Aylık İkizler YorumuİkizlerEylül 2023 & İkizler ve Yükselen İkizler Burçları

Ağustos 28, 20230
eylül ayı burç yorumları, yükselen burcunuza göre aylık burç yorumları

Merhaba yükselen ikizler ve ikizler burçları

Eylül ayıyla birlikte sonbaharı karşılayacak, kış hazırlıklarına başlayacağız. Ağustosa nazaran sakin bir ay! Hayatımızda işlevini yitirmiş konuları, yeniden işlev kazanıncaya kadar rafa kaldırma, varlığı ile yokluğu bir olan kişileri ise hayatımızdan çıkarma zamanı!

Uzun süredir gündeminizi meşgul eden; 3 ve 12. evlerinizi tetikleyen Venüs ve Jüpiter duygularınızı nasıl ilettiğiniz konusuna vurgu yapıyor! İçinizde büyüttüğünüz şeyler abartılı bir biçimde açığa çıkabilir. Eylül ayı boyunca ağustosta sizi yakın çevreniz, kardeşleriniz veya komşularınızla ilgili konuların bir kez daha üzerinden geçebilirsiniz. Aksayan anlaşma ve sözleşmeler yapılabilir. Bunun yanı sıra 3 Eylül Venüs retrosu sona eriyor, böylece ilişkileriniz ve belki kimseyle paylaşmadığınız duygularınızla ilgili aksamalarda çözülüyor.

5 Eylül Jüpiter retrosu başlıyor; böylece bir süredir içinizde büyüttüğünüz korkulara yakından bakma fırsatınız doğuyor, terapi almak, spritüal konularla ilgilenmek, rüya günlüğü tutmak için harika zamanlar. Jüpiter boğa geçişinin burcunuza özel etkilerini hatırlamak isterseniz yıllık burç yorumlarınıza göz atabilirsiniz.

15 Eylül başak burcunda yeni ay;

Aynı gün Merkür retrosu sona eriyor ve Merkür durağan pozisyonda yeni ay gerçekleşiyor. Yeni ay Neptünyen olduğu için sistematik, düzenli ve pragmatik olmadığımız her durumda bir hayal kırıklığına uyanabiliriz. Yarattığımız dünyanın gerçek olup olmadığını anlamak zorlaşabilir. Bu dönem acı içine gömülme veya aksine yaratıcılıkta zirveyi bulabilme şansı sunacak!

Yeni ay haritanızın 4. Evinde gerçekleşiyor aileniz ve ebeveynlerinizle ilişkili konular gündeme gelebilir. Özellikle haritanızda toprak element, baskında ailenizden gelen bir kaynak, miras, nafaka vb. elinizi güçlendirebilir. Aynı zamanda evinizde birtakım düzenlemeler yapabilir, kariyerinizde size hayal kırıklığı yaşatacak bir olayla yüzleşebilirsiniz. Bununla birlikte bir süredir Merkür de burada retro oturup bir muhasebe yapabilirsiniz. Dolayısıyla ailenizle aranızdaki yanlış anlaşılmaları giderme fırsatı verebilir. Oturup konuşmak sorunlara çözüm bulmak isteyebilirsiniz.

20 eylülde kesinleşen haftaya etkisini yayan Mars Jüpiter etkileşimi beklenmedik olayları gündeme getirebilir. Heyecan verici bir flört gündeme gelebilir veya eski bir sevgiliyi görebilirsiniz. Eğer yetişkin bir çocuğunuz varsa onun hayatındaki sürpriz gelişmelere şahitlik edebilirsiniz.

29 Eylül koç burcunda dolunay;

11. evinizde gerçekleşen dolunay, sizi neşeli, çocuksu ve heyecanlı, dürtülerinin peşinden gitmeye sürükleyebilir. Sosyal çevreniz, arkadaşlarınız ve ilişkilerinizde keyfinizi kaçıracak durumlar olabilir. İlişkilerinizde sonlanmalar yaşayabilirsiniz. Bu sonlanma belki de size özgürlüğünüzü verecektir. Ortaklı iş ve projelerinizde anlaşma ve sözleşme yaparken dikkat etmelisiniz. Çocuklarınızla ilgilenebilir, dikkatinizi onların ihtiyaçlarına yöneltebilirsiniz. Eğer borsa ve riskli konularla ilgileniyorsanız dolunayda dikkatli olmalısınız! Yediğiniz şeylere dikkat etmelisiniz zira sağlığınızı etkileyebilir!

Sevgiyle…

Haritanıza özel aylık danışmanlık almak için ❤️ bana ulaşabilirsiniz. Diğer taraftan 11 eylülde başlayacak astroloji eğitimine katılmak için başvuru yapabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade