Aylık Yengeç YorumuYengeçNisan 2022 & Yengeçler ve Yükselen Yengeç Burçları

Nisan 18, 20220
nisan aylık burçlar

Merhaba sevgili yükselen yengeçler ve yengeç burçları,

Nisan ayı hareketli bir ay sizin için aile, kariyeri temsil eden alan da koç yeni ayıyla karşıladık. Ayın ortasında ise terazi dolunayıyla gündeminizi canlı tuttuk. Ebeveynlerinizle ilişkilerinizi gözden geçirdiniz, otorite figürleri ile aranızda bir takım çatışmalar oldu belki de…

Boğa burcunda Uranyen tutulma

Nisan ayının en önemli olayı ise yılın ilk güneş tutulmasını ağırlayacak olması. 30 Nisanda gerçekleşecek olan güneş tutulması herkes kadar sizin için de önemli. Bu yıl gerçekleşecek tüm tutulmaları haritanızın 5. ve 11. evinde olacak, aşk ve ilişkiler gündeminiz. Yalnızlar için heyecanlı bir dönem başlıyor. Evliler için çocuk haberleri gelebilir bu da zaten ilişkinin formunu değiştirecektir. Hobiler, yetenekleriniz ve yaratıcılığınız açığa çıkarabilir buradan yeni bir kariyer yaratabilirsiniz. Evinizde bir takım değişikliklere gitmek isteyebilir, aile ve ebeveynlerinizle ilgilenebilirsiniz. Sosyal çevrenizi değiştiremeye karar verip, toksik arkadaşlarınızı hayatınızdan çıkarabilirsiniz. Tutulmanın uranyen bir tutulma olması sizin kariyerinizin getirilerini sorgulamaya itebilir.

Tutulma dönemleri önemli süreçlerdir, hayatımızda bizi karar vermeye zorlayacak gelişmeler olabilir ancak bu dönemde önemli kararların alınmaması gerekir.

Bu dönemde duygusal ve içgüdüsel tepkiler verebilir, uykusuzluk, gerginlik, baş ağrıları gibi fiziksek belirtiler yaşayabiliriz. Özellikle de duygusal olarak dengeli olmak zor olacağı için hayati kararlar vermemekte fayda var. İçe dönmek, yarım kalan işlerle ilgilenmek, hayat amacınızı gözden geçirmek için iyi bir süreç olabilir. İş ortamızı değiştirmek isteyebilir, hayatınıza sağlıklı yaşamı dahil edebilirsiniz. Belki de bir bağımlılıktan kurtulmanın tam zamanıdır.

Jüpiter, venüs ve Neptün ün balık burcundaki seyahati sizin 9. evinizde gerçekleştirecek, ruhsal olarak kendinizi geliştirmek isteyeceğiniz, beraberinde kariyerinizde yeni şanslar elde edeceğiniz bir süreç olacak. Hayata bakış açısını değiştirecek, hayat görüşünü sorgulatacak, eğitim, yurt dışı konular, uluslararası ticaret ve varsa mahkemede destek gelebilir. Bu dönem blog açmak, sosyal medyada aktif olmak, yayıncılık gibi konularında destekleneceksiniz. Mahkemelik durumlarınız varsa bu konuda destek alabilirsiniz.

Diğer taraftan aynı etki olmasa da boğa akrep tutulmaları en son 2012- 2013 yıllarında olmuştu benzer temaları gündeminize getirebilir.

Haritanıza özel aylık danışmanlık olmak için ❤️ tıklamanız yeterli

Aşkla…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade