Aylık Başak YorumuBaşakEylül 2023 & Başak ve Yükselen Başak Burçları

Ağustos 28, 20230
eylül ayı burç yorumları, yükselen burcunuza göre aylık burç yorumları

Merhaba yükselen başaklar ve başak burçları

Eylül ayıyla birlikte sonbaharı karşılayacak, kış hazırlıklarına başlayacağız. Ağustosa nazaran sakin bir ay! Hayatımızda işlevini yitirmiş konuları, yeniden işlev kazanıncaya kadar rafa kaldırma, varlığı ile yokluğu bir olan kişileri ise hayatımızdan çıkarma zamanı!

Uzun süredir gündeminizi meşgul eden; 12 ve 9. evlerinizi tetikleyen Venüs ve Jüpiter inançlarınızı sorgulatmaya devam edecek! Bilinçaltınızla yüzleştiniz iyileşmek için adımlar attınız, sizi buna sürükleyen şartları hayatınızdan çıkarma zamanı. Eğitimler, seminerler, reklam ve medya ile bağlantılı işlerde adım atabilirsiniz. Bununla beraber 3 Eylül Venüs retrosu sona eriyor böylece gizli saklı konulardan uzaklaşabilir veya sağlık açısından rahatlayabilirsiniz. Terapi çalışmalar venüs burada olduğu sürece size iyi gelecektir.

5 Eylül Jüpiter retrosu başlıyor; böylece akademik çalışmalarda, yurt dışı ve dış ticaret konularında fırsatlar elde edebilirsiniz. Uzaktan akrabalarınızla geçireceğiniz uzun bir süreç başlayabilir. Jüpiter boğa geçişinin burcunuza özel etkilerini hatırlamak isterseniz yıllık burç yorumlarınıza göz atabilirsiniz.

15 Eylül başak burcunda yeni ay;

Aynı gün Merkür retrosu sona eriyor ve Merkür durağan pozisyonda yeni ay gerçekleşiyor. Yeni ay Neptünyen olduğu için sistematik, düzenli ve pragmatik olmadığımız her durumda bir hayal kırıklığına uyanabiliriz. Yarattığımız dünyanın gerçek olup olmadığını anlamak zorlaşabilir. Bu dönem acı içine gömülme veya aksine yaratıcılıkta zirveyi bulabilme şansı sunacak!

Yeni ay 1. evinizde gerçekleşecek. Kişisel duruşunuz, bireysel olarak kendinizi ifade etme biçiminiz önem kazanacak. Baskılandığınıza inandığınız her türlü konuda sert tepkiler ortaya koyabilir, kariyeriniz ve toplum önündeki duruşunuzda sorgulamalar yaşayabilirsiniz.  Evliliğiniz, yalnızsanız ikili ilişkileriniz ve ortaklıklarınızda masalsı bir dünya içine girebilirsiniz. Yalnızlar için bu dönemde romantik bir ilişki gündeme gelebilir ancak hayallere kapılmamalısınız. Venüs gölge etkileri sürerken hala 12 evinizde! Haliyle birlikteliğinizde içe dönme görülebilir. Kısaca sizin burcunuzdaki bu yeni ayda bağışıklığınıza dikkat etmelisiniz. Kendinizi ihmal etmeyin! Bunun yanı sıra bir süredir Merkür de burada retro oturup bir muhasebe yapabilirsiniz.

20 eylülde kesinleşen haftaya etkisini yayan Mars Jüpiter yurt dışı bağlantılı bir sürpriz getirebilir. Ani bir kararla yeni bir eğitime başlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra hukuki konularda beklenmedik durumlar ortaya çıkabilir!

29 Eylül koç burcunda dolunay;

Dolunay haritanızın 8. evde gerçekleşiyor. Korkularınız, endişeleriniz artabilir. Böbrek veya safra kesesi gibi sağlık sorunlarınız varsa bu konular gündeme gelebilir.  Diğer taraftan işinizin veya ortağınızın kaynaklarıyla ilgilenebilirsiniz. Maddi konular bir süre daha gündeminizde olabilir. Sağlığınızla ilgili bir operasyon geçirebilir dolayısıyla bunun için para harcayabilirsiniz. Kısacası bu söylem biraz korkutsa da olasılık çok belki de sadece dişleriniz düz olsun istiyorsunuz! İlişkilerinizdeki yanlış anlaşılmaları giderme zamanı!

Sevgiyle…

Haritanıza özel aylık danışmanlık almak için ❤️ bana ulaşabilirsiniz. Diğer taraftan 11 eylülde başlayacak astroloji eğitimine katılmak için başvuru yapabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade