Aylık İkizler YorumuİkizlerTemmuz 2023 & İkizler ve Yükselen İkizler Burçları

Haziran 26, 20230
temmuz ayı aylık burç yorumları

Merhaba yükselen ikizler ve ikizler burçları

İki ay aradan sonra yeniden buluştuk.

3 Temmuz oğlak burcunda dolunay;

8.evinizde gerçekleşecek bu dolunay gelir gider dengesini sağlamak konusunda zorlanabileceğinize işaret ediyor. Borç ve harcamalar sizi yorabilir, emeklilik harcaması nedeniyle borçlanması olanlar arasında olabilirsiniz. Uzun zaman önce unutulmuş bir fatura çıkabilir, ödenmemiş mesainiz hesabınıza yatabilir. Diğer taraftan korkularınızla, hırs ve isteklerinizle mücadele etmek zorunda kalabilirsiniz. Eşinizin geliriyle ilgili konular aile gündeminizi meşgul edebilir. Bir kısım için diş ve diz ameliyatları söz konusu olabilir. Cilt hassasiyetlerinizin artacağı bu dönemde güneşe maruz kalmamaya dikkat etmelisiniz.

Merkür İkizler burcunda çıkarak yengeç burcuna geçecek dolayısıyla gökyüzünde su enerjisi dengeyi sağlayacak. Zihinsel odağınızın gelirlerinizi artırmaya yöneleceğini gösteriyor. Yeteneklerinizden değer yaratabilirsiniz. Kazançlarınızı artırmak üzere çok koşturabilir, telefonlarınız çok çalabilir. Duygu ve mantığımızın bir arada uzlaşmaya çalıştığını göreceğiz. Temmuzun ilk haftası patlama ve yangınlara karşı dikkatli olmalı, ocak, gaz, sigara gibi tehlike yaratabilecek durumlara karşı uyanık kalmalıyız. Aracınızın hararet yapmadığından, telefonunuzun çok ısınmadığından emin olun.

10 Temmuz’da uzun süredir aslan burcunda olan Mars başak burcuna geçiyor, 27 ağustosa kadar burada kalacak. Haliyle yaşam enerjimizde çözüm üretmek üzerine odaklanacak bu süreçte kusursuzluk arayışımız artabilir. Bağırsak sağlığı, beslenme sorunları artabilir. Sizin 4 eviniz olan başak özellikle ailenizle veya evinizle ilgilenmeniz gereken bir süreci başlatabilir.

17 Temmuz yengeç yeni ayı;

Yengeç yeni ayı 2. evinizde gerçekleşecek. 2. ev finansal konular, maddi manevi değerlerle ilgili bir alandır dolayısıyla tüm dikkatiniz öz değeriniz ve parasal kaynakları artırmaya yönelik olabilir. Maddi kaynaklarınızı artırmak için özel çaba sarf etmeniz gerekebilir. Öz değerinizi sorgulayabilir, bu konuda güvenli bir alanda olmadığınızı düşünebilirsiniz. Kariyerinizin getirileri bu dönemde sizi tatmin etmeyebilir. Ay düğümlerine kare yapan bu yeni ay kadersel temaları gündeme getirebilir. İş ve girişimlerinizden dönüş almak, güç kazanmak için sabırsızlanabilirsiniz.

24 Temmuz Venüs retrosu başlıyor

5 haziranda Venüs aslan burcuna geçmişti, 9 ekime kadara burada kalacak. İki aydır bu alanda sizi sahnelere taşıdı. 23 temmuzda yavaşlıyor ve 24 temmuzda 29 derece kraliyet yıldızı Regulusla kavuşumda retro hareketine başlıyor. Venüs aslan burcundaki son retrosunu 2015 ağustosunda gerçekleştirmiş, aradan 8 yıl geçmiş. O tarihlere gitmek ufak bir öngörü kolaylığı getirebilir. Tümüyle aynı olmasa da ana temayı belirleyecektir. Venüs’e eşlik eden Merkür de bu süreçte birkaç kez Uranüs’le bağlantı kuracağı için para ve ekonomi piyasaları Satürn yani otorite dokunuşlarıyla sınırlandırılmaya çalışılsa da ani beklenmedik durumlar, piyasada şok edici etkiler görülebilir olmaz demek için farkındalık dolu bir dönem olabilir.

23 temmuzda güneşin de aslan burcuna geçmesiyle birlikte 3. eviniz hareketlenmeye başlayacak. Zira Merkür ve Venüs bir süredir zaten oradaydı. Duygusallıktan ziyade iddialı, atılgan, ısrarcı, yaratıcı, eğlenceli, esprili günler başlıyor. Komşu ve akrabalarınızda ilişkilerinizde birtakım sıkıntılar olabilir. Diğer taraftan belki de onların yaşamında bir konu gündeminizi meşgul edebilir. Yeni bir eğitim almak, uzun zamandır yapmadığınız o seyahati yapmak için büyük bir bütçe ayırmanız gerekebilir. Venüs retrosuyla birlikte ticari anlaşmalarda özellikle para söz konusuysa dikkatli olmanız gerektiğini söylüyor. Eski bir ilişki beraberinde gizli saklı konular gündeme gelebilir. Eğer riskli paralarla ilgileniyorsanız yine dikkat etmeniz gereken bir dönem başlıyor. Yaratıcılığınız artabilir, çocuk yapmak isteyebilirsiniz.

Sevgiler

Haritanıza özel aylık danışmanlık almak için ❤️

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade