AslanAylık Aslan YorumuTemmuz 2022 & Aslan ve Yükselen Aslan Burçları

Temmuz 2, 20220
temmuz ayı aylık burç yorumları

Sevgili aslan ve yükselen aslanlar,

Haziran ayı sizin için bilinçdışı konularla ilgilendiğiniz, içinize döndüğünüz ve sağlığınızla ilgilendiğiniz bir aydı. Konu ile ilgili gündeminiz temmuz ayının ilk on gününde de devam edebilir.

Mars 5 temmuzdan itibaren boğa burcuna geçecek ve sizin mücadele alanınız da kariyerinize kayacak. İş yoğunluğunuz artarken, üstlerinizle aranızda bir rekabet oluşabilir. 5 temmuzdan 20 ağustosa kadar kariyerinizle ilgilenebilir, yeni projeler ortaya koyabilirsiniz. Zaman zaman ailenizle aranızda gerginlikler olabilir.

6 temmuzda netleşecek venüs şiron etkileşimi hayata dair yeni hayaller ve hedefler koymanızı kolaylaştırabilirken, arkadaş çevrenizden destek alabilirsiniz. 9 temmuzda netleşecek güneş uranüs sekstili de ilham kaynağınız olabilir, özellikle iş ile ilgili yeni fikirlere uyanabilirsiniz.

Merkür 12 temmuz itibariyle uzun zamandır kaldığı ikizler burcunda çıkarak yengeç burcuna geçecek dolayısıyla gökyüzünde güneşle birlikte Merkür’ünde su grubu bir enerjiye dahil olması bakış açımızın doğrudan daha duygusal olabileceğine işaret ediyor. İçsel sorgulamalarınız artabilir, içinize dönmeyi kendinizle sohbet etmeyi sosyalleşmeye tercih edebilirsiniz. Rüyalarınız hareketlenebilir. Bu ay duygu ve mantığımızın bir arada uzlaşmaya çalıştığını göreceğiz. Sezgisel, empati ve başkalarının duygularını anlayabildiğimiz, koruyucu, şefkatli bir süreci deneyimleyeceksiniz. Dedikodulara kulak asmayın!

13 temmuz da gerçekleşecek oğlak dolunayı;

Kariyer, yapılandırma, inşa etme, sınav ve sorumlulukların gözden geçirildiği değişim ve dönüşümleri beraberinde getiriyor. 6. evinizde gerçekleşecek bu dolunay gündelik rutinlerinizi artırabilir, iş yaşamınız yoğunlaşabilir, süreçte sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Birlikte çalıştığınız insanları değiştirmeyi düşünebilirsiniz. Dolunay Plüton kavuşumlu olduğu için kaçınılmaz dönüşümün habercisi, göz yaşı, bastırılmış öfke ve kırgınlıkların açığa çıkmasına neden olabilir. Sağlığınızla ilgili özellikle, dişler ve dizlerinize dikkat etmelisiniz. Stresli yaşam cildinizde hassasiyetler yaratabilir.

Ay boyunca süregelen sosyalleşme hızınıza Venüs’te eşlik edebilir. Venüs 18 temmuz itibariyle sevgiyi anaç bir doğayla iletmeyi, sarıp sarmalamayı, duygusal temaları gündeme getirebilir. Özellikle Venüs’ün 12. evinize girişi sizi gözlerden uzak bir ilişkiye götürebilir. Bazılarınız için platonik aşklar gündeme gelebilir. Kendinizi iyileştirmek üzere terapi alabilir, paranızı danışmanlıklara harcayabilirsiniz.

23 haziranda güneşin de aslan burcuna geçmesiyle birlikte 1. eviniz hareketlenmeye başlayacak. Popülerliğinizin artacağı bu ay tüm gözleri üstünüze çekebilirsiniz. Fiziksel olarak çekiciliğiniz artabilir. Güneşi takip eden Merkür’ün de 19 temmuzda aslan burcuna geçişi duygusallığı bir kenara bırakarak iddialı, atılgan, ısrarcı, yaratıcı, eğlenceli, esprili, flörtöz olacağımız günler başlayacak. Konuşkan ve iletişim odaklısınız. Ağustosun parlayan yıldızı güneşinde aslan burcunda olduğunu göz önünde bulundurursak tüm olumsuzluklara rağmen hayata keyifli yanlarından bakabilmeyi eğlenceli tarafları fark edebilme becerisi edinebilirsiniz. Doğum gününüz kutlu olsun sevgili aslan burçları.

25 temmuzda gerçekleşecek venüs jüpiter etkileşimi sevgide abartılı davranışlara kaçabileceğinize işaret ederken, yeni hayallere ve hedefler edinmenizi sağlayabilir. Umut tazelemek güzeldir…

28 temmuzda gerçekleşecek aslan yeni ayı;

Aslan deyince sahne, sanat, coşku, yaratıcılık ve aşk dile gelir. 1. evinizde gerçekleşecek bu yeni ay fiziksel görünümünüzde değişiklik yapmanızı sağlayabilir, sağlığınızla ilgili özellikle kalp sağlığınıza dikkat etmenizi tavsiye ederim. İkili ilişkilerde yeni tanışma ve flörtler söz konusu olabilir, süregelen ilişkinizde dürtüsel olmamaya gayret etmelisiniz. Eğlenceli ve keyifli hissedebilirsiniz. Diğer taraftan Merkür uranüs karesi iş, kariyer konularında sizi dürtüsel kılabilir. Burada ayın son günü gerçekleşecek mars uranüs kavuşumu risklerine de değinmeden geçmeyelim. Hayatınızı kökten değiştirecek kararları alırken düşündüğünüze emin olun!

Haritanıza özel aylık danışmanlık olmak için ❤️ tıklamanız yeterli

Sevgilerimle…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade