Aylık Balık YorumuBalıkMart 2022 & Balıklar ve Balık Burçları

Mart 2, 20220
burçlar

Merhaba sevgili yükselen balıklar ve balık burçları,

Mart ayını 2 martta gerçekleşecek olan balık yeni ayı ile karşılayacağız.

Balık yeni ayı sizin haritanızın 1. evinizde gerçekleşecek. Balık yeni ayı sizin için önemli gelişmelerin habercisi, kişisel ve duygusal olarak yoğun etkiler alabilirsiniz. Hayatınızda yeni yapılanmalar beklenmedik değişimler olabilir. Jüpiter sizin burcunuzda sizi destekliyor.

Romantik bir ilişkiye başlayabilir, devam eden bir ilişkide ayaklarınızın yerden kesildiğini, partnerinizi size verilmiş büyük bir hediye olduğunu düşünebilirsiniz. Kendinizi ifade ederken daha akışta ve fazlasıyla yüksek bir idealizme kaptırmış görünebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ve sosyal çevrenizle ilişkilerinizi gözden geçirebilirsiniz. Kariyeriniz için yaptığınız yatırımlarda emeklerinizin karşılığını sorgulayabilirsiniz. Korkulardan kaçınmalısınız!

Yeni ay güneş yengeçlere olumlu açılar yapacağı için şanslı gelişmeler yaşayabilirler. Özellikle

3- 8 mart doğumlu balıksanız ilahi bir destek alabilirsiniz.

Mart’ın ilk haftası venüs ve mars kova burcuna geçerek odağınız da mücadele alanınızda bilinçdışı konular, korkularınız ve gizli saklı konular üzerine olabilir. İçsel korkularınız artabilir, zaman zaman bu mücadele size gerginlikler, patlamalar yaşatabilir. Bu süreçte özellikle ay sonunda sakin kalabilmeniz önemli, ani beklenmedik gerçeklere yüzleşebilirsiniz.

Başak dolunayı

Başak burcunda dolunay sizin 7. evinizde gerçekleşecek, ikili ilişkilerinizde gergin durumlar yaşayabilirsiniz. Sizin akışkan doğanızın aksine her türlü detayı hesaplamak isteyen kişiler sizi strese sokabilir. Aşk, ortaklıklar, evlilik kararı almak, kötü giden ilişkinizi sonlandırmak isteyebilirsiniz. Strese kapınızı kaparsanız iş ve çalışma koşullarınızı

burcunuzda gerçekleşecek göz önünde olmak, ben demek, kendi arzu ve isteklerinize dair kararlar a

Mars’ın 11. evinizdeki plutona olumlu açılarıyla birlikte yakın çevrenizle ilişkilerinizde güçlü bir tavır ortaya koyabilirsiniz, telefon trafiğinizin artabilir. İletişim konusunda sert enerjilerin içine dalmışsanız telafi etme fırsatınız olabilir.

 

Haritanıza özel aylık danışmanlık olmak için ❤️ tıklamanız yeterli

Sevgiler

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade