AkrepAylık Akrep YorumuŞubat 2023 & Akrep ve Yükselen Akrep Burçları

Ocak 24, 20230
burçlar

Şubat ayına kişisel gezegen retrolarından bağımsızlaşarak başlıyoruz. Haliyle bir süredir tıkanıklık yaşadığınız pek çok konuda çözülmeler yaşayabilirsiniz.

5 Şubat aslan dolunayı

5 Şubat 21.28 de aslan burcunun 16 derecesinde, 2022 tutulmalarını tetikleyecek oldukça etkileyici uranüsyen bir dolunay gerçekleşecek. 2022 yılı boyunca akrep ve boğa burcunda sert tutulmalar gerçekleşti. Uranüsyen tutulmalar sabit nitelikte olduğu için sonuçlarıyla kimimiz erkenden kimimiz ise orta vadede yüzleşecek!

Dolunay hem tutulma noktasını signifikatörü hem de kendi başına oldukça sert etkilere sahip. Dolunay sizin haritanızın 10. evinde gerçekleşecek. Parlamak, göz önüne çıkmak, girişimler yapmak isteyebilirsiniz. Bu süre zarfında kararlı ve istikrarlı olacaksınız. Eğer bir işiniz yok ise toplum önündeki statünüzü gözden geçirebilirsiniz. Kariyerinizde önemli gelişmeler olabilir, bu sizi maddi bir sıkıntıya sürükleyebilir.

Dolunay Duphe sabit yıldızı ile kavuşumda! Çok yıkıcı, kibirli, baskın ve emrivaki tutumlarla karşı karşıya kalabiliriz. Duphe yıldızı ile kibirden sıyrılabilenler için şans ve güç verecektir. Sözleriniz kaderinizi belirleyebilir, özellikle üstlerinizle ilişkilerinizde dikkatli olmalısınız.

Çalışmayanlar toplumsal statülerinde evlilik vb. durumları gündeme getirebilir. Ayrılık kararı alanlar kadar evlilik kararı alanlarınızda olacaktır.

11 Şubatta merkür kova burcuna geçerek zihinsel odağınız eviniz, aileniz ve ebeveynlerinize kayabilir. Ev taşımak, almak satmak gibi konular tartışmaya açılabilir.

Mars pluton etkileşimi geçtiğimiz süreçte iletişimde aktif ve girişkensiniz, kardeşleriniz, yakın çevrenizle ilgili çözüme kavuşturamadığınız konuyu 15 şubat civarı yeniden gün yüzüne çıkabilir. Çözüm üretebilirsiniz.

20 Şubat balık yeni ayı

20 Şubat 10.05 de 1 derecede balık burcunda, satürnyen bir yeni ay gerçekleşecek. Satürn henüz son derecelerine doğru ilerlemiş olan kova burcunda da olsa yeni ay açısından oldukça kabul edilebilir bir kavuşum yapıyor. Yeni ay sizin 5. evinizde gerçekleşiyor. Aşk ve ilişkilerinizin gündeminiz olduğu bu yeni ayda heyecan verici bir başlangıç olabilir. Ayaklarınızı yerden kesen, sizi hayal dünyasına sürükleyen bu ilişki kalıcı olabilir ancak yine de balık enerjisi bazı notalarda gerçekleri görmeyi zorlaştırabilir. Yaratıcı işlere zaman ayırabilirsiniz. Çocuklarınızla ilgilenmenizi gerektiren konular açığa çıkabilir. Çocuğu olmayanlar için çocuk haberleri gündeme gelebilir. Borsa, riskli paralarla ilgileniyorsanız bu dönemde dikkatli olmalısınız.

Halsizlik, keyifsizlik ve depresif hissediyorsanız bu çok olağan. Bunun yerine ruhsal bir inziva, rüyalar yoluyla bilinçdışı bağlantıları kurmayı, partnerinizle sanat aktivitelerine katılmayı seçebilirsiniz.

20 Şubat sonrası sizi mart ayına hazırlayan ilk etkileşim, venüs koça yani sizin 6. evinize ilerliyor bu da sağlığınızla ilgili bir konuda harcama getirebilir. İş arkadaşlarınızla keyifli vakitler geçirebilirsiniz.

Sevgiyle…

Haritanıza özel aylık danışmanlık almak için ❤

Mart ayında başlayacak astroloji meraklıları, ilişki astrolojisi eğitimi başvurusunda bulunmayı unutmayın!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade