Aylık Yengeç YorumuYengeçTemmuz 2023 & Yengeç ve Yükselen Yengeç Burçları

Haziran 26, 20232
temmuz ayı aylık burç yorumları

Merhaba yükselen yengeç ve yengeç burçları

İki ay aradan sonra yeniden buluştuk.

3 Temmuz oğlak burcunda dolunay;

7.evinizde gerçekleşecek bu dolunay ikili ilişkilerinizde bazı sonlanmalar yaşatabilir. Ortaklıklarınız, evliliğiniz form değiştirebilir. Diğer taraftan bekarlar için ciddi adımlar atılabilir. Sizin hassasiyetlerinize saygı duymayan, duygusuz gördüğünüz insanlarla aranıza bir set çekebilirsiniz. Bunu yapmadan önce sevgi dilini sonuna kadar kullanacağınızdan şüphem yok ancak bazen yengeç kaprislerinin içinde olayları abartma potansiyeliniz olduğunu unutmayın! Bir kısım yükselen yengeçler, mahkemeler ile ilişkili gündemleri olabilir. Temmuzun ilk haftası doğan yengeçler için anlaşmazlıklar gündeme gelebilir.

Merkür İkizler burcunda çıkarak yengeç burcuna geçecek dolayısıyla gökyüzünde su enerjisi dengeyi sağlayacak. Sohbetlerde aranan kişi olabilirsiniz, zihinsel odağınız kendinizi nasıl ortaya koyduğunuza yönelebilir. Düşüncelerinizi yeterince ve doğru ifade edebiliyor musunuz? Temmuzun ilk haftası patlama ve yangınlara karşı dikkatli olmalı, ocak, gaz, sigara gibi tehlike yaratabilecek durumlara karşı uyanık kalmalıyız. Bu patlama daha çok sizin gelirlerinizde olabilir. Kazanımlarınızı ölçüsüzce harcamadığınıza emin olmalısınız.

10 Temmuz’da uzun süredir aslan burcunda olan Mars başak burcuna geçiyor, 27 ağustosa kadar burada kalacak. Haliyle yaşam enerjimizde çözüm üretmek üzerine odaklanacak bu süreçte kusursuzluk arayışımız artabilir. Bağırsak sağlığı, beslenme sorunları artabilir. Sizin 3 eviniz olan başak özellikle kardeşleriniz ya da komşularınızla ilişkilerinizi zora sokabilir. Ufak bir yol yapmak isteyebilirsiniz, dilinizse biraz sivrilecektir.

17 Temmuz yengeç yeni ayı;

Yengeç yeni ayı haritanızın 1. evinizde gerçekleşecek.  Özellikle temmuzun son günlerinde doğan bir yengeçseniz, duygusal ve anaç yanlarınızı net bir biçimde yansıtabilirsiniz. Yeni ayla birlikte ikili ilişkilerinizi gözden geçirebilirsiniz. Bu ay aynı zamanda güneşinde 1. evinizdeki seyahatiyle beraber fiziksel görünümünüz, kişiliğiniz, kimliğinizin parlayacağı bir ayda olduğunuza işaret ediyor. Kendinize bakmak, öne çıkmak, yeteneklerinizi rahatlıkla ortaya koyabilmek için fırsatlar elde edebilirsiniz. Kariyeriniz konusunda can sıkıcı olaylar olabilir. Üstlerinizle ilişkilerinize duygusal anlamlar yüklemeyin! Uranüs’ten destek alan yeni ay size yeteneklerinizi sergilemeniz için fırsatlar sunabilir. Ay düğümleri ise özellikle aile, ev ve kariyer konularında önemli kararlar alabileceğinize işaret ediyor.

24 Temmuz Venüs retrosu başlıyor

5 haziranda Venüs aslan burcuna geçmişti, 9 ekime kadara burada kalacak. İki aydır bu alanda sizi sahnelere taşıdı. 23 temmuzda yavaşlıyor ve 24 temmuzda 29 derece kraliyet yıldızı Regulusla kavuşumda retro hareketine başlıyor. Venüs aslan burcundaki son retrosunu 2015 ağustosunda gerçekleştirmiş, aradan 8 yıl geçmiş. O tarihlere gitmek ufak bir öngörü kolaylığı getirebilir. Tümüyle aynı olmasa da ana temayı belirleyecektir. Venüs’e eşlik eden Merkür de bu süreçte birkaç kez Uranüs’le bağlantı kuracağı için para ve ekonomi piyasaları Satürn yani otorite dokunuşlarıyla sınırlandırılmaya çalışılsa da ani beklenmedik durumlar, piyasada şok edici etkiler görülebilir olmaz demek için farkındalık dolu bir dönem olabilir.

23 temmuzda güneşin de aslan burcuna geçmesiyle birlikte 2. eviniz hareketlenmeye başlayacak. Maddi kaynaklarınızı toparlamak isteyebilir, odağınızı da tümüyle buna verebilirsiniz. Uzun bir süredir burada olan Venüs kaynaklarınızı artırmış, birden düşürmüş, sizi beklenmedik sürprizle şaşırtmış olabilir. Venüs retrosuyla birlikte eğer altına yatırımınız varsa kazanımlarınızı artırabilirsiniz. Öz değerinizi sorguladığınız ve bu nedenle zaman zaman çıkışlar yaptığınız bir dönem sizi bekliyor. Kariyerinizdeki beklenmedik gelişme sizi iş değiştirme, ayrılma, yeni bir işe başlamaya sürükleyebilir. Ağustosunda gündeminizi belirleyecek Venüs retrosu, sizi arkadaş ve sosyal çevrenizi değiştirmeye kadar götürebilir.

Sevgiler

Haritanıza özel aylık danışmanlık almak için ❤️

2 comments

  • Yasemin

    Haziran 26, 2023 at 5:03 pm

    Çok teşekkür ederim ☺️

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade