Aylık Başak YorumuBaşakŞubat 2021 Başak ve Yükselen Başakların Yorumu

Şubat 2, 20210

Sevgili Başaklar ve özellikle yükselen Başaklar.

 

Şubat ayı boyunca 6. eviniz kova stelyumu ile şenlenmiş olacak!

Merkür 31 Ocakta retro hareketine başladı ve 21 şubata kadar devam edecek! yükselen yöneticiniz Merkür olduğu için yılda 3 kere retro yapan merkür ün enerjisine alışık olabilirsiniz, bu gerçek sizin için kabule geçilmiş bir durumsa atlatmak daha kolaydır diye umuyorum!

6. ev sağlığınız günlük rutinleriniz, iş yaşamınız, astlarınız ile ilişkilerinizi temsil eder. Yine kariyer alanınızı da merkür’ ün yönettiğini göz önünün de bulundurursak iş hayatınız, kariyeriniz, iş çevrenizle ilgili konulara odaklı olduğunuz bir aydasınız!

Sağlığınıza özellikle dikkat etmenizi tavsiye ederim, beslenme düzeninizi değiştirmek, uyku saatlerinizi düzenlemek üzere bir takım kararlar alabilirsiniz. Gereksiz işlerle uğraşmak zorunda kalabilirsiniz!

11 Şubatta bu alanda bir yeni ay gerçekleşecek, yeni aylar bir fikrin ortaya çıkması ve hilal aşamasıyla birlikte bu tohumun atılması için bize fırsatlar sunar. Özellikle 14 şubat civarı yeni bir şeye başlamak için çok uygun elbette bur bir sözleşme olmamalı merkür’ ün retro yaptığını unutmayalım. Mart ayına kadar yeni başlayacağınız tek şey sağlığınızla ilgili konular olmalı! Aynı zamanda burada Jüpiter Venüs kavuşumu gerçekleşecek önünüze yeni fırsatlar çıkabilir, bir evcil hayvan edinmeyi düşünebilirsiniz…

18 Şubatta güneşin de balık burcuna ve 7. evinize girmesiyle birlikte ikili ilişkilerinizde keyifli zamanlar, aşk, ortaklıklar, danışmanlık almak isteyebilirsiniz.

27 şubatta başak burcunda bir dolunay gerçekleşecek dolunay sizin yükselen burcunuzda gerçekleşecek göz önünde olmak, ben demek, kendi arzu ve isteklerinize dair kararlar alabilir, yeni bir şey duyurabilirsiniz. İkili ilişkilerde de yeni kararlar alabilir, iş yurt dışı bağlantıları varsa mahkemelerinizle ilgilenebilirsiniz.

Mars’ın 9. evinizdeki plutona olumlu açıları çocuk yapmaya dair karar almak varsa çocuklarınızla ilgilenmek, flörtlerinizle ilişkinizde gücünüzü ortaya koyabilir, yaratıcı çalışmalar yapabilirsiniz.

Parmakların birbirini doğrultulduğu bugünlerde hayatımızda birilerini günah keçisi ilan etmek yerine anlayışla, sevgiyle ve çözümcül yaklaşabilmek dileğiyle…

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade