AslanAylık Aslan YorumuŞubat 2022 & Aslan ve Yükselen Aslan Burçları

Ocak 17, 20220
şubat ayı burç yorumları

Merhaba yükselen aslan ve aslan burçları,

Aya 1 şubattaki kova yeni ayı ile başlıyoruz. Evliliğiniz, ortaklıklarınız, danışanlarınız ve davalarınızla ilgili konuları gündeme getirebilir. Merkür retrosununda etkisiyle her türlü ikili ilişkilerinizde yanlış anlaşılmalar, lafı başka yere çekme, alınganlıklar olabilir. Ortak kazanımlarınız tartışmaya açılabilir. Yeni bir ilişki gündeme gelebilir. Uzun süredir ertelediğiniz diyete başlama fırsatı yakalayabilirsiniz.

Uzun bir süredir retro yapan venüs ileri hareketine geçti ve bir süredir sizi meşgul eden konuların üzerinden yeniden geçmenizi sağlayacak. Gündelik rutinlerinizde aksayan işlerinizi daha kısa ve pratik bir biçimde çözebilirsiniz. Diyet, beslenme konularıyla ilgilebilirsiniz.

Enerjiniz marsın da oğlak burcuna geçmesiyle birlikte tümüyle gününüzü toparlamaya yoğunlaşabilir, iş arkadaşlarınızla aranızda tatlı bir rekabet olabilir…

Güneş aslanlar yeni ayı karşıt burçlarında alacağı için gergin hissedebilirler bu dönem sizin için hayatınızı gözden geçirme dönemi olabilir, isyan etme, başkaldırma eğilimindesiniz.

16 şubat aslan dolunayı

Dolunay sizin yükselen burcunuzda gerçekleşeceği için göz önünde olmak, ben diyebilmek, sahnenin parlayan yıldızı olmak eğilimindesiniz. Kendi arzu ve isteklerinize dair kararlar alabilir, yeni bir şey duyurabilirsiniz. Fiziksel görünümünüzde değişim yaparak dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. İkili ilişkilerde de yeni kararlar alabilir, yeni heyecan verici bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Beklenmedik anda ortaya çıkabilecek bir sağlık problemine karşı dikkatli olmalısınız, kalbinize dikkat!

Ayı sert etkileşimlerle kapatmamak adına sakin kalabilmek önemli. Kendinizi analiz edebilir, kişisel gelişiminiz adına bazı adımlar atabilirsiniz. Bu günleri (25/29 şubat) büyük arzu ve istekler için şartları zorlamaya müsait olabileceğiniz işlere ayırın ve kendinizi riske atabileceğimiz durumlardan kaçının. Güç ve mücadele gerektiren işleri mart ayının ilk haftasına erteleyebilirsiniz.

Süreçte iş yaşamınız, iş arkadaşlığınızı ve rutinlerinizle ilgili konularda zihinsel aydınlanma yaşayabilirsiniz. Planlarınızı aksatacak beklenmedik durumlar ortaya çıkabilir, hastalanmamak için beslenmenize dikkat etmelisiniz.

İyimser, mutlu, umut dolu hissedebilmek sizin elinizde…

Haritanıza özel aylık danışmanlık almak için ❤️

Aşkla…

“Yaprak döker bir yanımız,

Bir yanımız bahar bahçe”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade