Aylık Balık YorumuBalıkŞubat 2022 & Balık ve Yükselen Balık Burçları

Ocak 17, 20220
şubat ayı burç yorumları

Merhaba yükselen balık ve balık burçları,

Aya 1 şubattaki kova yeni ayı ile başlıyoruz. Gizli saklı konuların gündem olduğu bu yeni ayda bilinç dışı konuları, içsel şifalanma konularına yönelebilir, korkularınızla yüzleşebilirsiniz. İçinizde bir duygu sizi şiddetle baskılayabilir. Rüyalarınız hareketlenebilir, platonik yada gizli bir ilişkiye çekilebilirsiniz. Duygusal yaklaşımları olan siz yükselen balıklar bu konuları bu dönem abartmaya mailli olabilirsiniz. Eski arkadaşlara görüşebilir, kariyerde yeni hedefler belirleyebilir, projeler yapabilirsiniz. Harekete geçmek için 7 şubat sonrasını bekleyin.

Uzun bir süredir retro yapan venüs ileri hareketine geçti ve bir süredir sizi meşgul eden konuların üzerinden yeniden geçmenizi sağlayacak. Yeni hedefler ve projelere odaklanabilir, arkadaş çevrenizde sevgi dolu ancak marsın da oğlak burcuna geçmesiyle birlikte tatlı bir rekabete çekilebilirsiniz.

16 şubat aslan dolunayı

Günlük rutinleriniz, iş ortamız kariyerle ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Sağlığınıza özen göstermek, beslenme biçiminizi değiştirmek isteyebilirsiniz. Kalp sağlığınıza iyi gelecek besinler tüketmelisiniz. Bu dönem gereksiz para harcayabilirsiniz. Hayatı temize çekmek iyi gelebilir, işinizde yapacağınız işler göz önünde olmanızı sağlayabilir. Yeni hayal ve hedefler enerjinizi tazeleyecektir.

Ayı sert etkileşimlerle kapatmamak adına sakin kalabilmek önemli. Uzak çevrenizden birinin zorlu deneyimi sizi üzebilir, arkadaşlarınızla aranızda gerginlikler olabilir. Bu günleri (25/29 şubat) büyük arzu ve istekler için şartları zorlamaya müsait olabileceğiniz işlere ayırın ve kendinizi riske atabileceğimiz durumlardan kaçının. Güç ve mücadele gerektiren işleri mart ayının ilk haftasına erteleyebilirsiniz.

Süreçte insanlık için bir şeyler yapma isteğiniz sizi farklı ve marjinal bir fikirle ön plana çıkarabilir. Etrafınıza karşı ani beklenmedik tavır ve tutumlar sergileyebilirsiniz. Beklenmedik söylemler canınızı sıkabilir.

İyimser, mutlu, umut dolu hissedebilmek sizin elinizde…

Haritanıza özel aylık danışmanlık almak için ❤️

“Yaprak döker bir yanımız,

Bir yanımız bahar bahçe”

Aşkla…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade