Aylık Başak YorumuBaşakTemmuz 2022 & Başak ve Yükselen Başak Burçları

Temmuz 2, 20220
temmuz ayı aylık burç yorumları

Sevgili başak ve yükselen başaklar,

Haziran ayı sizin için sosyalleştiğiniz, aile veya çocuklarınızla ilgilendiğiniz bir aydı. Konu ile ilgili gündeminiz temmuz ayının ilk on gününde de devam edebilir.

Mars 5 temmuzdan itibaren boğa burcuna geçecek ve sizin mücadele alanınız da eğitimler, uzaktan akrabalar veya yurt dışı konularına kayabilir. 5 temmuzdan 20 ağustosa kadar akademik çalışmalar yapabilir, yeni eğitimler verebilir veya alabilirsiniz. Eşinizin ailesiyle ilgili konular ve mahkemeler sizi mücadele içine sürükleyebilir.

6 temmuzda netleşecek venüs şiron etkileşimi kariyerinizde güzel haberler getirebilir, zam alabilir, kaynaklarınızı toparlayabilirsiniz. 9 temmuzda netleşecek güneş uranüs sekstili de sizi sosyalleştirebilir, yeni çevreler edilebilir, işinize sosyal medyayı dahil edebilirsiniz.

Merkür 12 temmuz itibariyle uzun zamandır kaldığı ikizler burcunda çıkarak yengeç burcuna geçecek dolayısıyla gökyüzünde güneşle birlikte Merkür’ünde su grubu bir enerjiye dahil olması bakış açımızın doğrudan daha duygusal olabileceğine işaret ediyor. Sosyalleşebilir, arkadaşlarınızla ilişkilerinizi sıklaştırabilirsiniz. Uzun süredir emek verdiğiniz işinizin maddi getirileri sizi memnun edebilir. Bu ay duygu ve mantığımızın bir arada uzlaşmaya çalıştığını göreceğiz. Sezgisel, empati ve başkalarının duygularını anlayabildiğimiz, koruyucu, şefkatli bir süreci deneyimleyeceksiniz. Yeni bir sosyal çevre sizi heyecanlandırabilir.

13 temmuz da gerçekleşecek oğlak dolunayı;

Kariyer, yapılandırma, inşa etme, sınav ve sorumlulukların gözden geçirildiği değişim ve dönüşümleri beraberinde getiriyor. 5. evinizde gerçekleşecek bu dolunay aşk ve ilişkilerde bazı sonlanmalar yaratabilir. Dolunay Plüton kavuşumlu olduğu için kaçınılmaz dönüşümün habercisi, göz yaşı, bastırılmış öfke ve kırgınlıkların açığa çıkmasına neden olabilir. Sağlam ilişkilerin insanı olan siz yükselen başaklar için bu dolunay aslında hassasiyetlerinizi de fark etmeniz gerektiğinin mesajını veriyor. Ayrıca ebeveyn olan yükselen başaklar çocuklarınızla ilgili konular gündeme gelebilir.

Ay boyunca süregelen kariyerinize yönelik odağınız Venüs’ün 18 temmuz itibariyle sevgiyi anaç bir doğayla iletmeyi, sarıp sarmalamayı, duygusal temaları gündeme getirecek olan yengeç burcuna geçecek. Özellikle Venüs’ün 11. evinize girişi emeklerinizin karşılığıyla birlikte, sosyal bir döneme kapı aralayacak. Arkadaş çevrenizden tanışacağınız yeni insanlar size iyi gelebilir. Başka insanlar için güzel bir şeyler yapabilirsiniz.

23 haziranda güneşin de aslan burcuna geçmesiyle birlikte 12. eviniz hareketlenmeye başlayacak. Odağınızda böylece bilinçdışı konulara kayabilir. Hem sosyal hem de içe dönme isteği arasında kıvrılıp kapabilirsiniz. Güneşi takip eden Merkür’ün de 19 temmuzda aslan burcuna geçişi duygusallığı bir kenara bırakarak iddialı, atılgan, ısrarcı, yaratıcı, eğlenceli, esprili, flörtöz olacağımız günler başlayacak. Ağustosun parlayan yıldızı güneşinde aslan burcunda olduğunu göz önünde bulundurursak tüm olumsuzluklara rağmen hayata keyifli yanlarından bakabilmeyi eğlenceli tarafları fark edebilme becerisi edinebilirsiniz. İçsel bir aydınlanma, terapi ve astroloji danışmanlıkları almak için uygun bir dönem.

25 temmuzda gerçekleşecek venüs jüpiter etkileşimi sevgide abartılı davranışlara kaçabileceğinize işaret ederken, harcamalarınızı da artırabilir. Bir arkadaşınızın paraya ihtiyacı olabilir, belki de onu desteklersiniz… Libidonuzun arttığı günler!

28 temmuzda gerçekleşecek aslan yeni ayı;

Aslan deyince sahne, sanat, coşku, yaratıcılık ve aşk dile gelir. 12. evinizde gerçekleşecek bu yeni ay içsel olarak büyüme yaşayabilirsiniz. Kendinizle hesaplaşabilir, yansıtamadığınız taraflarınızı fark edebilir, ruhsal olarak denge sağlamak isteyebilirsiniz. Herkesin eğlenceli ve keyifli hissettiği bu aylar siz adeta kalbinize ışık tutarsınız. Diğer taraftan Merkür uranüs karesi kariyerinizle ilgili konularda bir aydınlanma yaşamanıza neden olabilir. Bulunduğunuz alanı değiştirmek ve tümüyle yeni bir kariyer inşa etme dürtüsüyle dolabilirsiniz. Burada ayın son günü gerçekleşecek mars uranüs kavuşumu risklerine de değinmeden geçmeyelim. Malum bahsettiğim dürtü düşünülmüş ve planlanmış bir şeyse korkmadan adım atın ancak ani kararlar almadığınıza emin olun!

Haritanıza özel aylık danışmanlık olmak için ❤️ tıklamanız yeterli

Sevgilerimle…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade