Haftalık yorumlar6 -12 Mayıs gökyüzü gündemi

Mayıs 6, 20240
haftalık astroloji yorumları

Haftaya ay boğa burcunda ve Plüton’a kare ile başlıyoruz. Ay balzamik fazda duygusal içe dönme artabilir. Zaman durmuş gibi hissedebilir, hayatınıza belirsizlik hâkim olmuş duygusuna kapılabilirsiniz. İçsel bilgeliğin sesini dinlemeniz gereken iki gündeyiz. Balzamik ay dönemleri okült, metafizik konularla ilgilenmek için iyi zamanlardır.

5 mayısta netleşen güneş Satürn sekstili rasyonel bakış açısı edinmemizi sağlayabilir. Önümüze çıkan engelleri aşabilir, otorite figürleriyle iyi ilişkiler kurabiliriz. Ay’ın da boğa burcundaki seyriyle birlikte sabır gerektiren işlere başlanabilir. Sağlam ve istikrarlı ilerleyebiliriz.

6 mayısta ise güneş Diana astroidi ile kavuşum yapacak evcil hayvanlarla ilgili olaylar gündeme gelebilir.

8 mayısta 18 derece boğa burcuna yeni ay gerçekleşecek. Diadem yıldızı ile kavuşumda bu yeni ay para, maddi kaynaklar, üretim, rahat ve konforlu alanlarımızı sarsabilir. Uranüs ve Jüpiter birbirinden ayrılırken yeni aya eşlik etmeye devam edecekler….

Yeniay cerese üçgen, satürne sekstil açılar yapıyor. 18 derece de gerçekleşecek bu yeni ay deprem ve sarsıntıları gündeme getirebilir. Haritalarınızda boğa burcunu kesen ev konularında beklenmedik gelişmeler olabilir. Özellikle boğa, akrep aslan ve kovalar dikkat etmeliler. Güvende olup olmadığımızı sorgulatacak bir süreç olabilir. Boyun boğaz bademcik ve troid hastalıklarında artışlar görülebilir. Yeni ayın yönetici gezegeni boğa burcunda ve junoya üçgen bir kısım toprak ve su gruplarına aşk gelebilir.

9 Mayıs da ay ikizler burcuna geçiyor. İletişimin güçlendiği ve hızlandığı bir süreç! Günün ilerleyen saatlerinde ay Satürn karesi nedeniyle engellere takılabilirsiniz. Merkür koç burcunda retro yaptığı alanlara dokunuyor. Mart ayından bu yana yaşanan olayları son kez ele alma zamanı!

11 Mayıs da ay yengeç burcuna geçiyor. Evde zaman geçirebilir, aile büyüklerini ziyaret edebilirsiniz. Ay Mars karesi nedeniyle artan iştah hızlı yemek yemeye neden olabilir. Haftayı kapatırken yaklaşan güneş Uranüs kavuşumu tepkiselliğe neden olabilir!

 

Ay boşlukta

6 May 2024 08:56:59 ile 7 May 2024 00:41:57 , 9 May 2024 00:55:01 ile 9 May 2024 02:20:14 arasında ve 11 May 2024 04:48:42 ile 11 May 2024 06:12:47 arasında ay boşlukta olacak. Ayın şahitliğini alamadığınız bu süreçte yeni işlere başlamamanızı tavsiye ederim.

Mutlu haftalar

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade