Aylik Terazi YorumuTeraziŞubat 2023 & Terazi ve Yükselen Terazi Burçları

Ocak 24, 20230
burçlar

Şubat ayına kişisel gezegen retrolarından bağımsızlaşarak başlıyoruz. Haliyle bir süredir tıkanıklık yaşadığınız pek çok konuda çözülmeler yaşayabilirsiniz.

5 Şubat aslan dolunayı

5 Şubat 21.28 de aslan burcunun 16 derecesinde, 2022 tutulmalarını tetikleyecek oldukça etkileyici uranüsyen bir dolunay gerçekleşecek. 2022 yılı boyunca akrep ve boğa burcunda sert tutulmalar gerçekleşti. Uranüsyen tutulmalar sabit nitelikte olduğu için sonuçlarıyla kimimiz erkenden kimimiz ise orta vadede yüzleşecek!

Dolunay hem tutulma noktasını signifikatörü hem de kendi başına oldukça sert etkilere sahip. Dolunay sizin haritanızın 11. evinde gerçekleşecek. Arkadaş grubunuzdan bazı dostlarınızla aranızda gerginlikler gündeme gelebilir, bir arkadaşınızın yaşamındaki bir gelişme gündeminizi meşgul edebilir. Aslan burcu güç savaşları, domine etme arzusu ile ilişkilidir. Dolunay Duphe sabit yıldızı ile kavuşumda! Çok yıkıcı, kibirli, baskın ve emrivaki tutumlarla karşı karşıya kalabiliriz. Duphe yıldızı ile kibirden sıyrılabilenler için şans ve güç verecektir. Sözleriniz kaderinizi belirleyebilir.

Diğer taraftan sosyal çevrenizde tanıştığınız yeni heyecan verici bir ilişki gündeme gelebilir. Hayata, kariyerinize dair ciddi kararlar alabilirsiniz. Plan ve program yaparak bunlara sıkı sıkıya bağlı hareket edebilirsiniz. Aynı zamanda uzun süredir beklediğiniz terfi haberi gelebilir. Gruplara, derneklere girmek ve başkaları için bir şeyler yapmak size iyi gelebilir.

11 Şubatta merkür kova burcuna geçerek zihinsel odağınız flörtünüze, çocuklarınıza kayabilir. Ay içinde ilişkinizde gerginlikler olabilir! Borsada riskli günler…

Mars pluton etkileşimi geçtiğimiz süreçte aileniz ve kökleriniz veya evinizle ilgili çözüme kavuşturamadığınız konuyu 15 şubat civarı yeniden gün yüzüne çıkabilir.

20 Şubat balık yeni ayı

20 Şubat 10.05 de 1 derecede balık burcunda, satürnyen bir yeni ay gerçekleşecek. Satürn henüz son derecelerine doğru ilerlemiş olan kova burcunda da olsa yeni ay açısından oldukça kabul edilebilir bir kavuşum yapıyor. Yeni ay sizin 6. evinizde gerçekleşiyor. Çalışma ortamınızda değişikliğe gidebilir, astlarınızla ilişkilerinizi gözden geçirebilirsiniz. Yeni bir ofise taşınmak, bu alanda değişiklik yapmak isteyebilirsiniz. Sağlığınız, günlük rutinlerinizle ilgili düzenlemeler yapabilir, sigarayı bırakmak, diyete başlamak gibi konularda aksiyona geçebilirsiniz. Bağımlılıklardan kurtulmak için harika bir dönem! sigara, alkol veya ilaç bağımlılığınız olduğunu düşünüyorsanız harekete geçebilirsiniz. Evcil hayvanınız varsa onunla ilgilenmeniz gerekebilir.

Halsizlik, keyifsizlik ve depresif hissediyorsanız bu çok olağan. Bunun yerine ruhsal bir inziva, rüyalar yoluyla bilinçdışı bağlantıları kurmayı, partnerinizle sanat aktivitelerine katılmayı seçebilirsiniz.

20 Şubat sonrası sizi mart ayına hazırlayan ilk etkileşim, venüs koça yani sizin 7. evinize ilerliyor bu da ilişkiniz için harcama yapmanızı gerektirebilir. Birlikte keyifli vakit geçirmek üzere harekete geçebilirsiniz. İlişkinizi güzelleştirmek, uyumlu enerjiler sizi iyileştirebilir.

Sevgiyle…

Haritanıza özel aylık danışmanlık almak için ❤

Mart ayında başlayacak astroloji meraklıları, ilişki astrolojisi eğitimi başvurusunda bulunmayı unutmayın!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade