Aylık Oğlak YorumuOğlakMart 2022 & Oğlaklar ve Oğlak Burçları

Mart 2, 20220
burçlar

Merhaba sevgili yükselen oğlak ve oğlak burçları,

Mart ayını 2 martta gerçekleşecek olan balık yeni ayı ile karşılayacağız.

Balık yeni ayı sizin haritanızın 3. evinizde gerçekleşecek bu da İletişim trafiğinizin artmasına, kardeşler, yakın akrabalar ve yakın çevrenizle ilgili olayların gündeminize gelmesine neden olabilir. Yeni bir anlaşma ve sözleşme yapmak isteyebilirsiniz, eğer ticari faaliyetleriniz varsa bu dönemde özellikle büyük hedef ve hayaller kurabilirsiniz, elbette tüm şartların olgunlaştığına inanıyorsanız dikkatli olmak şartıyla yeni adımlar atabilirsiniz. Dışardan nasıl göründüğünüzü bu dönemde fazlaca önemseyebilirsiniz. Zihinsel dağınıklığınız zaman zaman sizi rekabetçi çıkabilir.

Zamanınızı ayırdığınız yakınlarınızın sizin için sizin verdiğiniz emeğin karşılığını vermediğini düşünebilirsiniz.

Mart’ın ilk haftası venüs ve mars kova burcuna geçerek odağınız da mücadele alanınızda maddi kaynaklarınızı artırmak üzerine olabilir. Gelir gider dengesiniz sağlamakta zorlanabilir, zaman zaman bu mücadele size gerginlikler, patlamalar yaşatabilir. Öz değerinizi sorgulatmayacağınız bu süreçte özellikle ay sonunda sakin kalabilmeniz önemli, ani beklenmedik harcamalar olabilir.

Eğer 3- 8 ocak doğumlu bir oğlaksanız hayallerinize doğru attığınız adımları sağlam tutmalısınız!

Başak dolunayı

Başak burcunda dolunay sizin 9. evinizde olacak. Hayata dair inançlarınız sınayabilir, gözden geçirebilirsiniz. Neye ne kadar emek verdiğiniz hususunda uzun uzun düşünebilirsiniz. Ruhsal konulara ilgi duyabilir, astroloji, dil gibi yeni eğitimler almaya başlayabilir, akademik konularla ilgilenebilirsiniz.

Seyahat etmek isteyebilir, biraz olsun kendinize alan yaratabilirsiniz. İletişim dilinizi sertleşmek yerine ruhunuzdaki çalkantıları kaleme aktarabilir, sanatı muhteşem bir sağaltım yöntemi olarak kullanabilirsiniz. Ticari anlaşma ve sözleşmelerde dikkatli olmasınız, beklenmedik harcamalar keyfinizi kaçırabilir.

Haritanıza özel aylık danışmanlık olmak için ❤️ tıklamanız yeterli

Sevgiler

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade