Aylık Oğlak YorumuOğlakEylül 2023 & Oğlak ve Yükselen Oğlak

Ağustos 28, 20230
eylül ayı burç yorumları, yükselen burcunuza göre aylık burç yorumları

Merhaba yükselen oğlak ve oğlak burçları,

Eylül ayıyla birlikte sonbaharı karşılayacak, kış hazırlıklarına başlayacağız. Ağustosa nazaran sakin bir ay! Kısaca söylemek gerekirse hayatımızda işlevini yitirmiş konuları, yeniden işlev kazanıncaya kadar rafa kaldırma, varlığı ile yokluğu bir olan kişileri ise hayatımızdan çıkarma zamanı!

Uzun süredir gündeminizi meşgul eden; sekizinci ve beşinci evlerinizi tetikleyen Venüs Jüpiter karesi çocuklarınızla ilgili konularda harcamalar getirmiş veya ikili ilişkilerde zor bir dönemden geçmiş olabilirsiniz. Yoğun bir çekim duyduğunuz bir ilişkide ne yapacağınıza karar vermek sizi zorlamış olabilir. 3 Eylül Venüs retrosu sona eriyor böylece maddi konularda biraz olsun rahatlama zamanı geliyor fakat beklenmedik harcamalar yerine hesap edilmiş ödemeler alabilir. Bunun yanı sıra son bir aydır gündeminizi meşgul eden konuları yeniden gözden geçirmeniz gerekebilir.

5 Eylül Jüpiter retrosu başlıyor ve 31 aralığa kadar devam edecek; ilişkilerinizde sorgulama ve vicdani bir hesaplaşma yapma zamanı! Eğer yalnızsanız hayatınıza kalıcı biri girebilir ama bu adayı beğenmemeniz de olası! Hobileriniz ile ilgilenebilir spora başlayabilirsin. Eğer siz borsa gibi spekülatif konularla ilgileniyorsanız dikkatli olmalısınız. Çocuklarınızla ilgilenebileceğiniz yoğun bir dönem başlıyor. Bazılarınız için aileye uzun zamandır beklenen yeni çocuk gelebilir. Jüpiter boğa geçişinin burcunuza özel etkilerini hatırlamak isterseniz yıllık burç yorumlarınıza göz atabilirsiniz.

15 Eylül başak burcunda yeni ay;

Aynı gün Merkür retrosu sona eriyor ve Merkür durağan pozisyonda yeni ay gerçekleşiyor. Yeni ay Neptünyen olduğu için sistematik, düzenli ve pragmatik olmadığımız her durumda bir hayal kırıklığına uyanabiliriz. Yarattığımız dünyanın gerçek olup olmadığını anlamak zorlaşabilir. Dolayısıyla bu dönem acı içine gömülme veya aksine yaratıcılıkta zirveyi bulabilme şansı sunacak!

Yeni ay 9. evinizde gerçekleşiyor. Yurt dışında yaşamak isteyebilir, işinizi geliştirebilirsiniz. Demek ki bunun için atılması gereken adımları araştırabilirsiniz. Malumunuz bir süredir bu alanda Merkür de retro uzun süredir ertelenmiş bu adımın atılma zamanı olabilir. Hukuki konularda uzun zamandır beklediğiniz bir mahkemeniz varsa sonuçlarını alabilirsiniz. Neptün karşıtlığı hayallere kapılmamanız gerektiğini hatırlatıyor. İşinizin bir parçasında yaratıcılık, sezgisel durumlar varsa o ayrı! Bir süredir Merkür de burada retro oturup bir muhasebe yapabilirsiniz.

20 eylülde kesinleşen haftaya etkisini yayan Mars Jüpiter iş yaşamınızda yaratıcılığınızı artırabilir. Bunun yanı sıra kariyeriniz için attığınız bir adım karşınıza heyecan verici bir aşk çıkarabilir.

29 Eylül koç burcunda dolunay;

Dolunay haritanızın 4. evinde gerçekleşiyor. Dolunay, aileniz, eviniz ve köklerinizle ilgili konuları gündeme getirebilir. Ebeveynlerinizle ilgili bir konu sizi meşgul edebilir, onların sağlığıyla ilgilenebilir, ihtiyaç duydukları bir konuda destek olabilirsiniz. Bazılarınız anne babası ile ilişkisinde son derece sabırsız ve agresif tutumlara maruz kalabilir. Bunun yanı sıra ev ve işiniz arasındaki tempo sizi yorabilir. Ayrıca ev alma, satma gibi sözleşme gerektiren durumlar olabilir. Haritanızda ateş ve hava elementi baskında iş ve para konusunda destek bulabilirsiniz.

Sevgiyle…

Haritanıza özel aylık danışmanlık almak için ❤️ bana ulaşabilir, 11 eylülde başlayacak astroloji eğitimine katılmak için başvuru yapabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade