AslanAylık Aslan YorumuEkim 2021 & Aslan ve Yükselen Aslan Burçları

Eylül 29, 20210
Aslan-Burcu-

Sevgili Aslanlar 22 eylülden bu yana güneş sizin 3. evinizde ve dolayısıyla tüm odağınız iletişim konuları, yakın çevreniz, ticari anlaşma ve sözleşmeler kardeşlerinizle ilişkili konularda.

Merkür eylül sonunda retro hareketine başladı ve 18 ekime kadar devam edecek. Maddi harcamalarınızda artış, haritanıza göre uzun süredir beklenen ödemenin gelmesi, öz değer sorgulamaları ve arkadaş çevrenizle ilgili yüzleşmeler yaşayabilirsiniz.

Eylül ortasında, ekim başında ilişkilerinizde manipülasyona açık olmuş sinirlenmiş sert tepkiler ortaya koymuş olabilirsiniz. Özellikle yakın çevreniz akrabalarınız ve kardeşlerinizle aranızda sert söylemler olmuş olabilir. Süreç içinde kısa seyahatler etmek zorunda kalmış olabilirsiniz, trafikte dikkatli olmalısınız…

Terazi yeni ayı

Yeni aylar heyecan verici yeni başlangıçların habercisi bir tohum atma fırsatıdır ancak bur fırsat oluşmadan önce hayatımızda bir belirsizlik, yol yön kaybı içe dönük olma hali içinde oluruz o nedenle yeni ayların öncesinde kendimizle baş başa kalmak, dinlenmek için çok uygun zamanlardır. Yeni ay içimizde kıpırdayan yeni bir duyguya yer açar…

Terazi Zodyak’ta biz bilinciyle tanıştığımız ilk burçtur koçun ben diyen doğasının aksine dengeyi sağlamak, uyum içinde olmak, eşitlik ve adaleti tahsis etmek ister. 6 Ekimde 3. evinizde gerçekleşecek olan yeni ay iletişimde diplomatik olmakla ani bir öfke halini yaşamak arasında gel gitler yaşatabilir. Yeni ticari anlaşma ve sözleşmeler söz konusu olabilir ancak bu dönemde zorunlu değilseniz bu anlaşmaları ertelemelisiniz, zorunluysanız mail ve yazılı söylemlerle anlaşma yolunu izlemelisiniz.

Diğer taraftan Yeni ay’ın yöneticisi venüs anaritik ve Toliman yıldızı ile kavuşumda maalesef ilişkilerde krizlere, skandallara haberci olabilir sizin 4. evinizin de ve 11 ekime kadar akrep burcunda burada kalacak. Aile içi, ev konularında mecburi yenilikler yaratabilir. 11 ekimden sonra genel olarak ilgimiz de okumaya öğrenmeye ve bilgiye odaklanacak, yüksek öğrenim, yabancı dil, astroloji ve hukuki konularla ilgilenebilir, hayata, ilişkilere bakış açımız pozitif yöne seyredebilir. Malum yay burcu sizin 5. eviniz aşk ve flört yaşamınıza bir hareket gelebilir. Bir kısım yükselen aslanlar için ay sonuna doğru idealize ettiğiniz konularda hayal kırıklıklarıyla birlikte aldatma aldatılmalarla yüzleşebilirsiniz.

25- 27 ekim civarında venüs haziran tutulmasını tetikleyeceği için tutulmanın vadettikleriyle yüzleşeceğiz. Bu anlamda haziran ayına giderek neyi deneyimlediğinize neler ektiğinize bir göz atmanızı tavsiye ederim.

Koç dolunayı

Dolunaylar bir sürecin bitmesi bir başkasının başlamasını ifade eder ancak tek anlamı da bu değildir. Eşitlik, adalet, ilişkilerde denge kurabilmeyi ifade eder. Artık olgunlaşmanın, emek verdiğimiz şeylerin sonuçlarının bir bir toplandığı süreçleri ifade eder.

Dolunay haritanızın 9. evinde gerçekleşiyor. Yönetici gezegen mars ise zayıf olduğu bir pozisyonda terazi burcunda! karşıt açıda… Anlayacağınız meydan muharebesinde kılıcı elinden alınmış bir savaşçıya dönmemek adına tüm ay attığınız her adıma dikkat etmelisiniz, kariyerinizde keskin ve ani kararlarlar verebilir, ciddi bir yol ayrımına gidebilirsiniz. Ayrıca hızlı, heyecanlı, coşkulu, başlatma enerjimizin yüksek olacağı bu süreçte haritanıza göre yeni başlangıçlara adım atabilirsiniz.

Bu süreçte yeni bir eğitim almaya karar verebilir, ani bir tutumla eğitimi bırakabilir, yurt dışına gitme kararı alabilirsiniz. Mahkemelerle ilişkili bir durumunuz söz konusuysa sizi kızdıracak gelişmeler söz konusu olabilir. Bir kısım yükselen aslanlar içinde bu sürecin tamamlanacağını söylemeliyim.

Haritanıza özel aylık danışmanlık almak için başvuru yapabilirsiniz.

Sevgi ve farkındalıkla

“Son kertede, hayatınız bir öyküden ibarettir. Eğer gittiği yerden memnun değilseniz, bunu değiştirin. Yeniden yazın. Bir cümleyi yeniden yazmak demek, doğrusunu bulana kadar silip, yeniden başlamak demektir.”

Chuck Palahniuk

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade