Aylık Yengeç YorumuYengeçEylül 2023 & Yengeç ve Yükselen Yengeç Burçları

Ağustos 28, 20230
eylül ayı burç yorumları, yükselen burcunuza göre aylık burç yorumları

Merhaba yükselen yengeç ve yengeç burçları

Eylül ayıyla birlikte sonbaharı karşılayacak, kış hazırlıklarına başlayacağız. Ağustosa nazaran sakin bir ay! Hayatımızda işlevini yitirmiş konuları, yeniden işlev kazanıncaya kadar rafa kaldırma, varlığı ile yokluğu bir olan kişileri ise hayatımızdan çıkarma zamanı!

Uzun süredir gündeminizi meşgul eden; 2 ve 11. evlerinizi tetikleyen Venüs ve Jüpiter kariyerinizin getirilerini gözden geçirmeniz gerekliliği doğurmuş olabilir. Maaş zammı, prim ödemeleri, kazançların yeniden hesap edilmesi söz konusu olmuş olabilir. Belki de süreç sizi daha önce yapmadığınız bir şeyi yapmaya itekliyor olabilir.

3 Eylül Venüs retrosu sona eriyor böylece maddi konularda ortaya çıkan bu krizde adım adım sona eriyor. Değerinizi fazlasıyla fark ettiyseniz bundan sonrasında o değeri aşağı çekmelerine izin vermeyeceksiniz!

5 Eylül Jüpiter retrosu başlıyor; böylece bir süredir genişleyen sosyal çevrenizde eleme yapma zamanı geliyor. Az insan çok huzur mottosunu edinebilirsiniz. Neden olmasın dediğiniz ve hayal ettiğiniz konular için harekete geçme zamanı! Dolayısıyla durmak yerine, harekete geçmek bebek adımların acemiliğini azaltabilir. Jüpiter boğa geçişinin burcunuza özel etkilerini hatırlamak isterseniz yıllık burç yorumlarınıza göz atabilirsiniz.

15 Eylül başak burcunda yeni ay;

Aynı gün Merkür retrosu sona eriyor ve Merkür durağan pozisyonda yeni ay gerçekleşiyor. Yeni ay Neptünyen olduğu için sistematik, düzenli ve pragmatik olmadığımız her durumda bir hayal kırıklığına uyanabiliriz. Yarattığımız dünyanın gerçek olup olmadığını anlamak zorlaşabilir. Bunun yanı sıra bu dönem acı içine gömülme veya aksine yaratıcılıkta zirveyi bulabilme şansı sunacak!

Yeni ay haritanızın 3. Evinde gerçekleşiyor. Yakın çevrenizle ilişkilerinizde sert, eleştirel durumlar söz konusu olabilir. Kardeşiniz, komşunuzun hayatındaki gelişmeler içinde bulunabilirsiniz. Eğer ticaretle ilgileniyorsanız bu dönemde sağlam adımlar atmaya gayret etmelisiniz, Neptün karşıtlığı ticari anlamda dolandırılmaları haber veriyor. Bu süreçte sağlıklı düşünmek zorlaşabilir, kararsızlık, aldatma, aldatılmalar söz konusu olabilir. Bir süredir bu alanda retro yapan Merkür etrafınızdakilerle aranızdaki yanlış anlaşılmaları giderme fırsatı verebilir. Oturup konuşmak sorunlara çözüm bulmak isteyebilirsiniz. Diğer yandan eğitim konularında bazı gecikme ve aksamalar can sıkabilir. Bununla birlikte bir süredir Merkür de burada retro oturup bir muhasebe yapabilirsiniz.

20 eylülde kesinleşen haftaya etkisini yayan Mars Jüpiter etkileşimi beklenmedik olayları gündeme getirebilir. İşinizde sürpriz gelişmeler olabilir. Taşınma, evle veya ailenizle ilgilenmeniz sonucu ortaya çıkabilecek bir durum yeni planlar yapmaya zorlayabilir.

29 Eylül koç burcunda dolunay;

10. evinizde gerçekleşen dolunay, işiniz ve kariyerinizde bazı değişimler yaratabilir. Üstlerinizle iletişiminizi güçlendirmeniz gerekebilir, asabi ve agresif tutumlarla karşılaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra iş arkadaşlarınızla ekip çalışması içinde olmak, sizi yeni ufuklara yelken açmaya götürebilir. Yoğunluğunuz nedeniyle sağlığınızı aksatmamalısınız. Aileniz ve ebeveynlerinizle ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz, ailenizi ihmal etmemelisiniz. Ayın başında gündeme gelen konuları yeniden ele almanız gerekebilir.

Sevgiyle…

Haritanıza özel aylık danışmanlık almak için ❤️ bana ulaşabilirsiniz. Diğer taraftan 11 eylülde başlayacak astroloji eğitimine katılmak için başvuru yapabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade