Aylık Boğa YorumuBoğaEkim 2021 & Boğa ve Yükselen Boğa Burçları

Eylül 29, 20210
Boğa-Burcu

Sevgili Boğalar 22 eylülden bu yana güneş sizin 6. evinizde ve dolayısıyla tüm odağınız gündelik rutinleriniz, sağlığınız varsa evcil hayvanlarınız ve çalışma arkadaşlarınıza kayıyor.

Yönetici gezegeniniz venüs 11 ekime kadar akrep burcunda 7. evinizde seyahat ediyor ikili ilişiklerde hırs, tutku ve arzu temaları baskın, 11 ekimden sonra genel olarak ilgimiz de okumaya öğrenmeye ve bilgiye odaklanacak, yüksek öğrenim, yabancı dil, astroloji ve hukuki konularla ilgilenebilir, hayata, ilişkilere bakış açımız pozitif yöne seyredebilir. Malum yay burcu sizin 8. eviniz bu nedenle özellikle psikoloji ve bilinçaltı konularıyla ilgilenebilirsiniz. Bu süreçte maddi harcamalarınız artabilir, sağlığınız için harcama yapabilirsiniz.

25- 27 ekim civarında venüs haziran tutulmasını tetikleyeceği için tutulmanın vadettikleriyle yüzleşeceğiz. Bu anlamda haziran ayına giderek neyi deneyimlediğinize neler ektiğinize bir göz atmanızı tavsiye ederim.

Terazi yeni ayı

Yeni aylar heyecan verici yeni başlangıçların habercisi bir tohum atma fırsatıdır ancak bur fırsat oluşmadan önce hayatımızda bir belirsizlik, yol yön kaybı içe dönük olma hali içinde oluruz o nedenle yeni ayların öncesinde kendimizle baş başa kalmak, dinlenmek için çok uygun zamanlardır. Yeni ay içimizde kıpırdayan yeni bir duyguya yer açar…

Terazi Zodyak’ta biz bilinciyle tanıştığımız ilk burçtur koçun ben diyen doğasının aksine dengeyi sağlamak, uyum içinde olmak, eşitlik ve adaleti tahsis etmek ister. 6 Ekimde 6. evinizde gerçekleşecek olan yeni ay iş yaşamınızda yeni başlangıçların habercisi olabilir, uzun süredir aldığınız satürn uranüs karesi kariyerinizi yeniden yapılandırmak üzere zorlayıcı deneyimler yaşatmış olabilir, bu yeni ayı kendiniz için yeni başlangıçlara vesile kılabilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınızla aranızda sertleşmeler olabilir sakin kalmaya dikkat etmelisiniz.

Eylül ortasında, ekim başında ilişkilerinizde manipülasyona açık olmuş sinirlenmiş sert tepkiler ortaya koymuş olabilirsiniz, kasım başı benzeri bir olayla yeniden yüzleşeceğiniz için süreci akıllıca kullanmalısınız! Maddi harcamalarınıza dikkat etmelisiniz…

Diğer taraftan Yeni ay’ın yöneticisi venüs anaritik ve Toliman yıldızı ile kavuşumda maalesef ilişkilerde krizlere, skandallara haberci olabilir sizin 7. evinizin de mars tarafından yönetiliyor dolayısıyla karşılıklı ağırlamada ilişkilerinizde sert enerjileri yapılandırmak yada yıkmak sizin elinizde..

Eylül sonunda başlayan merkür retrosu sizin 2 ve 5. evlerinizi yönettiği için iletişim problemleri, flörtünüz, çocuklarınıza aranızda alınganlık ve yanlış anlaşılmalar olabilir. Kendi değerinize dair farkındalık edinebilir yada bunu fazlasıyla sorgulayacak durumlar deneyimleyebilirsiniz. Eski sevgilisi kapıyı çalacak kişiler arasındasınız yada belki de siz bir eski sevgiliyi ararsınız kim bilir? 🙂

Koç dolunayı

Dolunaylar bir sürecin bitmesi bir başkasının başlamasını ifade eder ancak tek anlamı da bu değildir. Eşitlik, adalet, ilişkilerde denge kurabilmeyi ifade eder. Artık olgunlaşmanın, emek verdiğimiz şeylerin sonuçlarının bir bir toplandığı süreçleri ifade eder.

Dolunay haritanızın 12. evinde gerçekleşiyor. Yönetici gezegen mars ise zayıf olduğu bir pozisyonda terazi burcunda! Anlayacağınız meydan muharebesinde kılıcı elinden alınmış bir savaşçıya dönmemek adına tüm ay attığınız her adıma dikkat etmelisiniz, kariyerinizde, toplum önünde duruşunuzda yeni bir döneme adım atabilirsiniz.

Hızlı, heyecanlı, coşkulu, başlatma enerjimizin yüksek olacağı bu süreçte hepimiz haritanıza göre yeni başlangıçlara adım atabilirsiniz. Özellikle iş konusunda, bir kısım yükselen boğalar ev ve şehir değişikliği yapabilir.

Haritanıza özel aylık danışmanlık almak için başvuru yapabilirsiniz.

Sevgi ve farkındalıkla

“Son kertede, hayatınız bir öyküden ibarettir. Eğer gittiği yerden memnun değilseniz, bunu değiştirin. Yeniden yazın. Bir cümleyi yeniden yazmak demek, doğrusunu bulana kadar silip, yeniden başlamak demektir.”

Chuck Palahniuk

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade