AslanAylık Aslan YorumuMart 2022 & Aslanlar ve Yükselen Aslan Burçları

Mart 2, 20220
burçlar

Merhaba sevgili yükselen aslan ve aslan burçları,

Mart ayını 2 martta gerçekleşecek olan balık yeni ayı ile karşılayacağız.

Balık yeni ayı sizin haritanızın 8. evinizde gerçekleşecek. Yeni ayla birlikte korku ve endişeleriniz açığa çıkarabilir. Yeni ayın vurgusu bilincin ve bilinç dışının dönüşümü ile ilgili maddi konularda emeklerinizin karşılığını almadığınızı düşünebilirsiniz.

Bir yakınınızı kaybetme korkusu içine girebilir, cinsel dünyanızda fantezilere kapılabilirsiniz.

Bu dönem sizin için tam bir katharsis dönemi!

İş yaşamınızda rekabet içinde hissedebilir, boşa kürek çekiyor gibi hissedebilirsiniz ancak gücünüzü ortaya koyduğunuzda balık yeni ayı size yeni vizyonlar sunabilir. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz.

Özellikle 3-9 ağustos doğumlu aslan burçları için hayatı yapılandırma fırsatları olabilir.

Mart’ın ilk haftası venüs ve mars kova burcuna geçerek odağınız da mücadele alanınızda ilişkileriniz olacaktır. Her türlü ikili ilişkide özgür ve dürtüsel olabilirsiniz. Özellikle ay sonunda sakin kalabilmeniz önemli, ilişkinizde ani beklenmedik durumlar olabilir.

Başak dolunayı

Başak burcunda dolunay sizin 2. evinizde gerçekleşecek. Bir süredir düzenlemeye çalıştığınız kaynakları artırma konusunda önünüze fırsatlar çıkabilir, işinizle ilgili beklenmedik bir gelişme yaşayabilirsiniz. Belki de çalışma ortamınızı düzenlemeniz gerekebilir. Sağlığınızla ilgili bir harcama yapmaya karar verebilirsiniz. Partnerinizle yada ortağınızla ilişkinizi gözden geçirmenin vakti gelmiş olabilir. Bu süreçte korku ve kaygılarınız arttıysa açık açık konuşmanız gereken durumlardan güçlü çıkabilirsiniz.

Dolunaylar sonlanma enerjisi barındırdığı için başak temalarında sonlanmalar bizi bekliyor. Maddi konularda piyasalardaki hareketlilik sizi etkileyebilir.

Haritanıza özel aylık danışmanlık olmak için ❤️ tıklamanız yeterli

Sevgiler

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade