Aylik Terazi YorumuTeraziEkim 2021 & Terazi ve Yükselen Terazi Burçları

Eylül 29, 20210
Terazi-Burcu-

Sevgili Teraziler 22 eylülden bu yana güneş sizin 1. evinizde bu ay parladığınız kendinizi iyi hissettiğiniz, popülerliğinizin arttığı bir ay.

Doğum gününüz kutlu olsun

Merkür eylül sonunda retro hareketine başladı hareketli bir o kadar da önemli bir aydasınız. Sağlığınızla ilgilenebilir ve belki de fiziksel görünümünüzde eskiden kullandığınız bir sitile dönüş yapmak isteyebilirsiniz. Bilinçdışı korkularınızla yüzleşebilir, beraberinde arkanızdan çevrilen işlerle yüzleşebilirsiniz. Hayata dair yeni bir bakış açısı edinmek üzere içinize dönmek iyi gelebilir.

Merkür retrosu 18 ekime kadar devam edecek, bu da özellikle ikili ilişkilerinizde gözden geçirmeniz gereken durumları ortaya çıkarabilir, konuşmak kendinizi ifade etmek isteyebilirsiniz, retro da bunu sağlıklı bir şekilde yürütmek kolay olmayacağı için uzun uzun yazabilirsiniz!

Eylül ortasında, ekim başında ilişkilerinizde manipülasyona açık olmuş sinirlenmiş sert tepkiler ortaya koymuş olabilirsiniz. Özellikle flörtleriniz ve çocuklarınızla ilişkilerinizde aranızda soğuk rüzgarlar esmiş olabilir bu süreçle kasım ayında yeniden yüzleşmek zorunla kalmak istemiyorsanız alıngan olmayın, sözlerinizle karşı tarafı tahrik etmediğinize ve edilmediğinize dikkat edin…

Terazi yeni ayı

Yeni aylar heyecan verici yeni başlangıçların habercisi bir tohum atma fırsatıdır ancak bur fırsat oluşmadan önce hayatımızda bir belirsizlik, yol yön kaybı içe dönük olma hali içinde oluruz o nedenle yeni ayların öncesinde kendimizle baş başa kalmak, dinlenmek için çok uygun zamanlardır. Yeni ay içimizde kıpırdayan yeni bir duyguya yer açar…

Terazi Zodyak’ta biz bilinciyle tanıştığımız ilk burçtur koçun ben diyen doğasının aksine dengeyi sağlamak, uyum içinde olmak, eşitlik ve adaleti tahsis etmek ister. Siz bir yükselen terazi olarak bu süreçte ikili ilişkilerde kendini keşfedebilir, içinize dönerek aslında kendinizi nasıl bir başkasıyla aynaladığınızı fark edebilirsiniz. 6 Ekimde yükselen burcunuzda gerçekleşecek olan yeni ay ikili ilişkilerde sert rüzgarlar, aceleci tavırlar sergilemenize neden olabilir. Sağlığınıza özellikle dikkat etmenizi tavsiye ederim, sağlık harcamaları yada fiziksel görünümünüze dönük harcamalar yapabilirsiniz.

Yönetici gezegeniniz venüs 11 ekimden sonra yay burcuna geçecek ve genel olarak ilgimiz de okumaya öğrenmeye ve bilgiye odaklanacak, yüksek öğrenim, yabancı dil, astroloji ve hukuki konularla ilgilenebilir, hayata, ilişkilere bakış açımız pozitif yöne seyredebilir. Malum yay burcu sizin 3. eviniz yakın çevreniz, kardeşlerinizle ilişkili durumlarla ilgilenebilirsiniz. Ticaretle uğraşıyorsanız ay sonunda dikkatli olmalısınız. Venüs neptün karesi hayal kırıklıkları yaratabilir.

25- 27 ekim civarında venüs haziran tutulmasını tetikleyeceği için tutulmanın vadettikleriyle yüzleşeceğiz. Bu anlamda haziran ayına giderek neyi deneyimlediğinize neler ektiğinize bir göz atmanızı tavsiye ederim.

Koç dolunayı

Dolunaylar bir sürecin bitmesi bir başkasının başlamasını ifade eder ancak tek anlamı da bu değildir. Eşitlik, adalet, ilişkilerde denge kurabilmeyi ifade eder. Artık olgunlaşmanın, emek verdiğimiz şeylerin sonuçlarının bir bir toplandığı süreçleri ifade eder.

Dolunay haritanızın 7. evinde gerçekleşiyor. Meydan muharebesinde kılıcı elinden alınmış bir savaşçıya dönmemek adına tüm ay attığınız her adıma dikkat etmelisiniz, ilişkilerinizde keskin, sert bir döneme giriş yapıyorsunuz, bu süreçte hızlı hareket etmemenizi tavsiye ederim. Çatırdayan ortaklı işler, evliliklerde büyük ve sert dönüşümler olabilir! Yalnızsanız hızlı, heyecanlı, coşkulu, başlatma enerjimizin yüksek olacağı bu süreçte haritanıza göre yeni başlangıçlara adım atabilirsiniz.

Haritanıza özel aylık danışmanlık almak için başvuru yapabilirsiniz.

Sevgi ve farkındalıkla

“Son kertede, hayatınız bir öyküden ibarettir. Eğer gittiği yerden memnun değilseniz, bunu değiştirin. Yeniden yazın. Bir cümleyi yeniden yazmak demek, doğrusunu bulana kadar silip, yeniden başlamak demektir.”

Chuck Palahniuk

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade