Aylık Kova YorumuKovaMart 2022 & Kova ve Kova Burçları

Mart 2, 20220
burçlar

Merhaba sevgili yükselen kovalar ve kova burçları,

Mart ayını 2 martta gerçekleşecek olan balık yeni ayı ile karşılayacağız.

Balık yeni ayı sizin haritanızın 2. evinizde gerçekleşecek, parasal kaynaklarını arttırmak adına yeni girişimler yapma fırsatınız olabilir. Beklenmedik harcamalar yapabilirsiniz, Jüpiter’in buradaki varlığı dengeyi sağlamanızı kolaylaştıracaktır. Ayrıca öz değer kaybına neden olabilecek durumlara girmemek adına temkinli adımlar atmalısınız. İkili ilişkilerde duygularınızı içinizde tutmak istediğiniz bu süreçte bilinç dışı korkularınızla yüzleşebilirsiniz. Malumunuz yeni ayın vurgusu bilincin ve bilinç dışının dönüşümü!

Özellikle 3-9 şubat doğumlu kova burçları için hayatı yapılandırma fırsatları olabilir.

Mart’ın ilk haftası venüs ve mars kova burcuna geçerek odağınız da mücadele alanınızda kendinizi doğru ifade etmek üzerine ve sağlığınıza dönük olacaktır. Bu mücadele sizi fazla hırslı ve agresif gösterebilir. Özellikle ay sonunda sakin kalabilmeniz önemli, ani beklenmedik durumlar sağlığınızla ilgili sorunlara yol açabilir.

Başak dolunayı

Başak burcunda dolunay sizin 8. evinizde gerçekleşecek, borçlar, gelir ve giderlerinizi gözden geçirmek zorunda kalabilirsiniz. Eğer evliyseniz eşin kaynakları, nafaka vb konularla ilgili bir takım sorunlar ortaya çıkabilir. Okült ve gizemli konulara ilginiz artabilir! İçsel korkularınız artabilir, kuruntu yapabilirsiniz, dolunay enerjisi size öz değerinizi sorgulatabilir.

Sağlığınızla ilgili bir konu sizi endişeye sürükleyebilir ancak sakin ve akışta kalmak size iyi gelecektir. Diğer taraftan belki de fiziksel görünümünüzle ilgili ani bir değişiklik yapmak isteyebilirsiniz, belki botox ve estetik gerektiren konular küçük operasyonları gündeme getirebilir.

Haritanıza özel aylık danışmanlık olmak için ❤️ tıklamanız yeterli

Sevgiler

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade