Haftalık yorumlar10 – 16 Haziran gökyüzü gündemi

Haziran 9, 20240
haftalık astroloji yorumları

10 Haziran Mars boğa burcuna geçiyor. Doğum haritamızda Mars boğa burcunda olduğunda sağlam adımlarla ilerlemek isteyen, düşünmeden hareket etmeyen, materyalist bir yaklaşım sergileyen bir yapı ortaya çıkar. Fiziksel olarak çok hareketli olmak yerine daha ağır adımlar atabilir. 21 temmuza kadar daha yavaş ve temkinli hareket etmeye meyilliyiz. İlişkilerde cinsellik ve libido artışı görülebilir. Spor yapmak yerine yatmayı, uyumayı ve dinlenmeyi arzulayabiliriz. Boğa sabit burçtur ve sağlamlaştırmayı ifade ettiği için elimizdeki her şeyi sağlamlaştırmak isteyeceğiz. Anı zamanda finansal kaynaklarla ilişkili olduğu için bu dönemde maddi manevi değerlere odaklanabilir, kaynaklarımızı artırmaya yönelebiliriz.

11 Haziran Merkür Plüton 135 minör açısı zihinsel olarak yorgun hissetmenize neden olabileceği gibi ikna edici konuşmalar yapabiliriz. Oldukça stratejik adımlar atmaya meyilliyiz. Beraberinde Mars Plüton karesi netleşeceği için odaklanmak gereken konulara fazlasıyla takılabilir, yaşamı bir güç savaşına dönüştürebiliriz. Öfke patlamaları, dürtüsel tepkiler vermemeye dikkat etmeliyiz. Bugün aynı zamanda dünya üzerinde deprem hareketlilikleri, patlamalar söz konusu olabilir.

11 Haziran’dan 29 Haziran’a kadar venüs deklinasyon dışı Olacak ikili ilişkilerde aşırı tepkisel, dağınık ve çapkınlık enerjisi hâkim olabilir. Para piyasaları karışabilir.

12 Haziran ay başak burcuna geçiyor ve beraberinde 12 Haziran’dan 28 Haziran’a kadar Merkür deklinasyon dışı! Gökyüzünde Merkür’ün de aşırı olmasıyla birlikte boş konuşma, dedikodu, ticarette dolandırıcılık gündeme hâkim olabilir. Ay başak seyri önümüzdeki 2 gün boyunca detaycı, huzursuz ve mükemmeliyetçi olabileceğimizi haber veriyor.

12 Haziran Merkür Satürn kare Netleşecek söylemlerimiz içe dönük, kelimelerimiz yaralayıcı olabilir. Otorite tarafından sınırlanmış hissedebiliriz. Devamlılık gerektiren işl er için gayret ve çaba şartıyla başarı söz konusu olabilir. Arzu ettiğiniz sohbet ve bağlantılar bugün kurulamayan bilir.

13-14 Haziran güneş- Merkür kavuşumu ve Chiron sesktili netleşiyor. Güneş ve Merkür’ün kavuşumu doğru düşünmeyi zorlaştırabilir. Gök yüzünde hava elementi baskınlığı akıl seçip duygu ve güvenli olmayı göz ardı etmemize neden olabilir. Her şeye rağmen Chiron iyileşme ve şifalanma fırsatı sunabilir. Doğru kelimeleri seçmek, aklı iyi kullanmak, dedikodu ve yalan yanlış bilgiden uzak kalmak kazandırabilir.

14 Haziran ay terazi burcunda ve Mars regulus paralelinde Olacak. Haftayı uyumlanma enerjisiyle kapatıyoruz. Dengede kalmak büyük bir önem arz ediyor. Odağımız ikili ilişkilerimizi kayabilir. Önemli olmak, gündem de kalmak önem kazanabilir. Ünlü erkekler gündem başlıkları arasında…

15 Haziran ay ceres karesi ve Venüs Betelgues kavuşumu netleşecek, ardından Merkür bu kavuşumu gerçekleştirecek. Bu yıldız kadın elinden alınabilecek desteği ifade ediyor. Fatma hanım kızın eli olarak nitelendirilen bu yıldız bize bir kadına yardım eli uzatabilmenin de önemini hatırlatıyor. Ülkemizde Kurban Bayramına rastlayan bu günde yalnızca almak ve beklemek yerine vermenin güzelliğini fark edebilmek dileğiyle.

Mutlu bayramlar

 

Bu hafta ay boşlukta

 

11 Haziran 2024 22:16:08 ile12 Haziran 2024 08:38:27 arasında ve 14 Haziran 2024 20:53:20 ile 14 Haziran 2024 21:12 arasında boşlukta olacak. Bu günlerde önemli işlere başlamayıp dinlenmek ve yarım bırakılan işleri yapmanızı tavsiye ederim.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade