Aylik Terazi YorumuTeraziMart 2022 & Teraziler ve Yükselen Terazi Burçları

Mart 2, 20222
burçlar

Merhaba sevgili yükselen terazi ve terazi burçları,

Mart ayını 2 martta gerçekleşecek olan balık yeni ayı ile karşılayacağız.

Balık yeni ayı sizin haritanızın 6. evinizde gerçekleşecek, hayatınızdaki toksik şeylerden arınmak için fırsatlar sunacak, astlarınızla ilişkilerinizi gözde geçirebilir, iş yaşamınızda kuşkulara kapılabilirsiniz. Diğer taraftan vizyonunuz geliştirecek, hayaller kurabilirsiniz. Özellikle sağlığınıza dikkat etmenizi gerekebilir, ayak bilekleriniz ağrıyabilir, yorgun ve halsiz hissedebilirsiniz. Alternatif şifa yöntemlerini seçerek şifalanabilirsiniz. Bu dönemde fedakarlık yapmak, yardımda bulunmak çok iyi gelecektir. Evcil hayvan edinmeye karar verebilir yada hayvanlara yardım etmek isteyebilirsiniz.

Mart’ın ilk haftası venüs ve mars kova burcuna geçerek odağınız da mücadele alanınızda aşk ve ilişkiler üzerine olabilir. Dürtüsel bir ilişkiye çekilebilir, süregelen ilişkinizde patlamalar yaşayabilirsiniz. Özellikle ay sonunda sakin kalabilmeniz önemli, ani beklenmedik durumlar olabilir. Çocuklarınız için harcama yapabilirsiniz.

Yeni ayın vurgusu bilincin ve bilinç dışının dönüşümü! İlişkiniz, aileniz ve köklerinizle ilgili konularda emeklerinizi gözdengeçirebilir, verdiğiniz değerin karşılığını alamadığınızı düşünebilirsiniz. Evinizde değişimler olabilir.

Başak dolunayı

Başak burcunda dolunay sizin 12. evinizde olacağı için bilinç dışınız, korku ve endişeleriniz harekete geçebilir. Bu süreçte rüyalarınız renklenebilir. Kendinize çok yüklenmeden, önce koşulsuzca kendinizi severek şifalanabilirsiniz. Meditasyon, şifa çalışmaları akışta kalmanızı kolaylaştırabilir. Özellikle iş yaşamınızda siz elinizden geleni yaptınız, fazlası için kendinizden yüce bir güce sığınmak iyi gelecektir.

Aşk ve ilişkilerinizde beklenmedik konular sizi sarsabilir. Dürtüsel tavırlar takınabilirsiniz. Hayatı kendinize yük olarak görmeyin, sağlığınıza zarar verebilirsiniz.

Haritanıza özel aylık danışmanlık olmak için ❤️ tıklamanız yeterli

Sevgiler

2 comments

 • Yeliz

  Mart 4, 2022 at 3:46 pm

  Merhaba özlem hanım terazi ay burcu aciklamanizda akreplerden bahsetmissiniz teraziler yazisi sanırım yok bir yaziya bakabilirmisiniz iyi çalışmalar

  Reply

  • Özlem Somuncu

   Mart 4, 2022 at 8:37 pm

   Sanırım şu an çözdük çok teşekkür ederim uyarı için.
   Sevgiler

   Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade