Aylık Yay YorumuYayŞubat 2023 & Yay ve Yükselen Yay Burçları

Ocak 24, 20230
burçlar

Şubat ayına kişisel gezegen retrolarından bağımsızlaşarak başlıyoruz. Haliyle bir süredir tıkanıklık yaşadığınız pek çok konuda çözülmeler yaşayabilirsiniz.

5 Şubat aslan dolunayı

5 Şubat 21.28 de aslan burcunun 16° 2022 tutulmalarını tetikleyecek oldukça etkileyici uranüsyen bir dolunay gerçekleşecek. 2022 yılı boyunca akrep ve boğa burcunda sert tutulmalar gerçekleşti. Uranüsyen tutulmalar sabit nitelikte olduğu için sonuçlarıyla kimimiz erkenden kimimiz ise orta vadede yüzleşecek!

Dolunay hem tutulma noktasını signifikatörü hem de kendi başına oldukça sert etkilere sahip. Dolunay sizin haritanızın 9. evinde gerçekleşecek. Neye inanıyor, neyi yaşıyorsunuz? sorgulama ve sesinizi yükseltme zamanı! Bu dönemde sağlam ve sıkı adımlarla ilerlemek isteyebilirsiniz. Yabancı ülkeler, seyahatler, hukuki konular gündeme gelebilir. Yeni bir eğitim almaya karar verebilir, hayata dair yeni öğretilere kulak kabartabilirsiniz. Belki de astroloji ile ilgilenebilirsiniz. Uzaktan akrabalarınızla aranızda ortaya çıkabilecek yanlış anlaşılmalar nedeniyle birtakım gerginlikler yaşayabilirsiniz! Eşinizin akrabalarıyla aranızdaki sorunlar sizi zorlayabilir. Yükselen yaylar bu süreçte ebeveynlerinin sağlığı ile ilgilenebilir. Siz yay burçları ise bu dolunaydan olumlu açılar alacağınız için cesur ve lider görünebilirsiniz.

Dolunay Duphe sabit yıldızı ile kavuşumda! Çok yıkıcı, kibirli, baskın ve emrivaki tutumlarla karşı karşıya kalabiliriz. Duphe yıldızı ile kibirden sıyrılabilenler için şans ve güç verecektir. Sözleriniz kaderinizi belirleyebilir!

11 Şubatta merkür kova burcuna geçerek zihinsel odağınız kardeşleriniz, yakın çevreniz ve komşularınıza kayabilir. Akrabalarla bir araya gelip keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Yeni bir eğitim için girişim zamanı!

Mars pluton etkileşimi geçtiğimiz süreçte maddi konularla ilgili çözüme kavuşturamadığınız konuyu 15 şubat civarı yeniden gün yüzüne çıkabilir. Maddi olarak biraz olsun nefes alma fırsatınız olabilir.

20 Şubat balık yeni ayı

20 Şubat 10.05 de 1° balık burcunda, satürnyen bir yeni ay gerçekleşecek. Satürn henüz son derecelerine doğru ilerlemiş olan kova burcunda da olsa yeni ay açısından oldukça kabul edilebilir bir kavuşum yapıyor. Yeni ay sizin 4. evinizde gerçekleşiyor. Eviniz, ailenizle ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. Aile büyüklerinizin sağlığıyla ilgilenebilirsiniz! Evliliğinizin dinamiklerini gözden geçirebilir, kardeşleriniz, yakın çevreniz ile ilişkileriniz yoğunlaşabilir. Etrafınızdaki insanların sizi desteklediğini görebilirsiniz. Borçların ödenmesi, krizlerin aşılması noktasında yalnız olmadığınız görmek size iyi gelebilir. Borca girseniz de evde değişiklikler yapabilir, ev alabilir, taşınabilirsiniz.

Halsizlik, keyifsizlik ve depresif hissediyorsanız bu çok olağan. Bunun yerine ruhsal bir inziva, rüyalar yoluyla bilinçdışı bağlantıları kurmayı, partnerinizle sanat aktivitelerine katılmayı seçebilirsiniz.

20 Şubat sonrası sizi mart ayına hazırlayan ilk etkileşim, venüs koça yani sizin 5. evinize ilerliyor bu da özellikle bekarlar için ilişki, ilişkisi olanlar için birlikte keyifli zamanlar geçirme fırsatı olabilir. Çocuklarınızla veya hobilerinizle ilgili harcamalar yapabilirsiniz.

Sevgiyle…

Haritanıza özel aylık danışmanlık almak için ❤

Mart ayında başlayacak astroloji meraklıları, ilişki astrolojisi eğitimi başvurusunda bulunmayı unutmayın!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade