Aylık Kova YorumuKovaHaziran 2021 & Kova ve Yükselen Kova

Haziran 1, 20210
Kova-Burcu

5 Mayısta Merkür ikizler burcuna yani sizin 5. evinize giriş yapmış oldu. Zihinsel olarak odağınız tümüyle ilişkinize kaymış, çocuklarınız varsa onlarla ilgilenmiş olabilirsiniz. Sanat ve yaratıcı çalışmalarda zihninizin dört döndüğü bu günlerde 30 Mayıs itibariyle yine burada retro yapmaya başlayan Merkür bu bir ay içinde deneyimlediğiniz konuları yeniden önünüze getirebilir. Heyecanla başlayıp yok olan bir partnerin yada eski sevgilinin dönüşüne hazır olun. İletişim problemleri konusunda hassasiyet göstermekte fayda var. Merkür aynı zamanda sizin 8. evinizi de yönetiyor beklenmedik bir borç ertelediğiniz bir sağlık operasyonu ortaya çıkabilir.

Haziran ayının ilk haftasında yengeç burcunda ilerleyen mars procyon yıldızı ile kavuşarak plutoya karşıt yapacak, özellikle 5-6 haziran tarihlerinde karmik yüzleşmeler yaşayabilir. Mars yengeç burcunda zararlıdır, pluton ile temasıyla birlikte bastırılmış tüm duyguların sert bir biçimde gün yüzüne çıkmasıyla yüzleşebiliriz. Sert koşullarla mücadele etmek zorunda kalabilir, bu gücü yaratıcı çalışmalarla açığa çıkarabiliriz. Bu karşıtlık sizin 6 ve 12 evleriniz dolayısıyla bu bir kaç gün sağlığınıza özel ihtimam göstermelisiniz. İçsel olarak kendinizle baş başa kalmak dua ve meditasyon yapmak iyi gelebilir.

2 Haziranda venüs ikizler burcundan yengeç burcuna yani sizin 6. evinize geçiş yapacak dolayısıyla çalışma arkadaşlarınızla sevgi dolu iletişim kurmak isteyebilir, bir evcil hayvan edinmeye karar verebilirsiniz. Sağlığınıza da iyi gelecek estetik bir müdahale yaptırmak isteyebilirsiniz. Bu dönemde aile teması, duygusal paylaşımlar, şefkatli ve merhametli tavırlarımızla dikkat çekebiliriz. Sevdiklerimize yemekler yapabilir, sevecen, yumuşak anaç-babacan tavırlar takınabiliriz. Özellikle venüs yengeç burcuna geçişiyle beraber jüpiter ile olumlu açılar yapmaya başlayacak bu da verilecek sevginin ve desteğin koşulsuzca ve bazen de abartılı olabileceğine işaret ediyor. 10 Hazirana kadar derin, romantik ve duygusal taraflarımız ağır basabilir. Bu tarihten itibaren yaklaşan venüs şiron karesi duygusal yaralar almamıza zemin hazırlayabilir, bu nedenle kutsal görünse de koşulsuz sevginin gözü karartmak, her şeyden vazgeçmek, büyük fedakarlıklar etmenin bir haddi olması gerekebilir.

21 haziranda güneşinde bu alana gelmesiyle tüm dikkatiniz sağlığınıza ve gündelik rutinlerinize yönelebilir.

10 Haziran da yılın ilk güneş tutulması 19 derece ikizler burcunda gerçekleşecek bu tutulma sizin haritanızın 5. evinde gerçekleşiyor. Aşka ve cinselliğe dair beklentiniz, flörtler, çocuklarınızla ilgili konularla ilgilenebilirsiniz. Yaratıcı çalışmalar yapabilir, yeni bir sosyal çevreye girebilirsiniz. Çocuk bekleyen yükselen aslanlar için güzel haberler gelebilir. Eski bir ilişkide ciddi adımlar atmaya karar verebilirsiniz.

11 Haziran itibariyle marsta yengeç burcundan aslan burcuna geçerek sizin 7. evinize girmiş olacak. İkili ilişkilerinizde rekabetçi bir tavır takınabilir. Mücadele içinde olabilirsiniz. Diğer taraftan evlilik kararı vermişseniz sizi hareketli günler bekliyor biraz koşuşturma söz konusu olabilir. İletişim problemlerinin yoğun olduğu bu günlerde hızla kızıp karar vermemelisiniz.

Sevgilerimle

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade