AslanAylık Aslan YorumuŞubat 2023 & Aslan ve Yükselen Aslan Burçları

Ocak 24, 20230
burçlar

Şubat ayına kişisel gezegen retrolarından bağımsızlaşarak başlıyoruz. Haliyle bir süredir tıkanıklık yaşadığınız pek çok konuda çözülmeler yaşayabilirsiniz.

5 Şubat aslan dolunayı

5 Şubat 21.28 de aslan burcunun 16 derecesinde, 2022 tutulmalarını tetikleyecek oldukça etkileyici uranüsyen bir dolunay gerçekleşecek. 2022 yılı boyunca akrep ve boğa burcunda sert tutulmalar gerçekleşti. Uranüsyen tutulmalar sabit nitelikte olduğu için sonuçlarıyla kimimiz erkenden kimimiz ise orta vadede yüzleşecek!

Dolunay hem tutulma noktasını signifikatörü hem de kendi başına oldukça sert etkilere sahip. Dolunay sizin haritanızın 1. evinde ve sizin burcunuzda gerçekleşecek. Duygusal temalar ve yanlış anlaşılmalara açık bir süreçtesiniz. Özellikle ikili ilişkilerle ilgili alanda… Siz yükselen aslanlar kişiliğinizi, kimliğinizi temsil eden bir alanda dolunayı alıyorsunuz. Bu süreçte göz önünde olduğunuz, kararlı, istikrarlı ve çalışkan tavırlar sergileyebilirsiniz ancak bir o kadar da gergin olabilirsiniz. İlişkinizde sert bir sonlanma yaşayabilirsiniz.

Aslan burcu güç savaşları, domine etme arzusu ile ilişkilidir. Dolunay Duphe sabit yıldızı ile kavuşumda! Çok yıkıcı, kibirli, baskın ve emrivaki tutumlarla karşı karşıya kalabiliriz. Duphe yıldızı ile kibirden sıyrılabilenler için şans ve güç verecektir. Sözleriniz kaderinizi belirleyebilir.

Beden sağlığınıza dikkat etmelisiniz, sağlık açısından özellikle kalp ve damar sağlığı, panik atak ve anksiyete gibi konularda dikkatli olmanız gerekebilir.

11 Şubatta merkür kova burcuna geçerek zihinsel odağınız ikili ilişkilerinize kayabilir. Sağlığınızla ilgilenebilir, gündelik rutinlerinizle ilgili bir konuda sıkışmışlık duygusu yaşayabilirsiniz. Yoğun çalışma temponuz varsa biraz boşluk bırakmakta fayda var.

Mars pluton etkileşimi geçtiğimiz süreçte iş arkadaşlarınızla ilişkinizi çözüme kavuşturamadığınız konuyu 15 şubat civarı yeniden gün yüzüne çıkabilir. Evcil hayvanınızla ilgilenmeniz gerekebilir.

20 Şubat balık yeni ayı

20 Şubat 10.05 de 1 derecede balık burcunda, satürnyen bir yeni ay gerçekleşecek. Satürn henüz son derecelerine doğru ilerlemiş olan kova burcunda da olsa yeni ay açısından oldukça kabul edilebilir bir kavuşum yapıyor. Yeni ay sizin 8. evinizde gerçekleşiyor. Maddi konuların gündeminizde olduğu bu yeni ayda borçlar, giderler, gelirler, krediler gözden geçirilebilir. Eşinizin gelirleri, miras yada nafaka konularıyla meşgul olabilirsiniz. Uzun süredir ertelediğiniz bir sağlık operasyonuna niyet edebilirsiniz. Ölüm ve ölüm ötesi konular ilginizi çekebilir. Cinsel hayatınız renk kazanabilir, fantezi dünyanız genişleyebilir.

Halsizlik, keyifsizlik ve depresif hissediyorsanız bu çok olağan. Bunun yerine ruhsal bir inziva, rüyalar yoluyla bilinçdışı bağlantıları kurmayı, sanat yoluyla bu duyguları şifalandırmayı seçebiliriz…

20 Şubat sonrası sizi mart ayına hazırlayan ilk etkileşim, venüs koça yani sizin 9 evinize ilerliyor uzun bir seyahat planlayabilir, keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Yeni bir eğitim nedeniyle harcama yapabilirsiniz. Fikirlerinizi dile getirirken, heyecanlı bir o kadar sevimli görünebilirsiniz.

Sevgiyle…

Haritanıza özel aylık danışmanlık almak için ❤️

Mart ayında başlayacak astroloji meraklıları, ilişki astrolojisi eğitimi başvurusunda bulunmayı unutmayın!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade