Aylık Başak YorumuBaşakMart 2022 & Başaklar ve Yükselen Başak Burçları

Mart 2, 20220
burçlar

Merhaba sevgili yükselen başak ve başak burçları,

Mart ayını 2 martta gerçekleşecek olan balık yeni ayı ile karşılayacağız.

Balık yeni ayı sizin haritanızın 7. evinizde gerçekleşecek. İkili ilişkilerinizde yeni başlangıçlar, tanışmalar, rüya gibi bir ilişkinin habercisi olabilir. Romantik bir ilişkiye başlayabilir, devam eden bir ilişkide ayaklarınızın yerden kesildiğini, partnerinizi size verilmiş büyük bir hediye olduğunu düşünebilirsiniz. Diğer taraftan ilişkinizde sorunlar varsa bunları gözden geçirebilir, korku ve endişelere de kapılabilirsiniz. Elinizin kolunuzun bağlandığı bir hayal kırıklığı içinde olmamaya gayret etmelisiniz. Çocuklarınızla ilgilenebilir, ortaklı işlerinizi gözden geçirebilirsiniz. Grup aktivite ve yaratıcı çalışmalar için zaman yaratmalısınız.

Mart’ın ilk haftası venüs ve mars kova burcuna geçerek odağınız da mücadele alanınızda gündelik rutinlerinizi toparlamak, sağlığınızla ilgilenmek üzerine olabilir. İş arkadaşlarınızla aranızda anlaşmazlık sonucu dürtüsel patlamalar yaşayabilirsiniz. Özellikle ay sonunda sakin kalabilmeniz önemli, sağlığınızda ani beklenmedik durumlar olabilir.

Balık yeni ayı başak burçlarının karşıt burcunda gerçekleştiği için geçtiğimiz altı ayı ölçüp tarttığınız, hedeflerinizin ne kadarına ulaştığınızı gözden geçirdiğiniz bir süreç getirebilir. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz, özellikle 3- 8 eylül doğumlu başaklar yoğun etkiler alacaksınız.

Başak dolunayı

Başak burcunda dolunay sizin yükselen burcunuzda gerçekleşecek göz önünde olmak, ben demek, kendi arzu ve isteklerinize dair kararlar alabilir, yeni bir şey duyurabilirsiniz. İkili ilişkilerde de yeni kararlar alabilir, yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Kötü giden ilişkilerde hayal kırıklıkları yaşamamak adına akışta kalabilmelisiniz. Dolunaylar sonlanma enerjisi barındırdığı için başak temalarında sonlanmalar bizi bekliyor. Fazla eleştirel olmamaya gayret edin siz elinizden geleni yaptınız. Süreçte gündelik rutinlerinizi dengelemek zor olabilir, iş yaşamınızdaki yoğunluk sağlığınızı etkileyebilir.

Özellikle başağın son günlerinde doğduysanız sizin için önemli bir süreçtesiniz!

Keyif aldığınız konuları varsa çocuklarınızla ilgili konuları çözüme ulaştırabilir. Sorunlu konuları dönüştürme fırsatı yakalayabilirsiniz.

Haritanıza özel aylık danışmanlık olmak için ❤️ tıklamanız yeterli

Sevgiler

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade