Aylık İkizler YorumuİkizlerTemmuz 2022 & İkizler ve Yükselen İkizler Burçları

Temmuz 2, 20220
temmuz ayı aylık burç yorumları

Sevgili ikizler ve yükselen ikizler,

Haziran ayı sizin için maddi konuların ve ikili ilişkilerin gündemde olduğu bir aydı. Konu ile ilgili gündeminiz temmuz ayının ilk on gününde de devam edebilir.

Mars 5 temmuzdan itibaren boğa burcuna geçecek ve sizin mücadele alanınız da bilinçdışı konulara yönelecek. Zihninizin hiç susmayacağı bir döneme giriyorsunuz. 5 temmuzdan 20 ağustosa kadar rüyalarınız hareket kazanabilir, arkanızdan çevrilen işlerle mücadele etmek zorunda kalabilirsiniz.

6 temmuzda netleşecek venüs şiron etkileşimi kendinizi ortaya koymanızı kolaylaştırırken, 9 temmuzda netleşecek güneş uranüs sekstili de maddi kaygılarınızı giderecek beklenmedik bir el olabilir.

Merkür 12 temmuz itibariyle uzun zamandır kaldığı ikizler burcunda çıkarak yengeç burcuna geçecek dolayısıyla gökyüzünde güneşle birlikte Merkür’ünde su grubu bir enerjiye dahil olması bakış açımızın doğrudan daha duygusal olabileceğine işaret ediyor. Zihinsel odağınızın gelirlerinizi artırmaya yöneleceğini gösteriyor. Yeteneklerinizden değer yaratabilirsiniz. Duygu ve mantığımızın bir arada uzlaşmaya çalıştığını göreceğiz. Sezgisel, empati ve başkalarının duygularını anlayabildiğimiz, koruyucu, şefkatli bir süreci deneyimleyeceksiniz.

13 temmuz da gerçekleşecek oğlak dolunayı;

Kariyer, yapılandırma, inşa etme, sınav ve sorumlulukların gözden geçirildiği değişim ve dönüşümleri beraberinde getiriyor. 8. evinizde gerçekleşecek bu dolunay gelir gider dengesini sağlamak konusunda zorlanabileceğinize işaret ediyor. Borç ve harcamalar sizi yorabilir, Dolunay Plüton kavuşumlu olduğu için kaçınılmaz dönüşümün habercisi, göz yaşı, bastırılmış öfke ve kırgınlıkların açığa çıkmasına neden olabilir. Cinsel arzularınız artabilir. Diğer taraftan korkularınızla, hırs ve isteklerinizle mücadele etmek zorunda kalabilirsiniz. Eşinizin geliriyle ilgili konular aile gündeminizi meşgul edebilir.

Ay boyunca süren sevimli ve samimi tutumunuz 18 temmuz itibariyle sevgiyi anaç bir doğayla iletmeyi, sarıp sarmalamayı, duygusal temaları gündeme getirebilir. Özellikle öz değerinizi fark edebilir, yeteneklerinizi kaynağa dönüştürebilirsiniz. Venüs’ün 2. evinize girişi kaynakçalarınızı artırabilir.

23 haziranda güneşin de aslan burcuna geçmesiyle birlikte 3. eviniz hareketlenmeye başlayacak. Kardeşleriniz, yakın çevrenizle ilişkileriniz yoğunlaşabilir. Güneşi takip eden Merkür’ün de 19 temmuzda aslan burcuna geçişi duygusallığı bir kenara bırakarak iddialı, atılgan, ısrarcı, yaratıcı, eğlenceli, esprili, flörtöz olacağımız günler başlayacak. Ağustosun parlayan yıldızı güneşinde aslan burcunda olduğunu göz önünde bulundurursak tüm olumsuzluklara rağmen hayata keyifli yanlarından bakabilmeyi eğlenceli tarafları fark edebilme becerisi edinebilirsiniz. İletişim kurma biçiminiz de aynı derecede coşkulu olabilir. Kısa seyahatler sizi bekliyor.

25 temmuzda gerçekleşecek venüs jüpiter etkileşimi sevgide abartılı davranışlara kaçabileceğinize işaret ederken, arkadaş çevrenizle aranızda beklenmedik olaylar yaratabilir. Olaylar karşısında abartılı tepkiler sizi şaşırtabilir.

28 temmuzda gerçekleşecek aslan yeni ayı;

Aslan deyince sahne, sanat, coşku, yaratıcılık ve aşk dile gelir. 3. evinizde gerçekleşecek bu yeni ay yeni bağlantılar kurmanızı, eğitim, seyahat ve yakın çevrenizle ilgilenmeniz gereken konuları gündeme getirebilir. Ticaretle uğraşıyorsanız özellikle dikkatli olmalısınız. Düşünülmemiş girişimlerden uzak durun! Merkür uranüs karesi karşılıklı sert söylemlerin kırgınlıklar yaratmasına neden olabilir. Trafikte özellikle sağ duyulu araç kullanmalısınız. Burada ayın son günü gerçekleşecek mars uranüs kavuşumu risklerine de değinmeden geçmeyelim. 12. evinizde gerçekleşecek bu kavuşum sizi bilinçdışında kıstırılmış ve halsiz hissettirebilir. Sağlığınızla ilgili gereksiz endişelere kapılmayın.

Haritanıza özel aylık danışmanlık olmak için ❤️ tıklamanız yeterli

Sevgilerimle…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade