Haftalık yorumlar18 -24 Aralık haftası gökyüzü gündemi

Aralık 17, 20230
boğa

Haftaya ay balık burcunda başlıyoruz. Duygusal konular ön planda. Dramatik bir bakış açısına kapılmamaya dikkat etmelisiniz.

18 aralık Merkür Jüpiter üçgeni netleşiyor. Eğitimde, akademik çalışmalarda fırsatlar oluşabilir. Politik konuşmalar, hitap etmeyi gerektiren işlerde oldukça olumlu bir hafta. Zekâ gerektiren işlerde başarı getirebilir.

20 Aralık’ta ay koç burcunda hızlı ve heyecanlıyız. İki gün boyunca liderlik gerektiren işlerde başarılı olunabilir.

21 aralık Venüs Uranüs karşıtlığı ve Mars Uranüs arasındaki etkileşimle ilişkilerde ani sonlanmalar söz konusu olabilir. Beklenmedik kaza ve yaralanmalara açık bir gündeyiz. Bu kazalar para çıkışlarına neden olabilir. Sağlık sebebi ile ekstra harcamalar ortaya çıkabilir.

22 Aralık güneş Merkür kavuşumu gerçekleşiyor! Ay ise boğa burcuna geçiyor. Tembellik etmek, keyfimize düşkün olma eğiliminde olabiliriz. Diğer taraftan para konuları önem kazanabilir.

Zihin çok aktif, deli cesareti dediğimiz bir cesarete sahipseniz burada durun! Çünkü bugün yeni başlangıçlar açısından oldukça saf olacağımız bir gün! Yine de Jüpiter ay kavuşumuna gülümseyen Merkür güneş yepyeni başlangıçlara kapı aralayabilir. Bu kavuşumda Merkür retro ve 23 aralık itibariyle yay burcuna geçiyor! Geriye dönük bir bakış açısıyla kasım ayının sonuna gidelim isterim. O tarihlerde başladığınız bir konuyu bu dönemde sonuçlandırabilirsiniz.

23 aralık Mars Jüpiter 135 açısı netleşiyor. İşinde iyi birinden rehberlik hizmeti alabilir, danışmanlık aracılığıyla yol kat edebilirsiniz.

24 Aralık da hafta içinde etkilerini göreceğimiz güneş Satürn sekstili gerçekleşiyor. İşlerimize odaklı ve oldukça hırslıyız. Başarıyı hak ettiğimize inandığımız için oldukça istikrarlı olabiliriz. Otorite figürleri, müdür, öğretmen, yöneticilerin onayını alabilir. Yapılandırılması ve düzenlenmesi gereken işlere odaklanabiliriz.

Sevgiyle…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade