BoğaVenüs15 Nisan Venüs Boğa; “Aşk İsterim, Aşk Olsun İsterim”

Nisan 12, 20210
Adsız tasarım

Venüs sonunda 15 Nisan itibariyle yöneticisi olduğu boğa burcuna geçiyor hem de Afrodit pozisyonda…

Güzellik, estetik, aşk ve maddi kaynakların temsilcisi Venüs yani bilinen diğer adıyla Aphrodite, deniz köpüğünden ve deniz kabuğundan ortaya çıkmış ve Kıbrıs’ a gitmiş burada mevsim tanrıçaları Themis’in kızları tarafından karşılanarak giydirilmiştir. Sevgilisi ve çocuklarının babası Mars yani savaş Tanrısı Arestir. Kocası ise demirci Tanrı Hephaistostur. Elbette Venüs’ ün tek sevgilisi Ares olmamıştır, Hadesten ve hatta Poseidondan da çocukları vardır. Mitteki her adım bize Venüs’ ün bir başka burcu deneyimlemesini anlatır…

Venüs doğum haritalarında boğa burcunda olduğunda, ağır oturaklı, sabit ve sağlam ilişkiler kurmaya işaret eder. Ağır ve temkinli hareket eder, ölçer tartar sağlam kararlar verir. Gerek maddi konular gerekse ilişkiler konusunda emek sarf etmekten kaçınmaz. Tenseldir sevdiklerine dokunmak, koklamak ister.

Venüs Boğa Serüveni

Koç’ un heyecanlı, hoyrat ve çocuksu neşesi yerini Venüs boğayla birlikte temkinli ve sağlam adımlara bırakacak. Venüs artık gece Venüs’ ü yani Afrodit pozisyonuna girdiği için en güçlü pozisyonunda yer alıyor olacak. Güzellik, zarafet, bolluk ve şans getirecek ancak beraberinde maalesef uzun bir süredir boğa burcunda olan Uranüsle 21- 24 Nisan da kavuşacağı için o Venüs boğanın sağlamlığı yerini hazcı, ani ve dürtüsel davranışlara bırakabilir.

“Seni sevdim, seni birdenbire değil usul usul sevdim

Uyandım bir sabah’ gibi değil, öyle değil

Nasıl yürür özsu dal uçlarına

Ve gün ışığı sislerden düşsel ovalara.”

 

Venüs Satürn Karesi

23- 25 Nisan da maddi kaynakları artırmak yönünde çabalara rağmen engellere takılabilir, harcamalarda kısıtlamaya gidebiliriz. Uzun süreli, sağlam ve risk içermeyen yatırımlara yönelebiliriz. Diğer taraftan heyecan verici ilişkinizde sevgiyi alamadığınız bazılarınız için veremediğiniz yönünde sitemli zaman zaman sert söylemler dile gelebilir. Malumunuz bu tarihlerde marsta pasif agresif yengeç burcuna geçmiş olacak.

Venüs Jüpiter Karesi

6-9 Mayıs tarihlerinde kesinleşecek olan Jüpiter etkileşimiyle birlikte ekilenlerin biçilmesi evresi başlayacak. Buğday ekip, arpa biçmediğinize emin olun! Şu ana kadar emek verdiğiniz ürünün hasadının toplanması ve beraberinde gelen yoğun harcama isteği!

Maddi girişimlerinizde destek almanızda kolaylaşabilir. İlişkinizde ahlak kurallarının, gizli saklı konuların gün yüzüne çıkarak konuşulabileceği, olayların büyümesine neden olabilir, neyse ki Venüs’ ün plütondan aldığı destekle maddi manevi krizlerin kontrolü sağlanabilir.

Sevgiler

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade