YengeçYıllık Yengeç Burcu2023 yılı yükselen yengeç ve yengeç

Aralık 10, 20220
yükselen yengeç

,Merhaba yengeçler ve yükselen yengeç burçları,

2023 tutulmaların seyri itibariyle hayatınıza renk katacak. Jüpiter’in geçtiğimiz bahar aylarında koç burcuna geçmiş ve size 2023 ilk yarısının fragmanını yaşatmıştı. Mayıs gibi koç burcunu terk eden jüpiter 2024 yılında yeniden kısa bir süreliğine koç burcuna geçecek. Koç sizin haritanızın 10. evi, kariyerinize dair önemli gelişmelerin olabileceği 2023 yılı kariyer evinizde malefik bir gezegen yoksa, işinizde pozitif gelişmeler getirebilir. Toplum önündeki duruşunuzu sorgulayabilir, sosyal statünüz değiştirecek önemli deneyimler yaşayabilirsiniz. Bir kısım yükselen yengeç evlenebilir bir kısım ise boşanma kararı alabilir.

 

Jüpiter boğa

2023 mayıs itibariyle 11. evinizi renklendirecek olan Jüpiter yılın ikinci yarısında sosyalleşebilir, yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. Vakıf, dernekler ve kuruluşlar aracılığıyla başka insanlar için bir şeyler yapmak isteyebilirsiniz. Kötü giden toksik arkadaş çevrenizi geride bırakma zamanı! Yeni bir eğitim alabilir, ülke değiştirebilir, evlenebilir veya iş değişikliği yapabilirsiniz. 2023 de sosyal çevrenizi genişleyebilir. Jüpiter en son 5 ocak 2012 ile 12 Haziran 2012 de boğa burcundaymış bu süreçte yaşadığınız benzer konu başlıkları yeniden gündeme gelebilir.

 

Satürn balık

Satürn 2,5 yıldan bu yana sizin 8. evinizdeydi. Maddi konular, alacak verecek dengesi, küçülmeye gitme, miras, nafaka, vergi borçları konularında zorlamış olabilir. Satürn 7 mart itibariyle balık burcuna sizin 9. evinize geçiyor. Önümüzdeki 2,5 yıl boyunca inançlarınız yeniden şekillenebilir. Başka bir ülkeye gidebilirsiniz, ayrıca burada yaşamın zorluklarını göğüsleyebilirsiniz. Yeni bir eğitim almak için harika bir dönem. Master yada doktoraya başlayabilirsiniz. Mümkünse mahkemelerden uzak durmakta fayda var. Eşinizin akrabalarıyla ilişkileriniz zora girebilir. Eğer siz 16 aralık 1964- 17 eylül 1964 veya 24 Ocak 1994 – 7 Nisan 1996 doğumlu bir yengeçseniz satürn döngünüz gelmiş demektir. Sizin için özellikle hassas ve zorlayıcı bir dönem. Satürn balık seyri yaşamınızı genele nazaran daha kolay yapılandırabilir.

 

Pluton kova

Pluton 24 mart itibariyle 2043 yılına kadar kalacağı kova burcuna geçecek. Yavaş hareketiyle görüldüğü üzere girdiği ev konularında da aynı ağırlıkla dönüştüren deneyimler getirecek. Kova sizin 8. eviniz maddi konular ve kazançlarını, cinselliği yaşama biçiminiz ve korkularınız yavaş yavaş dönüşecek. Eğer haritanızda sabit burçlarda gezegenleriniz varsa pluton kova seyri sizi önemli ölçüde etkileyebilir.

 

Tutulmalar

Yükselen yengeçler 2022 sizi geçtiğimiz yıl ki tutulmalar sizi destekledi ve yaşamınıza hediyeler getirdi. Bu yılda bu tutulmaların devamı niteliğinde iki tutulma gerçekleşecek. Aşk yaşamınız, keyif aldığınız konular, yeteneklerinizi gözden geçirebilirsiniz. Bu doğrultuda yeteneklerini kariyerinizin bir parçası haline getirebilirsiniz. 20 Nisan itibariyle koç ve terazi tutulmaları başlayacak. Böylece 2024 ve 2025 yılı sizin için oldukça önemli bir yıl olacak. Kardinal aks olarak nitelendirdiğimiz 4 ve 10. evlerinizdeki tutulmalar; ev, şehir değişikliği, evlilik, boşanma ve kariyerde önemli gelişmeler getirebilir. Koç ve terazi tutulmaları en son 2014- 2016 yılları arasında gerçekleşmiş bu süreçte yaşadığınız deneyimler önümüzdeki 1,5 yılınıza ışık tutabilir. Benzer konular yeniden gündeme gelebilir.

 

Retrolar

Her yıl olduğu gibi bu yıl da retrolar bize dur biraz nefes al diyecek! Özellikle sizin retroları ile meşhur merkür 30 aralık – 19 ocak arası oğlak burcunda, 21 nisan – 15 mayıs arası boğa burcunda, 24 ağustos – 16 eylülde arası başak burcunda retro yapacak. Sırayla size ikili ilişkiler, evlilik, arkadaşlarınız ve yakın çevreniz ile ilgili konuları gözden geçirme fırsatı sunacaktır. 23 temmuz – 4 eylül arası aslan burcunda retro yapacak olan venüs 2. evinizi hareketlendirecek. Harcamalarınızın artabileceğini unutmayın, bu süreçte öz değerinizi sorgulayabilirsiniz.

Yorumların genel olduğunu hatırlatır, haritanız özelinde danışmanlık alarak detaylı öngörü almanızı tavsiye ederim.

Mutlu, sağlıklı, aşk dolu bir yıl dilerim.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade