dolunayKova1 ağustos kova dolunayı; Sil baştan başlamak gerek bazen!

Temmuz 29, 20230
burçlar burç yorumları kova dolunayı

1 Ağustos 21.31 de 9 derece kova burcunda gerçekleşecek dolunay; Ağustos ayının ilk dolunayı. Zira Ağustos ayının son günü, ilk günü gibi bir dolunay yaşayacağız. Dolunay Beten Algiedi yıldızı ile kavuşumda. Bu yıldız bilim seven, araştırmaktan keyif alan mucitlerin haritasında bolca gördüğümüz bir yıldız. Dolunay eşlik edince bilimsel çalışmaların gündem olduğu bir süreci gözlemleyeceğiz.

Kova dolunayı haritanın 12 evinde gerçekleşecek ve Satürn yönetiminde ufuk çizgisinde ise balık burcunu ve Satürn’ü görüyoruz. Jüpitere kare ve ceres ve vestaya olumlu açılar yapıyor zira Kova burcu Zodyak’ın biz bilincini temsil eder.

Kova özgürlüğü, farklılıkları, sosyalleşmeyi ifade eder. Kendisi dışında insanlık için ne yapabileceğini düşünen ve bunun için gerekirse yapan ve hatta yıkabilen olmayı ifade ediyor. Hava elementi olması nedeniyle fikir dünyasını sever. Okur, araştırır, entelektüel birikimler edinir. Kova burcunun klasik astrolojide yöneticisi satürn, modern astrolojide ise uranüstür. Kova burcundaki dolunay kolektifi ilgilendiren konuları, toplulukları, vakıf, kurum ve kuruluşları gündeme getirebilir. Yalnızca kendinizi değil bir başkasını da çok düşündüğünüz günlerden geçiyoruz!

Kova bireysel olmayı, farklı bakış açısı ile insanlığa yol göstermeyi ifade ettiği için dolunay farklı görüşlere kapılar açmamızı sağlayabilir. Olaylara dışarıdan, akılcı bakabilmeyi, yeni hayaller kurabilmeyi, umut etmeyi öğrenebiliriz.

Dolunay haritanın 12 evinde gerçekleşecek. Özellikle hastaneler, hapishaneler gündeme gelebilir. Ruhsal olarak farklı deneyimlerle ilgilenebilir, özgürleşme ihtiyacımız artabilir. Yardıma ihtiyacı olan insanlara el uzatma arzumuz artabilir. Bu kadar kolektif bir dolunay söz konusu olunca ülkemiz açısından etkilerine bakmadan geçemiyorum. Zira dolunay Jüpiter kareli olunca büyüyen isyanın sesi olabilir.

Genel etkileri…

Ülkemiz haritasının 8. Evinde gerçekleşecek. Bu alan borçlar, krediler ile ilişkilidir. Ülke gündemi dış borçlanma üzerine değişecektir. Zira dolunay güneşe kare yapıyor, güneş ülke liderini temsil eder. Ülke liderlerini zora sokacak gelişmeler olabilir, ayrıca iletişim, medya ve ulaşım sorunları ortaya çıkabilir. Ekonomi artık dillendirmeyeceğim zorlu sürecini devam ettiriyor olacak!

Sağlık açısından özellikle baldırlar, sinir sistemi sorunları, baldır ağrıları, varis, diş, kemik ve cilt problemleri açığa çıkabilir.

Uranyen prensipte lilith, orfeus ve juno koç noktasındayken; dolunay, isis ile çalışıyor. Hayatınızda adeta bir pazılın parçalarını birleştirir gibi bazı şeyleri birleştirebilirsiniz. Diğer taraftan yeni ve sizi özgürleştirecek kararlar alabilirsiniz. Üzüldüğünüz, ağladığınız ve yas tuttuğunuz konu her neyse size büyük bir aydınlanmaya götürebilir.

Dolunayın sizin nasıl etkileyeceğini öğrenmek için youtube da yükselen burcunuzu dinleyebilir, daha fazla detay için danışmanlık alabilirsiniz.

Sevgiyle…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade