MarsYay14 Aralık Mars Yay; “Hiçbir zaman kaybetmem. Ya kazanırım ya da öğrenirim.”

Aralık 13, 20210
merkür yay

Mars uzun süren akrep burcu yolculuğunu geride bırakarak idealleri uğruna savaşanların burcu yaya geçti. Yay burcunda mars iyimser, neşeli, keyifli ve heyecan verici bir enerji ortaya çıkarır. Kahraman yolculuğunda yeni ufuklara açılmak konusunda cesurdur.

Mars bugün 13 kasımda başlayan yay yolculuğuna 25 ocakta oğlak burcuna geçinceye kadar devam edecek. 30 Aralıkta jüpiter balık burcuna geçinceye kadar marsı kova burcundaki jüpiter yönetiyor, dolayısıyla özgürlüğümüze, bağımsızlığımıza düşkün olacağız. Entelektüel kapasitemizi artırmak üzere okuyan, araştıran, din, felsefe, farkı kültürlerle ilgilenen bir doğada olabiliriz. İnandığımız şeyler uğruna tepkisel olabiliriz. 30 aralıktan sonra balık burcuna geçen jüpiter bizleri aşkın kılabilir, tepkisellik kurban olma enerjisine doğru yol alabilir. Bu noktada yeni yıla sert enerjilerle başlayabiliriz.

Hayatı anlamlandırmak adına arayışımız fanatizme uğramadığı sürede mars yay sevimli enerjiler barındırır. Umut ederiz, hayal ederiz, öğreniriz belki de manevi bir yolculuğa kapı aralarız.

Sevgiyle…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade