Aylık Boğa YorumuBoğaEylül 2023 & Boğa ve Yükselen Boğa Burçları

Ağustos 28, 20230
eylül ayı burç yorumları, yükselen burcunuza göre aylık burç yorumları

Merhaba yükselen boğalar ve boğa burçları

Eylül ayıyla birlikte sonbaharı karşılayacak, kış hazırlıklarına başlayacağız. Ağustosa nazaran sakin bir ay! Hayatımızda işlevini yitirmiş konuları, yeniden işlev kazanıncaya kadar rafa kaldırma, varlığı ile yokluğu bir olan kişileri ise hayatımızdan çıkarma zamanı!

Uzun süredir gündeminizi meşgul eden; 1 ve 4. Evlerinizi tetikleyen Venüs ve Jüpiter kişisel tutumunuz bireysel sınırlarınız ve aile ev konularıyla ilgili önemli konular gündeme gelebilir. Açgözlü olduğumuz yanlarımızı fark etme zamanı geldi. Eylül ayı boyunca ağustosta sizi yoran aileniz, işiniz veya evinizle ilgili konularının bir kez daha üstünden geçeceksiniz. Bunun yanı sıra 3 Eylül Venüs retrosu sona eriyor böylece evliliğiniz, yaşam koşullarınızla ilgili sorunların sınavınızda bir süreliğine bitiyor!

5 Eylül Jüpiter retrosu başlıyor; emek verdiğiniz fakat karşılığını alamadığınız eğitimler, tanınırlık gibi konular 31 aralığa kadar değişebilir. İkili ilişkilerde önemli bir karar aşamasında olabilirsiniz. Malum sizin burcunuza geçen Jüpiter’in size hediyelerini vermesi lazım. Jüpiter boğa geçişinin burcunuza özel etkilerini hatırlamak isterseniz yıllık burç yorumlarınıza göz atabilirsiniz.

15 Eylül başak burcunda yeni ay;

Aynı gün Merkür retrosu sona eriyor ve Merkür durağan pozisyonda yeni ay gerçekleşiyor. Yeni ay Neptünyen olduğu için sistematik, düzenli ve pragmatik olmadığımız her durumda bir hayal kırıklığına uyanabiliriz. Yarattığımız dünyanın gerçek olup olmadığını anlamak zorlaşabilir. Bu dönem acı içine gömülme veya aksine yaratıcılıkta zirveyi bulabilme şansı sunacak!

Yeni ay haritanızın 5. Evinde gerçekleşiyor Aşk ilişkilerinizde büyük bir değişim yaşayabilir, olaylara akılcı ve dışarıdan bakılması gereken çözümler üretebilirsiniz. Hayallerinizi, hayattan keyif aldığınız konuları gözden geçirebilir, çocuklarınızla ilgilenmek isteyebilirsiniz. Riskli paralarla ilgileniyorsanız bu süreçte dikkatli adımlar atmalısınız! Sevdiklerinizin sizi acımasızca eleştirmesi büyük bir kırılım yaratabilir. Yaratıcı konularla mükemmel işler çıkarabilirsiniz. Bununla birlikte bir süredir Merkür de burada retro ve dolayısıyla uzun süredir eski bir ilişkinizi gündeme getirmiş olabilir. Bu ilişkiye şans verdiyseniz daha önce neden ayrıldığını hatırlayabilirsiniz. Elbette devamı da mümkün ancak neptünyen dolunay hayal kırıklığına karşı uyarıyor. Kendi değerinize dair farkındalık edinebilir ya da bunu fazlasıyla sorgulayacak durumlar deneyimleyebilirsiniz.

20 eylülde kesinleşen haftaya etkisini yayan Mars Jüpiter etkileşimi beklenmedik olayları gündeme getirebilir. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz, sizin burcunuza geçen Jüpiter kilo sorunları yaratabilir. Evcil hayvanlarınızın sağlığıyla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz.

29 Eylül koç burcunda dolunay;

12 evinizde gerçekleşen dolunay, sizi neşeli, çocuksu ve heyecanlı, dürtülerinin peşinden gitmeye sürükleyebilir. Özellikle ruhsal olarak huzursuz hissettiğiniz, uykusuz kalabileceğiniz, korkularınızla yüzleşmek zorunda kalabileceğinizi hatırlatmak isterim. Belki de sağlığınızla ilgili bir konuyu gözünüzde çok büyütebilirsiniz. Diğer taraftan rüyalarınız hareketlenebilir, mümkünse bir rüya günlüğü tutmak bilinçdışınızdaki konuları fark etmenizi sağlayabilir. Kaynaklarınızın artışı bir nebze korkularınızı azaltabilir.

Sevgiyle…

Haritanıza özel aylık danışmanlık almak için ❤️ bana ulaşabilirsiniz. Diğer taraftan 11 eylülde başlayacak astroloji eğitimine katılmak için başvuru yapabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade