Aylık Koç YorumuKoçEkim 2021 & Koç ve Yükselen Koç Burçları

Eylül 29, 20210
Koç-Burcu-

Sevgili Koçlar güneşin terazi burcuna geçmesiyle birlikte güneş güneş karşıtlığı yaşayacağınız bir evreye giriş yapıyorsunuz, hayatınızı gözden geçirmek, bir takım sonlanmalar ve barberinde yeni başlangıçlara gebe bir aydasınız. 22 eylülden bu yana güneş sizin ilişkiler evinizde ve dolayısıyla tüm odağınız ikili ilişkilerinize doğru kaymaya başladı…

Bu ay sizin için önemli bir ay!

Yönetici gezegeniniz mars terazi burcunda ve 7. evinizde seyahat ediyor. ancak beraberinde marsın da 2 ay boyunca burada olacak olması ilişkinizde rekabetin, yarışmanın ve heyecan dolu zor zamanlarda olduğunuzun işaretçisi! Diplomasi ve uyum konusunda zorlanabilirsiniz. Mahkemelik durumlar yaratmamaya gayret etmelisiniz.

Terazi yeni ayı

Yeni aylar heyecan verici yeni başlangıçların habercisi bir tohum atma fırsatıdır ancak bur fırsat oluşmadan önce hayatımızda bir belirsizlik, yol yön kaybı içe dönük olma hali içinde oluruz o nedenle yeni ayların öncesinde kendimizle baş başa kalmak, dinlenmek için çok uygun zamanlardır. Yeni ay içimizde kıpırdayan yeni bir duyguya yer açar…

Terazi Zodyak’ta biz bilinciyle tanıştığımız ilk burçtur koçun ben diyen doğasının aksine dengeyi sağlamak, uyum içinde olmak, eşitlik ve adaleti tahsis etmek ister. 6 Ekimde ilişkiler evinizde gerçekleşecek olan yeni ay sizin için ikili ilişkilerde, ben sen ve biz mücadelesi içinde olmayı, mahkemelerle ilgili konuları gündeme getirebilir. İyi giden ilişkilerinizde eğer haritanızda vadediyorsa ciddi adımlar atmak isteyebilirsiniz ancak yine Merkür’ ün de bu alanda retro yaptığını unutmayalım. Yanlış anlaşılmalar alınma ve kırılmalar sonucu pasif agresif tepkiler vermemeye gayret etmelisiniz.

Eylül ortasında, ekim başında her türlü ikili ilişkide ve kariyerinizde manipülasyona açık olmuş sinirlenmiş sert tepkiler ortaya koymuş olabilirsiniz, kasım başı benzeri bir olayla yeniden yüzleşeceğiniz için süreci akıllıca kullanmalısınız! evli bir yükselen koçsanız eşinizle ilgili durumlarla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz.

Diğer taraftan Yeni Ay’ın yöneticisi venüs anaritik ve Toliman yıldızı ile kavuşumda maalesef ilişkilerde krizlere, skandallara haberci olabilir sizin 8. evinizin de mars tarafından yönetiliyor dolayısıyla miraslar, nafakalar, vergi borçları gündeminize gelebilir.

Birey olayım, cesur olayım derken aşırıya kaçma, uçlarda tepkiler vermemeye gayret edin siz yapı itibariyle zaten cesur ve girişkensiniz, bir o kadar da birden yükselmeye müsait bu yeni ay enerjisinde bunu olabildiğince dizginlemek önem kazanıyor.

Diğer taraftan merkür retrosu sizin 3 ve 6. evlerinizi yönettiği için iletişim problemleri, kardeşler, yakın çevre ve kuzenlerle aranızda alınganlık ve yanlış anlaşılmalar olabilir. Yeni anlaşma ve sözleşmelerden kaçının! Süreçte sağlığınızla ilgilenmek iyi gelebilir, uzun süredir ertelediğiniz migreniniz için alternatif tedavi yöntemlerini araştırabilirsiniz.

Kendinizi ifade edemediğiniz noktada daha çok okuyun ve daha çok yazın!

7 ekim itibariyle 11 eylülden bu yana akrep burcunda olan venüs yay burcuna geçecek. Dolayısıyla ilgimiz de okumaya öğrenmeye ve bilgiye odaklanacak, yüksek öğrenim, yabancı dil, astroloji ve hukuki konularla ilgilenebilir, hayata, ilişkilere bakış açımız pozitif yöne seyredebilir. Malum yay burcu sizin 9. eviniz bu nedenle yay temalarını doludizgin yaşayabilirsiniz.

25- 27 ekim civarında venüs haziran tutulmasını tetikleyeceği için tutulmanın vadettikleriyle yüzleşeceğiz. Çiğ yemediyseniz karnınız ağrımayacaktır! Bu anlamda haziran ayına giderek neyi deneyimlediğinize neler ektiğinize bir göz atmanızı tavsiye ederim.

Yurt dışı bağlantılı ticari işler yapıyorsanız ay sonu maddi kayıplar yaşamamak adına dikkatli olmalısınız…

Yaz köşeyi dönerken sonbahar seyahatleri başlar, kamp sezonu açılır…

Koç dolunayı

Dolunaylar bir sürecin bitmesi bir başkasının başlamasını ifade eder ancak tek anlamı da bu değildir. Eşitlik, adalet, ilişkilerde denge kurabilmeyi ifade eder. Artık olgunlaşmanın, emek verdiğimiz şeylerin sonuçlarının bir bir toplandığı süreçleri ifade eder.

Dolunay haritanızın 1. evinde gerçekleşiyor. Yönetici gezegen mars ise zayıf olduğu bir pozisyonda terazi burcunda! Anlayacağınız meydan muharebesinde kılıcı elinden alınmış bir savaşçıya dönmemek adına tüm ay attığınız her adıma dikkat etmelisiniz, kariyerinizde, toplum önünde duruşunuzda yeni bir döneme adım atabilirsiniz.

Hızlı, heyecanlı, coşkulu, başlatma enerjimizin yüksek olacağı bu süreçte hepimiz haritanıza göre yeni başlangıçlara adım atabilirsiniz. Özellikle ilişkiler konusunda cesur olabilir, ilanı aşkların, hızlı başlangıçların zamanı!

Haritanıza özel aylık danışmanlık almak için başvuru yapabilirsiniz.

Sevgi ve farkındalıkla

“Son kertede, hayatınız bir öyküden ibarettir. Eğer gittiği yerden memnun değilseniz, bunu değiştirin. Yeniden yazın. Bir cümleyi yeniden yazmak demek, doğrusunu bulana kadar silip, yeniden başlamak demektir.”

Chuck Palahniuk

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade