Aylık Balık YorumuBalıkHaziran 2021 & Balık ve Yükselen Balık

Haziran 1, 20210
Balık

5 Mayısta Merkür ikizler burcuna yani sizin 4. evinize giriş yaptı. Zihinsel olarak odağınız tümüyle evinize, ailenize, ebeveynlerimize kaymış olabilir. Evde iletilişim trafiğinizin yoğunlaştığı bir ay olabildiği gibi taşınma ve değişikli planları yapmış olabilirsiniz.30 Mayıs itibariyle yine burada retro yapmaya başlayan merkür bu bir ay içinde deneyimlediğiniz konuları yeniden önünüze getirebilir. Merkür diğer taraftan sizin 7. evinizi de yönettiği için eşiniz ve her türlü ikili iletişimde zaman zaman yanlış anlaşılmalar yaşayabilirsiniz.

Haziran ayının ilk haftasında yengeç burcunda ilerleyen mars procyon yıldızı ile kavuşarak plutoya karşıt yapacak, özellikle 5-6 haziran tarihlerinde karmik yüzleşmeler yaşayabilir. Mars yengeç burcunda zararlıdır, pluton ile temasıyla birlikte bastırılmış tüm duyguların sert bir biçimde gün yüzüne çıkmasıyla yüzleşebiliriz. Sert koşullarla mücadele etmek zorunda kalabilir, bu gücü yaratıcı çalışmalarla açığa çıkarabiliriz. Bu karşıtlık sizin 5 ve 11 evlerinizde dolayısıyla aşk yaşamınızda yada sosyal yaşamınızda keskin değişimler deneyimleyebilirsiniz. Yaratıcılığınız inanılmaz tavan yapabilir.

2 Haziranda venüs ikizler burcundan yengeç burcuna yani sizin 5. evinize geçiş yapacak dolayısıyla hayatınıza beğeneceğiniz sizde heyecan yaratacak bir ilişki girebilir, devam eden ilişkilerde anaç tavırlar sevgi ile sarıp sarmalama hali görülebilir. Bu dönemde aile teması, duygusal paylaşımlar, şefkatli ve merhametli tavırlarımızla dikkat çekebiliriz. Sevdiklerimize yemekler yapabilir, sevecen, yumuşak anaç-babacan tavırlar takınabiliriz. Özellikle venüs yengeç burcuna geçişiyle beraber Jüpiter ile olumlu açılar yapmaya başlayacak bu da verilecek sevginin ve desteğin koşulsuzca ve bazen de abartılı olabileceğine işaret ediyor. 10 Hazirana kadar derin, romantik ve duygusal taraflarımız ağır basabilir. Bu tarihten itibaren yaklaşan venüs şiron karesi duygusal yaralar almamıza zemin hazırlayabilir, bu nedenle kutsal görünse de koşulsuz sevginin gözü karartmak, her şeyden vazgeçmek, büyük fedakarlıklar etmenin bir haddi olması gerekebilir.

21 haziranda güneşinde bu alana gelmesiyle tüm dikkatinizi fölrtler, çocuklar ve riskli paralara verebilirsiniz.

10 Haziran da yılın ilk güneş tutulması 19 derece ikizler burcunda gerçekleşecek bu tutulma sizin haritanızın 4. evinde gerçekleşiyor. Ev ve yer değişikliği yapabilir, evlilik- boşanma kararı verebilirsiniz. Kariyerinizde de evliliğinizle beraber etkileyici gelişmeler söz konusu olabilir. Taşınma ev alma ve satma gibi durumlarla ilgilenebilirsiniz.

11 Haziran itibariyle marsta yengeç burcundan aslan burcuna geçerek sizin 6. evinize girmiş olacak. Böylece mücadele alanınızda beraberinde değişecek. Gündelik rutinleriniz, sağlığınız, evcil hayvanlarınızla ilgilenebilirsiniz. Astlarınızla ilişkilerinizde gerginlik olmaması adına sakin ve sağduyulu hareket etmenizi tavsiye ederim.

Sevgilerimle

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade