Aylık Başak YorumuBaşakŞubat 2023 & Başak ve Yükselen Başak Burçları

Ocak 24, 20230
burçlar

Şubat ayına kişisel gezegen retrolarından bağımsızlaşarak başlıyoruz. Haliyle bir süredir tıkanıklık yaşadığınız pek çok konuda çözülmeler yaşayabilirsiniz.

5 Şubat aslan dolunayı

5 Şubat 21.28 de aslan burcunun 16 derecesinde, 2022 tutulmalarını tetikleyecek oldukça etkileyici uranüsyen bir dolunay gerçekleşecek. 2022 yılı boyunca akrep ve boğa burcunda sert tutulmalar gerçekleşti. Uranüsyen tutulmalar sabit nitelikte olduğu için sonuçlarıyla kimimiz erkenden kimimiz ise orta vadede yüzleşecek!

Dolunay hem tutulma noktasını signifikatörü hem de kendi başına oldukça sert etkilere sahip. Dolunay sizin haritanızın 12. evinde gerçekleşecek. Bu alan bilinç dışı ve kontrol edemediğiniz konuları ifade ediyor. Kontrol edilemediğin konuları zorda olsa anlayışla karşılayarak akışa bırakmayı deneyebilirsiniz. Biraz olsun içe dönmek size çok iyi gelecektir. Zira içsel korkularınız artabilir, fazlasıyla karamsar davranabilirsiniz. Arkanızdan dönen bazı dolaplarla yüzleşmek sizi fazlasıyla sertleştirebilir. Sağlığınızla ilgili bir konuyla ilgilenebilir, gündelik rutinlerinizi düzenleyebilir, iş arkadaşlarınızdan biri hastalandığı için yoğun ve gergin olabilirsiniz.

Aslan burcu güç savaşları, domine etme arzusu ile ilişkilidir. Dolunay Duphe sabit yıldızı ile kavuşumda! Çok yıkıcı, kibirli, baskın ve emrivaki tutumlarla karşı karşıya kalabiliriz. Duphe yıldızı ile kibirden sıyrılabilenler için şans ve güç verecektir. Sözleriniz kaderinizi belirleyebilir.

11 Şubatta merkür kova burcuna geçerek zihinsel odağınız işinize ve evcil hayvanınıza kayabilir. Belki de yeni bir evcil hayvan edinebilirsiniz. Yoğun çalışma temponuz varsa biraz boşluk bırakmakta fayda var.

Mars pluton etkileşimi geçtiğimiz süreçte sevgiliniz ve çocuklarınızla ilişkinizi çözüme kavuşturamadığınız konuyu 15 şubat civarı yeniden gün yüzüne çıkabilir. Şans oyunlarınıza ilginiz artabilir. Parterinizle keyifli vakit geçirmek iyi gelebilir.

20 Şubat balık yeni ayı

20 Şubat 10.05 de 1 derecede balık burcunda, satürnyen bir yeni ay gerçekleşecek. Satürn henüz son derecelerine doğru ilerlemiş olan kova burcunda da olsa yeni ay açısından oldukça kabul edilebilir bir kavuşum yapıyor. Yeni ay sizin 7. evinizde gerçekleşiyor. Evliliğiniz, ortaklıklarınız, danışanlarınız ve davalarınızla ilgili konuları gündeme getirebilir. Yalnızlar için yeni bir ilişki gündeme gelebilir. Bu ilişki ayaklarınızı yerden kesebilir, size hayaller kurdurabilir. Haritanızda kalıcı ilişki bağlantıları varsa satürnyen bu yeni ay bu ilişkiyi uzun süreli bir ilişki kılabilir. Ancak yine de gerçekçi olmayan hayallere kapılmamakta fayda var!

Halsizlik, keyifsizlik ve depresif hissediyorsanız bu çok olağan. Bunun yerine ruhsal bir inziva, rüyalar yoluyla bilinçdışı bağlantıları kurmayı, partnerinizle sanat aktivitelerine katılmayı seçebilirsiniz.

20 Şubat sonrası sizi mart ayına hazırlayan ilk etkileşim, venüs koça yani sizin 8. evinize ilerliyor bu da borçlarınızın artabileceğini gösteriyor. Harcamalarınıza dikkat etmelisiniz. Cinsel yaşamınız hız kazanabilir…

Sevgiyle…

Haritanıza özel aylık danışmanlık almak için ❤️

Mart ayında başlayacak astroloji meraklıları, ilişki astrolojisi eğitimi başvurusunda bulunmayı unutmayın!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade