Aylık Yay YorumuYayMart 2022 & Yaylar ve Yükselen Yay Burçları

Mart 2, 20220
burçlar

Merhaba sevgili yükselen yay ve yay burçları,

Mart ayını 2 martta gerçekleşecek olan balık yeni ayı ile karşılayacağız.

Balık yeni ayı sizin haritanızın 4. evinizde gerçekleşecek, eviniz, aileniz ve köklerinizle ilgili konularda gündeminiz olabilir. Ebeveynlerle ilişkilerinizi gözden geçirebilirsiniz, evliyseniz eşinizle olan ilişkilerinizi gözden geçirebilir, romantik yeni adımlar atabilirsiniz. Yeni bir ev, taşınma, alma gibi gündemler hayal dünyanızı süsleyebilir. Parasal gündeminiz düzenleme yapmanızı gerektiren durumlar sizi içsel bir sıkıntıya sürükleyebilir.

Yeni ayın vurgusu bilincin ve bilinç dışının dönüşümü! öz değerinizi sorgulayabilir, işiniz ve aileniz içinde verdiğiniz emekleri gözden geçirebilir, alma verme dengesini sağlama çabasına girebilirsiniz.

Balık yeni ayı yay burçlarına sert etkileşimlerle gerçekleştiği için geçtiğimiz dört ayı ölçüp tarttığınız, hedeflerinizin ne kadarına ulaştığınızı gözden geçirdiğiniz bir süreç getirebilir. Özellikle 3- 8 Aralık doğumlu yaylar yoğun etkiler alacaksınız.

Mart’ın ilk haftası venüs ve mars kova burcuna geçerek odağınız da mücadele alanınızda iletişim yoğunluğunuz, kardeşleriniz ve yakın akrabalarınız üzerine olabilir. Komşularınız ve yakınlarınızla aranızda bir takım gerginlikler, patlamalar yaşayabilirsiniz. Özellikle ay sonunda sakin kalabilmeniz önemli, ani beklenmedik durumlar olabilir. Trafikte dikkatli olmalısınız.

Başak dolunayı

Başak burcunda dolunay sizin 10. evinizde gerçekleşeceği için bir süredir ertelediğiniz anlaşma ve sözleşmeleri imzalama vakti gelmiş gibi görünüyor. Profesyonel adımlar atmak, içinde bulunduğunuz pozisyonun değişimi, bazılarınız için işten ayrılma yeni bir yolculuğun başlaması söz konusuyken bazılarınız için iş yoğunluğu artabilir.

Dolunay enerjisi katı ve kusursuzluk arayışına sürükleyebilir, çok söylenip dırdır yaptırabilir. Hatalara hoşgörüsüz yaklaşmakla, koşulsuzca kabullenmek arasında derin uçuruma sürükleyebilir. Eviniz ve ebeveynlerinizle ilişkinizde dikkatli olmalısınız. İletişimde sakin kalabilmek bu dönemde çok önemli!

Haritanıza özel aylık danışmanlık olmak için ❤️ tıklamanız yeterli

Sevgiler

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade