AkrepAylık Akrep YorumuEkim 2021 & Akrep ve Yükselen Akrep Burçları

Eylül 29, 20210
Akrep-Burcu-

Sevgili Akrepler 22 eylülden bu yana güneş sizin 12. evinizde bilinçaltı temalarının baskın olduğu bir dönemdesiniz, neyse ki venüs bir süredir yükseleninizin üzerinde sizi destekliyor.

Merkür eylül sonunda retro hareketine başladı bununla birlikte ruhsal sağlığınızla ilgilenebilir, şifacılıkla ilgili konulara yoğunlaşabilirsiniz. Eski arkadaşlarınızla karşılaşabilir, sosyal çevrenizden tanıdıklarınızla aranızda yanlış anlaşılmalar söz konusu olabilir. Merkür retrosu 18 ekime kadar devam edecek, süreçte hem 12 hem 8 evinize dair konular gündeme gelebilir. Nafaka, miras, eşinizin parası! eski bir vergi borcunuz çıkabilir. Diğer taraftan bireysel ve cinsel terapi alabilirsiniz.

Eylül ortasında, ekim başında ilişkilerinizde manipülasyona açık olmuş sinirlenmiş sert tepkiler ortaya koymuş olabilirsiniz. Siz bir yükselen akrep olarak zaten buna yatkın bir doğadasınız ancak bunu bilinçaltınızda yaratıyor olma ihtimalinizi de unutmayın… Kasım ayında tekrara düşmemek üzere bu durumu gözden geçirin!

Terazi yeni ayı

Yeni aylar heyecan verici yeni başlangıçların habercisi bir tohum atma fırsatıdır ancak bur fırsat oluşmadan önce hayatımızda bir belirsizlik, yol yön kaybı içe dönük olma hali içinde oluruz o nedenle yeni ayların öncesinde kendimizle baş başa kalmak, dinlenmek için çok uygun zamanlardır. Yeni ay içimizde kıpırdayan yeni bir duyguya yer açar…

Terazi Zodyak’ta biz bilinciyle tanıştığımız ilk burçtur koçun ben diyen doğasının aksine dengeyi sağlamak, uyum içinde olmak, eşitlik ve adaleti tahsis etmek ister. Sizin 12. eviniz terazi burcu bu da sizin ruhsal dünyanızda gelişebilecek bir kapana kısılma duygusu yaratabilir, yönetici gezegeniniz marsta burada yeni aya eşlik edeceği için kendinizi ifade edemediğinizi düşünebilirsiniz. Geri planla arkadan çevrilen işlerle yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz.

Venüs 11 ekimden sonra yay burcuna geçecek ve genel olarak ilgimiz de okumaya öğrenmeye ve bilgiye odaklanacak, yüksek öğrenim, yabancı dil, astroloji ve hukuki konularla ilgilenebilir, hayata, ilişkilere bakış açımız pozitif yöne seyredebilir. Malum yay burcu sizin 2. eviniz para ile ilgili konulara odaklanabilir, hesap kitap yapabilir, alacak verecek dengesini tutturma çalışabilirsiniz. Ay sonunda neptünle kare yapacağı için çocuklarınız, flörtünüz, keyif aldığınız aktiviteler için harcamalar yapabilirsiniz! ölçülü olmaya dikkat edin!

25- 27 ekim civarında venüs haziran tutulmasını tetikleyeceği için tutulmanın vadettikleriyle yüzleşeceğiz. Bu anlamda haziran ayına giderek neyi deneyimlediğinize neler ektiğinize bir göz atmanızı tavsiye ederim.

Koç dolunayı

Dolunaylar bir sürecin bitmesi bir başkasının başlamasını ifade eder ancak tek anlamı da bu değildir. Eşitlik, adalet, ilişkilerde denge kurabilmeyi ifade eder. Artık olgunlaşmanın, emek verdiğimiz şeylerin sonuçlarının bir bir toplandığı süreçleri ifade eder.

Dolunay haritanızın 6. evinde gerçekleşiyor. Meydan muharebesinde kılıcı elinden alınmış bir savaşçıya dönmemek adına tüm ay attığınız her adıma dikkat etmelisiniz. Sinir ve agresyon sağlığınızla ilgilenmenizi gerektirecek durumlar yaratabilir, böbrek, baş ağrılarınız olabilir. İş yaşamınızda hızlı, heyecanlı, coşkulu, başlatma enerjimizin yüksek olacağı bu süreçte haritanıza göre yeni başlangıçlara adım atabilirsiniz. Astlarınızla ilişkilerinizde sakin kalmalısınız!

Haritanıza özel aylık danışmanlık almak için başvuru yapabilirsiniz.

Sevgi ve farkındalıkla

“Son kertede, hayatınız bir öyküden ibarettir. Eğer gittiği yerden memnun değilseniz, bunu değiştirin. Yeniden yazın. Bir cümleyi yeniden yazmak demek, doğrusunu bulana kadar silip, yeniden başlamak demektir.”

Chuck Palahniuk

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade