AslanAylık Aslan YorumuNisan 2022 & Aslanlar ve Yükselen Aslan Burçları

Nisan 18, 20220
nisan aylık burçlar

Merhaba sevgili yükselen aslan ve aslan burçları,

Nisan ayı hareketli bir ay sizin için iletişim, kardeşler, akrabalar, eğitimi temsil eden alan da koç yeni ayıyla karşıladık. Ayın ortasında ise terazi dolunayıyla gündeminizi canlı tuttuk. Sağlıklı iletişim kurabilmek sizin için çok kolay olmadı, etrafınızdaki insanlar tarafından yönetilmeye çalışıldığınızı düşünmüş bile olabilirsiniz.

Boğa burcunda Uranyen tutulma

Nisan ayının en önemli olayı ise yılın ilk güneş tutulmasını ağırlayacak olması. 30 Nisanda gerçekleşecek olan güneş tutulması herkes kadar sizin için de önemli. Bu yıl gerçekleşecek tüm tutulmaları haritanızın 4. ve 10. evinde olacak. Tümüyle kadersel temaları sizi dönüştürecek…Ailevi ilişkilerde değişimler, evlilik, çocuk, taşınma gündeme gelebilir, kötü giden ilişkileriniz varsa bitebilir, kariyer ve statünüzde değişim söz konusu olabilir. Ayrıca anne baba sağlığıyla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Tutulma uranyen bir tutulma olacağı için toplum önündeki duruşunuzu sorgulayabilirsiniz. Haritanız uygunsa eklenmedik bir terfi sizi mutlu edebilir.

Tutulma dönemleri önemli süreçlerdir, hayatımızda bizi karar vermeye zorlayacak gelişmeler olabilir ancak bu dönemde önemli kararların alınmaması gerekir.

Bu dönemde duygusal ve içgüdüsel tepkiler verebilir, uykusuzluk, gerginlik, baş ağrıları gibi fiziksek belirtiler yaşayabiliriz. Özellikle de duygusal olarak dengeli olmak zor olacağı için hayati kararlar vermemekte fayda var. İçe dönmek, yarım kalan işlerle ilgilenmek, hayat amacınızı gözden geçirmek için iyi bir süreç olabilir. Aşk hayatınızda bir heyecan, çocuk yapma, yaratıcı çalışmalar için fırsatlar yaratabilirsiniz.

Jüpiter, venüs ve Neptün ün balık burcundaki seyahati sizin 8. evinizde olacak. Ruhsal olarak kendinizi geliştirmek isteyeceğiniz, okült konulara merak salacağınız bir dönem. Jüpiter doğası gereği girdiği evin olaylarını büyütür. Dolayısıyla maddi kaynakları gözden geçirmeniz gerekebilir, kredi, borçlar, nafaka ve miras gibi konuları gündeme gelebilir. Cinsel hayatta renklenme olabileceği gibi, beklenmedik operasyonlar söz konusu olabilir. Hemen korkmayın bu bazen bir implant ameliyatı bile olabiliyor.

Diğer taraftan aynı etki olmasa da boğa akrep tutulmaları en son 2012- 2013 yıllarında olmuştu benzer temaları gündeminize getirebilir.

Haritanıza özel aylık danışmanlık olmak için ❤️ tıklamanız yeterli

Aşkla…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade