Haftalık yorumlar13- 19 Kasım haftası gökyüzü gündemi

Kasım 10, 20230
kasım ayı gökyüzü gündemi

Haftaya başkaldırı enerjisi ile başlıyoruz. 13 Kasım güneş Uranüs karşıtlığı netleşiyor. Kolektifte eylemlerin arttığını görebilir.

13 Kasım akrep burcunda yeni ay gerçekleşecek yeni ay beklenmedik olaylar getirebilir. Dürtüsel tutumlar sergilemeye meyilliyiz. Yeni ay Mars ile kavuşumda Uranüs bile karşıt açılar yapıyor. Özellikle kariyer ve iş yaşamında, Toplum önünde görünürlüğünüzü ilgilendiren konularda sürpriz ve sert durumlar ortaya çıkabilir. Ani kazalar ve yaralanmalara açık olduğumuz bir süreç! Kadersel olarak liderlik etmeyi gerektirecek, sorumluluk almak zorunda bıraktıracak deneyimler yaşatabilir. Örneğin yöneticiniz istifa eder ve siz böyle bir krizde sorumluluk almak zorunda kalarak ön plana çıkabilirsiniz. Her birinizin haritası için farklı bir evde gerçekleşecek bu tutulma elbette size özel gündemler yaratacak.

14 Kasım da ay yay burcuna geçerken; akrebin şüpheciliği yerini umuda bırakacak. Sabah saatlerinde ay Satürn karesi gecikme ve aksaklıklara yol açabilir.  Aynı zamanda Venüs Uranüs 135 İkili ilişkilerde sürprizler, para ve kaynaklarda ani değişimler gündeme gelebilir. 15 Kasım Merkür Venüs sekstil Söylemlerimiz haftanın başına göre daha yumuşak, sevgi dolu olabilir. Sosyalleşme isteğimiz artabilir.

16 Kasım da ay oğlak burcuna geçiyor. İş ve kariyerinize odaklanıyoruz. Ciddiyet gerektiren konularda başarılı olabilir sabır ve istikrar gösterebiliriz. 2 gün boyunca duygularla aranıza mesafe koyabilir olaylara daha gerçekçi bir gözden bakma eğilimi gösterebilirsiniz. Aynı zamanda; Jüpiter Merkür Venüs’ün yodunda Gökyüzünde oluşan bu yod açı güzellikleri büyütme şansı verebilir. İnanç fanatizmi, ekonomik sürprizlere açık olun.

17 Kasım Mars Neptün üçgeni- güneş Neptün üçgeni olmak üzere 2 güzel üçgen açı gerçekleşiyor. Mars Neptün üçgeni yılın eyleme geçmek için en güzel zamanlarından biridir. İdealize ettiğiniz hayal ettiğiniz konulara erişme motivasyonunuz ve fırsatınız olabilir. Tüm varlığınızla buna hizmet edebilir, Yaratıcı yanlarınızı ortaya koyabilir, romantik fırsatlar yakalayabilirsiniz.

18 Kasım da ay kova burcuna geçiyor. Bilgiye ulaşmak, sosyalleşmek önem kazanabilir. Çevrenizle bağlarınızı güçlendirmek isteyebilirsiniz. Diğer taraftan güneş Mars kavuşumu netleşirken, amaçlarınıza hırsla ve arzuyla ilerleyebilirsiniz. Ancak acelece ve sabırsız tutumunuz başınıza iş açabilir. Sakin ve sağduyulu hareket etmelisiniz.

Haftayı videolu anlatımla izlemek için kanalımı ziyaret edebilirsiniz.

Mutlu haftalar

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade