Aylık Koç YorumuKoçKasım 2021 & Koç ve Yükselen Koç Burçları

Ekim 31, 20210
kasım koç

Merhaba sevgili koçlar, ekim ayı sizin için mücadele dolu yoğun bir aydı. Kasım ayı da o kadar gergin olmasa da bir tutulma barındırdığı için kaçınılmaz etkileri olacak.

Kasım ayını 5 Kasımda gerçekleşecek yeni ayla karşılayacağız. Saatler 00.14 gösterirken akrep bucunun 12 derecesinde Alpheca yıldızında bir yeni ay gerçekleşecek.

Biliyorsunuz ki yeni aylar yeni başlangıçları ifade eder, yeni başlangıçlar ise bazen keskin bitişler sonrasında gelir. Yeni aydan 2 önce ay balzamik faza geçmiş olur. Balzamik bildiğimiz üzere sirke ile yan yana kullanılan bir kelime, dilimize İngilizceden geçmiş. Yumuşatıcı, huzur veren ve dinlendiren anlamlarına geliyormuş. Araştırırken gülümsetti astroloji de ay fazlarını sosyal medyada şöyle bir araştırdığınızda milyon tane korkunç senaryo okuruz oysa ki… Buradan da anlaşılacağı üzere yeni ay öncesinde ki iki gün bize sunulmuş bir fırsat. Dinlenmek, içe dönmek, dua etmek, meditasyon, kukai gibi çalışmalar yapmak içsel huzuru yakalamak için bir fırsat sunabilir. Kış uykusuna çekilmişsiniz gibi düşünün 🙂

Yeni ay haritanızın 8. evinde gerçekleşiyor. Marsın da burada yeni aya eşlik etmesiyle birlikte mücadele alanınız da 8. ev konularına kayıyor. Bu süreç hepimiz için tutkulu, arzu ve isteklerimiz için savaşmaya yatkın, zihinsel olarak kuruntulu, kaybetmeyi asla kabul etmeyecek kadar hırslı, kimi zaman kıskançlığında çok baskın olduğu bir dönem olacak ama siz bunu herkesten yoğun hissedeceksiniz. Duygusal güç çekişmeleri, cinsellik, manipülasyon hayatın bir parçası olabilir.

Merkür de yeni ay sonrasında akrep burcuna geçiyor ve 25 kasıma kadar burada kalıyor. Merkür akrep serüveni boyunca yönetici gezegeninde marsta olması karanlık yönlerimizle yüzleşmemizi sağlayacak, belki de zihninizde müthiş bir arınmaya yol açacaktır!

8. evinizdeki stelyumla birlikte tüm dikkatiniz de bilinç dışı konular, cinsellik, borçlar, krediler, nafaka gibi konulara kayabilir. 11 kasım ve ay ortasında özellikle maddi harcamalarınız artabilir. Ani beklenmedik harcamalar yapabilirsiniz. Bir sağlık sorununuz varsa ameliyat vb operasyonları deneyimlemek zorunda kalabilir, eşinizin parasıyla ilgili gündemi takip edebilirsiniz.

6 Kasımda venüs oğlak burcuna girerek sizin 10. evinizi renklendirecek. 10 ev kariyer eviniz olduğu için uzunca bir süre kariyerinizin getirilerini gözden geçirecek. İşinizde iyileştirmelere gidecek, toplum önünde duruşunuza yatırım yapacaksınız. Zira venüs aralık ayında bu alanda retro yapacağı için kariyerinize yatırım yapmak iyi gelebilir. Ayrıca bir birlikteliğiniz varsa artık bunu göz önünde yaşamaya karar verebilirsiniz.

17-21 kasım Merkür Neptün olumlu etkileşimleri yaratıcı çalışmalar için fırsatlar sunabilir, psikoloji okumalar, terapi, şifa çalışmaları yapabilir, astrolojik danışmanlık alabilirsiniz. Sezgilerinizi artabilir. Özellikle 17 kasımda yönetici gezegeniniz marsın uranüsle karşıtlığı sizi dürtüsel hale getirebilir, bunun en iyi sağaltımı spritüal çalışmalar olacaktır. Bir koça bunu tavsiye etmek garip geliyor biliyorum, o zaman bir alternatif olarak spora gidebilirsin ancak orada da riskli sporları tercih etmemelisiniz.

19 Kasımda gerçekleşecek olan Alogoloid tutulma sizin 2. evinizde olacak. Maddi kaynaklarımızı toparlamak, gözden geçirmek, gelirinizi artırmak üzere adımlar atmak yeni yapılanmalara gitmek isteyebilirsiniz. Diğer taraftan ikili ilişkilerinizde keskin sonlanmalar yaşayabilirsiniz. Mahkemelik durumlar ortaya çıkabilir, devam eden mahkemeler sonlanabilir. Ortaklı ilişkileriniz maddi manevi bir yüzleşme yaşayabilirsiniz.

24 kasımda yay burcuna geçmeden anaritik derecede konumlanacak merkür bir konuda derinlemesine araştırma yapmak, öğrenme isteği, astroloji, okültizm, ölüm ve ölüm ötesi konulara karşı ilginizi artabilir. Zira Merkür’ün ay sonunda 9. evinize geçmesiyle birlikte öğrenme isteğiniz de epeyce artacak. Hayata karşı biraz daha pozitif olmaya meyledeceksiniz. Astroloji, yabancı dil, yabancı ülkelere dair okumalar yapabilir. Uzun seyahatlere çıkmak isteyebilirsiniz.

27 kasım tarihlerinde venüs mars ile olan güzel etkileşimine neptün de katılacak, sevginin, arzunun, romantizmin arttığı bu evrede tüm ilişkilerimizde daha ılımlı, uyumlu ve sempatik olabiliriz. Bu tarihler algol tutulmasının ilk etkilerini göreceğimiz zamanlar. Kariyer yaşamınızda büyük değişimler sizi bekliyor.

Özellikle kişisel haritalarınız da boğa, akrep, aslan ve kovada gezegenler varsa astrolojik danışmanlık alarak sizi nelerin beklediği konusunda hazırlıklı olmanızı tavsiye ederim.

Sevgiyle…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade