Aylık Yengeç YorumuYengeçŞubat 2022 & Yengeç ve Yükselen Yengeç Burçları

Ocak 17, 20220
şubat ayı burç yorumları

Merhaba yükselen yengeç ve yengeç burçları,

Aya 1 şubattaki kova yeni ayı ile başlıyoruz. Maddi konuların gündeminizde olduğu bu yeni ayda borçlar, giderler, gelirler, krediler gözden geçirilebilir. Eşinizin gelirleri, miras yada nafaka konularıyla meşgul olabilirsiniz. Uzun süredir ertelediğiniz bir sağlık operasyonuna niyet edebilirsiniz. Ölüm ve ölüm ötesi konular ilginizi çekebilir. Cinsel hayatınız renk kazanabilir. İlişkinizde geçmişten kapanmış bir konu yeniden gündeme gelebilir. Eski bir sevgili kapınızı aralayabilir.

Uzun bir süredir retro yapan venüs ileri hareketine geçti ve bir süredir sizi meşgul eden konuların üzerinden yeniden geçmenizi sağlayacak. İlişkinizde bir türlü çözümleyemediğiniz sorunları yeniden gözden geçirmek zorunda bırakabilir. Retro içinde bir ayrılık kararı aldıysanız bunu yeniden gözden geçirebilirsiniz. İnatla savunduğunuz bir türü kapanmayan o konu yeniden önünüze gelebilir.

Enerjiniz marsın da oğlak burcuna geçmesiyle birlikte tümüyle ilişkinize, ortaklı işlerinize yoğunlaşabilir. Bu dönemde astroloji danışmanlığı almak iyi gelebilir.

16 şubat aslan dolunayı

Kaynakları artırma konusunda önünüze fırsatlar çıkabilir, ikili ilişkilerinizde zorlanabilir, gurur ve kibrinize yeni düşebilirsiniz. Öz değerinizi sorgulamaya başladığınız bu dolunay içinize dönmenizi, kendinizle yüzleşmenizi sağlayabilir. Beklenmedik harcamaları tolere etmek adına, hobilerinizi kaynağa dönüştürebilirsiniz. Yaratıcılığınızı kullanın, sağlığınızı ihmal etmeyin.

Ayı sert etkileşimlerle kapatmamak adına sakin kalabilmek önemli. Sanatla ilgilenmek, sosyalleşmek iyi gelebilir. Sorunlarınız için bir arabulucu kullanabilirsiniz. Bu günleri (25/29 şubat) büyük arzu ve istekler için şartları zorlamaya müsait olabileceğiniz işlere ayırın ve kendinizi riske atabileceğimiz durumlardan kaçının. Güç ve mücadele gerektiren işleri mart ayının ilk haftasına erteleyebilirsiniz.

Süreçte maddi konularla ilgili konularda zihinsel aydınlanma yaşayabilirsiniz, sağlığınızı etkileyecek ani durumlardan kaçının. Stres sizi hasta edebilir, beklenmedik söylemler canınızı sıkabilir. Heyecan verici dürtüsel bir ilişkiye çekilebilirsiniz.

İyimser, mutlu, umut dolu hissedebilmek sizin elinizde…

Haritanıza özel aylık danışmanlık almak için ❤️

“Yaprak döker bir yanımız,

Bir yanımız bahar bahçe”

Aşkla…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade