Aylık Yengeç YorumuYengeçTemmuz 2022 & Yengeç ve Yükselen Yengeç Burçları

Temmuz 2, 20221
temmuz ayı aylık burç yorumları

Sevgili yengeç ve yükselen yengeçler,

Haziran ayı sizin için gündelik rutinleriniz toparlamaya çalıştığınız ve sağlığınızla ilgilendiğiniz bir aydı. Konu ile ilgili gündeminiz temmuz ayının ilk on gününde de devam edebilir.

Mars 5 temmuzdan itibaren boğa burcuna geçecek ve sizin mücadele alanınız da sosyal çevrenize kayacak. Arkadaşlarınızla aranızda anlam veremediğiniz bir rekabet oluşabilir. 5 temmuzdan 20 ağustosa kadar kariyerinizin getirilerini almak için çaba sarf edebilirsiniz. Başka insanlar için bir şeyler yapma isteğiniz artabilir.

6 temmuzda netleşecek venüs şiron etkileşimi iş, kariyerde şans ve fırsatlar getirirken, 9 temmuzda netleşecek güneş uranüs sekstili de sizi sosyalleştirebilir.

Merkür 12 temmuz itibariyle uzun zamandır kaldığı ikizler burcunda çıkarak yengeç burcuna geçecek dolayısıyla gökyüzünde güneşle birlikte Merkür’ünde su grubu bir enerjiye dahil olması bakış açımızın doğrudan daha duygusal olabileceğine işaret ediyor. Kendinizi daha güçlü bir şekilde ortaya koyabilir, iletişim becerilerinizi artırabilirsiniz. İnsanlar bu ay sizi hoş sohbet görebilir. Bu ay duygu ve mantığımızın bir arada uzlaşmaya çalıştığını göreceğiz. Sezgisel, empati ve başkalarının duygularını anlayabildiğimiz, koruyucu, şefkatli bir süreci deneyimleyeceksiniz.

13 temmuz da gerçekleşecek oğlak dolunayı;

Kariyer, yapılandırma, inşa etme, sınav ve sorumlulukların gözden geçirildiği değişim ve dönüşümleri beraberinde getiriyor. 7. evinizde gerçekleşecek bu dolunay ikili ilişkilerinizde bazı sonlanmalar yaşatabilir. Ortaklıklarınız, evliliğiniz form değiştirebilir. Dolunay Plüton kavuşumlu olduğu için kaçınılmaz dönüşümün habercisi, göz yaşı, bastırılmış öfke ve kırgınlıkların açığa çıkmasına neden olabilir. Sizin hassasiyetleriniz karşısında adeta bir odun gibi duran insanlarla aranıza bir set çekebilirsiniz. Bunu yapmadan önce sevgi dilini sonuna kadar kullanacağınızdan şüphem yok ancak bazen yengeç kaprislerinin içinde olayları abartma potansiyeliniz olduğunu unutmayın!

Ay boyunca süren bilinçdışı sorgulamalarınız ve iyileşme süreciniz 18 temmuz itibariyle sevgiyi anaç bir doğayla iletmeyi, sarıp sarmalamayı, duygusal temaları gündeme getirebilir. Özellikle Venüs’ün 1. evinize girişi sizi bir sevgi yumağına dönüştürebilir. Fiziksel görünümünüzde değişiklikler yapmak isteyebilir, saç renginizi değiştirebilir, sağlığınızla ilgilenebilirsiniz.

23 haziranda güneşin de aslan burcuna geçmesiyle birlikte 2. eviniz hareketlenmeye başlayacak. Maddi kaynaklarınızı toparlamak isteyebilir, odağınızı da tümüyle buna verebilirsiniz. Güneşi takip eden Merkür’ün de 19 temmuzda aslan burcuna geçişi duygusallığı bir kenara bırakarak iddialı, atılgan, ısrarcı, yaratıcı, eğlenceli, esprili, flörtöz olacağımız günler başlayacak. Ağustosun parlayan yıldızı güneşinde aslan burcunda olduğunu göz önünde bulundurursak tüm olumsuzluklara rağmen hayata keyifli yanlarından bakabilmeyi eğlenceli tarafları fark edebilme becerisi edinebilirsiniz. Zihinsel olarak kaynaklarını artırmanın yollarını düşünebilir, yeteneklerinizden değer yaratabilirsiniz.

25 temmuzda gerçekleşecek venüs jüpiter etkileşimi sevgide abartılı davranışlara kaçabileceğinize işaret ederken, kariyerinizde abartılı davranışlara maruz kalabilirsiniz. Zam, mesai konuları gündeme gelebilir. Üstlerinizle ilişkilerinizde seviyenizi korumaya gayret etmelisiniz.

28 temmuzda gerçekleşecek aslan yeni ayı;

Aslan deyince sahne, sanat, coşku, yaratıcılık ve aşk dile gelir. 2. evinizde gerçekleşecek bu yeni ay Kaynaklarınızı gözden geçirmeniz gereken önemli bir süreci başlatacak. Verdiğiniz emeğin karşılığını alıp almadığınızı sorgulayabilirsiniz. Gelir gider dengesiniz sağlamak adına pozitif bir bakış açısına sahip olabilirsiniz. Diğer taraftan Merkür uranüs karesi beklenmedik harcamalar getirebilir. Haritanız uygusa uzun süredir beklenen ödeme sonunda gelebilir. Burada ayın son günü gerçekleşecek mars uranüs kavuşumu risklerine de değinmeden geçmeyelim. 11. evinizde gerçekleşecek bu kavuşum arkadaş çevrenizde gerçekleşecek bazı olaylarla sizi şaşırtabilir. Aranızda oluşacak gerginlikler nedeniyle bazı dostları hayatınızdan çıkarabilirsiniz.

Haritanıza özel aylık danışmanlık olmak için ❤️ tıklamanız yeterli

Sevgilerimle…

1 comments

  • Yasemin

    Temmuz 2, 2022 at 8:42 pm

    Dolu dolu bir Temmuz ayı, notlarımı aldım ☺️ 🦋

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade