hayatımızdan çıkarma zamanı!

Uzun süredir gündeminizi meşgul eden; 9 ve 6. evlerinizi tetikleyen Venüs Jüpiter karesi sağlığınızla ilgili önemli konuları gündeme getirmiş olabilir. Bu kare devam ederken bu ay bu konuları yeniden gözden geçirmek zorunda kalabilirsiniz. Ayrıca 3 Eylül Venüs retrosu sona eriyor. Böylece eğitim, yurt dışı konuları, hukuki konular da aksamalar olduysa rutine dönebilir. Dolayısıyla gecikmeleri telafi edebilirsiniz. Kısacası son bir aydır uzaktan akrabalarınızla ilgili konular sizi çok meşgul etmiş olabilir. Artık kendinizle ilgilenme zamanı.

5 Eylül Jüpiter retrosu başlıyor ve 31 aralığa kadar devam edecek; iş yaşamınızda, gündelik rutinlerinizde düzenlemeler yapabilir, sağlığınız da ihmal ettiğiniz konularla ilgilenebilirsiniz. Demek ki yarım bıraktığınız işlere dönme zamanı! Evcil hayvanlarınızı da ilgili konular odak noktanız olabilir. Jüpiter boğa geçişinin burcunuza özel etkilerini hatırlamak isterseniz yıllık burç yorumlarınıza göz atabilirsiniz.

15 Eylül başak burcunda yeni ay;

Aynı gün Merkür retrosu sona eriyor ve Merkür durağan pozisyonda yeni ay gerçekleşiyor. Yeni ay Neptünyen olduğu için sistematik, düzenli ve pragmatik olmadığımız her durumda bir hayal kırıklığına uyanabiliriz. Yarattığımız dünyanın gerçek olup olmadığını anlamak zorlaşabilir. Bu dönem acı içine gömülme veya aksine yaratıcılıkta zirveyi bulabilme şansı sunacak!

Yeni ay 10. evinizde gerçekleşiyor. İş yaşamınızda çözmeniz gereken iletişim problemleri, para ve kaynaklarınızı artırmaya dönük adımlar söz konusu olabilir. Bu sorunların çözüleceğine dair inancını kaybedenler işten ayrılmak, yeni bir şe başlamak gibi düşünceler içine girebilirler. Bunun yanı sıra kendi işini yapanlar yeni planlar yapmak zorunda kalabilir. Bu planların gerçekçi olduğundan emin olmalısınız. Bazılarınız için toplum önünde statü değişimi yaratacak durumlar söz konusu olabilir. Bunun yanı sıra evlenme, boşanma, ev değiştirme kararları alabilirsiniz. Bir süredir burada retro yapan Merkür bu kararı önümüzdeki süreçte sorgulatabilir.

20 eylülde kesinleşen haftaya etkisini yayan Mars Jüpiter gizli arkadaşlarınızla sürpriz bir buluşma gündeme getirebilir. Diğer taraftan bazı arkadaşlarınızın gününüzün bir parçası olmasına müsaade etmeme kararı alabilirsiniz.

29 Eylül koç burcunda dolunay;

Dolunay haritanızın 5 evinde gerçekleşiyor. Aşk yaşamınızda oldukça zorlayıcı ve rekabet dolu bir süreç yaşanabilir. Bu nedenle hızlı kararlar alabilirsiniz. Yalnızlar için yeni, heyecan verici bir tanışma söz konusu olabilir. Haritasında ateş ve hava enerjisi baskın olanlar için ilişkilerini ciddi boyuta taşıyabilirler. Çocuklarınızla aranızda gerginlikler olabileceği için sakin kalmalısınız ama çocuklarınız küçükse onların ihtiyaçlarıyla meşgul olabilirsiniz. Eğer borsa ve dijital paralarla ilgileniyorsanız dikkatli olmalısınız. Bunun yanında güneş yaylar ise dolunaydan oldukça olumlu açılar alacağı için hayatlarında pozitif gelişmeler yaşayabilirler.

Sevgiyle…

Haritanıza özel aylık danışmanlık almak için ❤️ bana ulaşabilir. Bunun yanı sıra11 eylülde başlayacak astroloji eğitimine katılmak için başvuru yapabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade