Aylık İkizler YorumuİkizlerKasım 2021 & İkizler ve Yükselen İkizler Burçları

Ekim 31, 20210
kasım ikizler

Merhaba sevgili ikizler burçları, ekim ayı sizin için hayata dair hedef ve hayallerinizi gözden geçirdiğiniz bir aydı, kasım ayında ise artık hareket zamanı!

Kasım ayını 5 Kasımda gerçekleşecek yeni ayla karşılayacağız. Saatler 00.14 gösterirken akrep bucunun 12 derecesinde Alpheca yıldızında bir yeni ay gerçekleşecek.

Biliyorsunuz ki yeni aylar yeni başlangıçları ifade eder, yeni başlangıçlar ise bazen keskin bitişler sonrasında gelir. Yeni aydan 2 önce ay balzamik faza geçmiş olur. Balzamik bildiğimiz üzere sirke ile yan yana kullanılan bir kelime, dilimize İngilizceden geçmiş. Yumuşatıcı, huzur veren ve dinlendiren anlamlarına geliyormuş. Araştırırken gülümsetti astroloji de ay fazlarını sosyal medyada şöyle bir araştırdığınızda milyon tane korkunç senaryo okuruz oysa ki… Buradan da anlaşılacağı üzere yeni ay öncesinde ki iki gün bize sunulmuş bir fırsat. Dinlenmek, içe dönmek, dua etmek, meditasyon, kukai gibi çalışmalar yapmak içsel huzuru yakalamak için bir fırsat sunabilir. Kış uykusuna çekilmişsiniz gibi düşünün 🙂

Yeni ay haritanızın 6. evinde gerçekleşiyor. Marsın da burada yeni aya eşlik etmesiyle birlikte mücadele alanınız da 6. ev konularına kayıyor. Tutkulu, arzu ve isteklerimiz için savaşmaya yatkın, zihinsel olarak kuruntulu, kaybetmeyi asla kabul etmeyecek kadar hırslı, kimi zaman kıskançlığında çok baskın olduğu bir dönemdeyiz. Özellikle yükselen ikizler burçları kariyere dair yeni hedefler belirleyecek, bu hedefler için mücadele etmeye başlayacak.

Yönetici gezegeniniz Merkür de yeni ay sonrasında akrep burcuna geçiyor ve 25 kasıma kadar burada kalıyor. Merkür akrep serüveni boyunca karanlık yönlerimizle yüzleşmemizi sağlayacak, kimi zaman zihnimizde müthiş bir arınmaya yol açacak. Elbette önce karanlık taraflarımızla yüzleşerek… 6. evinizdeki stelyumla birlikte tüm dikkatiniz işiniz, gündelik rutinleriniz, beraber çalıştığınız kişiler, arkadaş çevreniz ve sağlığınıza kayacak. Uzun zamandır aksattığınız sağlık muayenelerinizi kuruntuya mahal vermeden yaptırma zamanı…

11 kasım ve ay ortasında iş yaşamınızda beklenmedik gelişmeler olabilir, astlarınızla ilişkilerinizde gerilimlerden kaçının! Bastınız yere dikkat etmelisiniz, siz ikizler burçları hızlı ve pratiksiniz bu hız küçük kazalara neden olabilir.

6 Kasımda venüs oğlak burcuna girerek sizin 8. evinizi renklendirecek. Bir takım harcamalar yapabilir, borçlar ve alacak dengenizi gözden geçirebilirsiniz. Zira venüs aralık ayında bu alanda retro yapacağı için bu konularda harcama yapmak zorunda kalabilirsiniz, aralık ayına beklenmedik borçlar ortaya çıksın istemiyorsanız kasım ayında unuttuğunuz bir ödemeniz var mı düşünün! Diğer taraftan cinsel hayatınız renklenebilir.

17-21 kasım Merkür Neptün olumlu etkileşimleri yaratıcı çalışmalar için fırsatlar sunabilir, ilişkilerinizi toparlamak adına romantik adımlar atabilir, şiirsel konuşmalar yapabilirsiniz. Diğer taraftan 17 kasımda marsın uranüsle karşıtlığı herkes gibi sizi de dürtüsel hale getirebilir. Gerginliklerden uzak kalmalısınız.

19 Kasımda gerçekleşecek olan Alogoloid tutulma sizin 12. evinizde olacak. Tutulmalar etkilerini zaten göstermeye başladı ancak önümüzdeki 6 ay içinde görülebilir. Bu tutulma sizin özellikle ruhsal sağlığınızı etkileyebilir. Haritalarınız da özellikle venüsün poziyonuna bakmanızı tavsiye ederim. Bilinç dışı korkularınız açığa çıkabilir, kontrol edemediğiniz şartlar nedeniyle kendinize yüklenebilirsiniz. Naçizane içinize dönün, derinleşin…

Size iyi gelen az sayıda insanla şifalanın…

24 kasımda yay burcuna geçmeden anaritik derecede konumlanacak merkür bir konuda derinlemesine araştırma yapmak, öğrenme isteği, astroloji, okültizm, ölüm ve ölüm ötesi konulara karşı ilgimiz artabilir. Zira merkür sizin 7. evinize geçmesiyle birlikte zihnen ikili ilişkilere odaklanmaya başlayacaksınız, ortaklaşa işler yapabilir, kendinizi sohbete açabilirsiniz.

27 kasım tarihlerinde venüs mars ile olan güzel etkileşimine neptün de katılacak, sevginin, arzunun, romantizmin arttığı bu evrede tüm ilişkilerimizde daha ılımlı, uyumlu ve sempatik olabiliriz. Bu tarihler algol tutulmasının ilk etkilerini göreceğimiz zamanlar. Sizin için ay sonunda kariyere dair güzel gelişmeler olabilir, hayallerinizi hayata geçirmek için bir takım fırsatlar elde edebilir, girişimler, görüşmeler yapabilirsiniz.

Özellikle kişisel haritalarınız da boğa, akrep, aslan ve kovada gezegenler varsa astrolojik danışmanlık aralar sizi nelerin beklediği konusunda hazırlıklı olmanızı tavsiye ederim.

Sevgiyle…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade